ژوزه مورینیو: قطعا در سعودی مربیگری خواهم کرد

العربیه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی آ.اس رم با اشاره به نقش کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی و کاپیتان باشگاه النصر در پیشرفت و گشودن درهای لیگ روشن سعودی به روی ستارگان فوتبال جهان، گفت که قطعا در آینده در این کشور به سرمربیگری خواهد پرداخت.

سرمربی پرتغالی در مصاحبه‌ای با پورتال مصری ایستگاه تلویزیونی سعودی «ام‌بی‌سی» در حاشیه یک رویداد تبلیغاتی که باشگاه رم و هیئت گردشگری سعودی را در پایتخت ایتالیا گرد هم می‌آورد، در مورد انتقال به سعودی مطمئن به‌نظر می‌رسید.

سرمربی سابق رئال مادرید، منچستریونایتد، چلسی و اینترمیلان افزود: «در زمان مناسب به سعودی خواهم رفت. از کار کردن (سرمربیگری) در آنجا مطمئن هستم. نمی‌دانم چه زمانی رخ خواهد داد، اما از آن مطمئن هستم».

مورینیو درباره شروع ناامیدکننده رم در فصل جاری، افزود: «من به کارم با رم متعهد هستم و می‌خواهم تا آخرین روز (قرارداد) همه چیز برای این تیم انجام دهم».

او با اشاره به اینکه «درها همیشه بر روی من در سعودی باز است»، افزود: «قصد دارم از نزدیک پیشرفت در آنجا را احساس کنم».

در اوایل اوت سال جاری خبرگزاری رسمی سعودی «واس» اعلام کرد که با حکم شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد سعودی، ژوزه مورینیو به‌عنوان عضو هیئت‌ مدیره آکادمی استعدادیابی ورزشی در این کشور برگزیده شد.

آکادمی استعدادیابی ورزشی با تصمیم هیئت وزیران در ژوئن 2021 به منظور رشد و شکوفایی استعدادهای ورزشی در مناطق مختلف سعودی در بازی‌های انفرادی و تیمی تاسیس شد.

هدف این آکادمی توسعه تمامی گروه‌های سنی برای ایجاد نسلی از «قهرمانان بزرگ ورزشی» و دستیابی به دستاوردهای ورزشی در سطوح منطقه‌ای، بین‌المللی و قاره‌ای است.
+3
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.