چت جی‌پی‌تی در هفته‌های آینده صوتی و تصویری می‌شود

لوگوی جت‌جی‌پی‌تیدویچه وله: کمپانی OpenAI اعلام کرد درهفته‌های آتی امکان ارتباط تصویری و صوتی با چت‌جی‌پی‌تی برقرار می‌شود. اسپاتیفای قرار است از این امکان برای پادکست‌هایش استفاده کند.

کمپانی OpenAI روز دوشنبه ۲۵ سپتامبر (سوم مهر) اعلام کرد در هفته‌های آتی با به روزرسانی جدید، امکان صحبت کردن و آپلود کردن تصویر به قابلیت‌های بات مکالمه هوش مصنوعی "چت‌جی‌پی‌تی" اضافه خواهد شد. این چت بات تا کنون تنها از طریق نوشتاری قابل استفاده بود.

این قابلیت به نسخه پولی چت‌جی‌پی‌تی اضافه می‌شود و به کاربران این امکان را می‌دهد که با چت‌جی‌پی‌تی صحبت کنند و حتی "نشان دهند" که درباره چه چیزی صحبت می‌کنند.

OpenAI گفته است: «صدا و تصویر به شما امکانات بیشتری برای استفاده از چت‌جی‌پی‌تی در زندگیتان می‌دهد مثلا از یک مکان دیدنی در حین سفر عکس بگیرید و در مورد چیزهای جالب آن گفتگوی زنده داشته باشید.»

گرفتن عکس از داخل یخچال برای دریافت پیشنهادات دستور غذا یا تصویری از تکالیف ریاضی کودک برای کمک به حل مسئله از دیگر قابلیت‌های این به‌‌روز‌رسانی جدید است.

این امکان در هفته‌های آتی برای کاربرانی که از سرویس پولی چت‌جی‌پی‌تی استفاده می‌کنند، در دسترس خواهد بود و در نهایت برای گوشی‌های هوشمند اپل و گوگل.

 به گفته OpenAI، این استارتاپ با صداپیشگان همکاری کرده تا تعاملات گفتاری را واقعی‌تر کند.

پلتفرم موسیقی Spotify مستقر در  سوئد، اعلام کرد که از این قابلیت جدید چت‌جی‌پی‌تی استفاده می‌کند تا پادکست‌ها را به زبان‌های مختلف ترجمه کرده و در عین حال سبک اصلی گوینده پادکست را حفظ کند.

به گفته مقامات Spotify، این شرکت در هفته‌های آینده این کار را با اپیزودهای انگلیسی ترجمه شده به زبان‌های اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی آغاز می‌کند.
+5
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.