نیمار بازی بر روی چمن استادیوم آزادی را «غیر ممکن» دانست + ویدیو

العربیه: در پی بازنشر ویدیویی از کاشت چمن در استادیوم آزادی تهران توسط حساب «لیگ برتر سعودی»، موسوم به «اس‌پی‌ال» در شبکه اجتماعی «ایکس»، نیمار، ستاره فوتبال برزیل و باشگاه الهلال سعودی، یکشنبه 9 مهر به آن واکنش نشان داد.
نیمار که قرار است به همراه تیم «الهلال» سعودی برای بازی با «نساجی» مازندران در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا، به ایران سفر کند، در پاسخ به این توییت و کیفیت بسیار پایین چمن ورزشگاه این دیدار نوشت: «این غیر ممکن است.»
پیش از این، کیفیت بد چمن استادیوم آزادی در مسابقه «النصر» سعودی با پرسپولیس در تهران، عصبانیت کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی این تیم را به همراه داشت.
اواخر شهریورماه، تصاویری که رسانه‌های داخل و خارج ایران از بازی تیم النصر و پرسپولیس منتشر کردند، حاکی از عصبانیت و ناراحتی رونالدو به دلیل از دست دادن تعادل و کنترلش بر توپ حین بازی، به‌دلیل وضعیت چمن بود.
+26
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  البته مشهد یک استادیوم خوب دارد ولی خوب جناب علم الهدی دستور تیول داری قجری فرمودند اینجا شهر امام رضاست! البته داماد ایشان هم اکنون برای عمل ساده آنژیو تشریف برده اند انگلیس امام رضا این را کاملا رضایت دارند. یک نکته آن ایرانیانی که چریک کیبوردی هستند و می‌گویند خلایق آنچه لایق و اونور آب میگن به ایرانیان داخل لنگش کن. چرا نمیروند انگلیس پدر این رو دربیاورند؟ آها حال نیست.
  3
  12
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا
  یکی باید به نیمار این حقیقت را بفهماند که؛ در روز 15 اردیبهشت ماه سال 1351 تیم منتخب سانتوس برزیل همراه با پله بزرگ مرد فوتبال برای یک بازی دوستانه به تهران آمد که بازای تیم منتخب تهران و باشگاه سانتوس رسما دومین دیداری بود که در ورزشگاه آریا مهر (آزادی) برگزار شد. این همین زمینی که امروز به این وضع افتاده که بهترین و مجهزترین و بزرگترین در آسیا بود و همین کشورهای عربی که میلیونها دلار برای خریدن تو داده اند هنوز زمین فوتبال نداشتند . بله مردم ایران گرفتار یک قوم وطن فروش و ضد ایرانی هستند که اصلا به ایران و مردم ایران توجهی ندارند و با ایران به مانند سرزمین اشعالی رفتار میکنند.
  1
  15
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.