دیوانه‌وارترین ولخرجی‌های کارداشیان‌ها

ازدواج کیم کارداشیان و کانیه وست سرشار بود از خریدهای گرانقیمت و ولخرجیایندیپندنت فارسی: وقتی از سبک زندگی افراد پولدار و مشهور صحبت می‌شود، خانواده کارداشیان و جنر از ثروتمندترین‌هایند.
کیم کارداشیان و کایلی جنر خود را «میلیاردرهای خودساخته» معرفی می‌کنند، اما این صفت برای بسیاری جای ‌بحث دارد. آن‌ها همراه با کریس و کندال جنر (خواهرخوانده‌های کارداشیان‌ها) و کورتنی و کلوئی کارداشیان، پول‌هایشان را علاوه بر سرمایه‌گذاری در تجارت، برای آسایش و خوشگذرانی، و گاهی به رخ کشیدن آن، خرج می‌کنند.

به گزارش نیویورک‌پست، یک پژوهش جدید به‌تازگی نشان داد که جوانان معروف به «نسل زی» (Z) حتی از کندال و کایلی راهنمایی‌هایی در زمینه پول درآوردن می‌گیرند. هرچند آن‌ها از نظر مالی با یک زن معمولی هم‌طبقه نیستند، تاثیرشان بر توده‌ها، چه خوب و چه بد، چشمگیر است.

متاسفانه باید گوشزد کرد که عظیم‌ترین ولخرجی‌هایی که در ادامه ذکر شده است، احتمالا هرگز در دسترس افراد عادی نخواهد بود.
هواپیمای خصوصی کیم کارداشیانقیمت: ۱۵۰ میلیون دلار
کیم کارداشیان در ۲۰۲۱ یک هواپیمای سفارشی خرید و نام آن را «کیم‌ایر» گذاشت.
یک سال دیگر هم طول کشید تا این جت شخصی مطابق با سلیقه مجلل کیم سفارشی‌سازی شود. سفارش‌ها شامل فضای داخلی کرم‌رنگ، روکش‌های کشمیر و صندلی‌های چرمی با همان طراحی داخلی خانه تک‌رنگ او بود. قیمت نهایی این جت برای کیم حدود ۱۵۰ میلیون دلار آب خورد.
به همه مسافران هنگام سوار شدن به کیم‌ایر، یک جفت دمپایی و پیژامه اسکیمز داده می‌شود. این حرکت همچنین راهی برای کارداشیان برای اعمال مقررات سختگیرانه‌اش در هواپیما است که همانطور که در برنامه نمایش واقع‌نمای تلویزیونی «کارداشیان‌ها» دیده شد، حتی برای اعضای خانواده نیز اعمال می‌شود.
توالت‌های طلای کیم کارداشیان و کانیه وست
قیمت: ۷۵۰ هزار دلار
ازدواج کیم کارداشیان و کانیه وست سرشار بود از خریدهای گرانقیمت و ولخرجی، اما شاید بدنام‌ترین آن‌ها، خرید توالت‌های طلا در ۲۰۱۳ بود.

این زوج سابق در حین بازسازی «عمارت بل‌ایر» (که دست‌آخر در ۲۰۱۷ به قیمت ۱۷.۸ میلیون دلار فروختند)، بیش از ۷۵۰ هزار دلار برای چهار توالت با روکش طلا هزینه کردند.

پروژه بل‌‌ایر همچنین شامل شش تخت نسخه ویژه از شرکت تامین‌کننده هتل ساوی لندن بود که هر یک ۱۷۴ هزار دلار هزینه داشت.

و چه چیزی بیشتر از یک یخچال‌فریزر با روکشی از کریستال‌های «سواروسکی» در آشپزخانه تقریبا یک‌میلیون دلاری این زوج با لوازم الکترونیکی لوکس، نشان از ثروت بی‌حدوحصر دارد؟
مجموعه رو به رشد کیف‌های دستی میلیون دلاری کایلیقیمت: یک میلیون دلار یا بیشتر
کایلی جنر در اوت ۲۰۱۸ با واکنش‌های شدیدی روبه‌رو شد؛ این میلیاردر با انتشار ویدیویی در یوتیوب، مجموعه کیف‌های خود را که قیمت آن‌ها حدود یک میلیون دلار برآورد شد، ‌به نمایش گذاشت.
اتاق اختصاص داده‌شده به کیف‌ها دارای ده‌ها و ده‌ها کیف برکین هرمس، لویی ویتون، شانل، پرادا و نیز مجموعه گسترده جودیت لیبر بود که کریس جنر، کیم و کلوئی کارداشیان نیز آن‌ها را جمع کرده‌اند.
بخش نظرات برای این ویدیو بسیار پربازدید غیرفعال شد، چرا که طرفداران این میلیاردر مالک نشان تجاری لوازم آرایشی، از کایلی به دلیل به‌رخ کشیدن ثروتش انتقاد کردند.
جنر ژوئن امسال، زمانی که کیف برکین فوبورگ تقریبا ۳۰۰ هزار دلاری را که برای تولد ۲۵ سالگی‌اش هدیه گرفته بود، به هواداران نشان داد، بار دیگر با همین اتهام روبه‌رو شد. او به سرعت ویدیو را حذف کرد.
جعبه‌موسیقی لویی ویتونقیمت: ۳۶۵۰ دلار
معروف است که ۱۰ درصد از سود فعالیت‌های تجاری کارداشیان‌ها، سهم مادرشان است که البته با دست‌ودل‌بازی برای نوه‌هایش جبران می‌کند.
یکی از معروف‌ترین هدایایی که جنر با آن نوه‌هایش را لوس کرد، جعبه موسیقی لویی ویتون برای تولد یک‌سالگی شیکاگو وست بود. این جعبه موسیقی ۳۶۵۰ دلار می‌ارزد.
اثر هنری جیمز تورل متعلق به کندال جنرقیمت: ۷۵۰ هزار دلار
سوپرمدل کندال جنر یک اثر هنری بزرگ و بسیار گرانقیمت از جیمز تورل هم در خانه ۸.۵ میلیون دلاری خود در لس‌آنجلس دارد: مجسمه دیواری تخم‌مرغی با چراغ‌های LED متغیر برنامه‌ریزی‌شده کامپیوتری، که ۷۵۰ هزار دلار برای جنبر آب خورد.

او در ۲۰۲۰ به Architectural Digest گفت: «من همیشه از طرفداران پرو‌پا قرص تورل بوده‌ام.»
او درباره خرید گرانقیمتش گفت: «می‌خواستم این قطعه، نقطه کانونی خانه باشد و بسیار خوشحالم که آن را اینجا دارم.»

در خانه کندال جنر در لس‌آنجلس یک وان حمام طلا هم وجود دارد که ۴۰ هزار دلار برایش هزینه داشته است و او ادعا می‌کند که «دست‌کم سه بار در هفته» از آن استفاده می‌کند.
+4
رأی دهید
-15

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.