۷۷۵ بار سوءاستفاده جنسی یک پدوفیل از یک دختر و پسربچه در آلمان

مردی در ایالت زاکسن آنهالت آلمان به اتهام آزار جنسی کودکان محاکمه می‌شوددویچه وله: مردی در ایالت زاکسن ‌آنهالت در آلمان اعتراف کرد که در طول بیش از ۱۰ سال یک دختر و یک پسر را بارها مورد آزار جنسی قرار داده است. او به عنوان "دفاع" از خود گفت که "نمی‌توانسته خود را کنترل کند". حکمی سنگین در انتظار اوست.

دادگاه مردی ۵۹ ساله در شهر دسائو روسلا واقع در ایالت زاکسن آنهالت واقع در شمال شرقی آلمان به اتهام کودک‌آزاری برگزار شد. او متهم است که در طول بیش از ۱۰ سال ۷۷۵ بار از یک دختر و یک پسربچه سوءاستفاده جنسی کرده است. این مرد به بخشی از جرم خود اعتراف کرد.

او گفت که "می‌داند سکس با کودکان عمل درستی نیست"، اما "نمی‌توانسته خودش را کنترل کند". این مرد به سایر سوالات دادگاه در این زمینه پاسخ نداد.

این کودکان در ابتدای این پروسه ۹ و ۱۰ ساله بوده‌اند. دادگاه مرد را متهم کرده که در طول این سال‌ها گاه آنها را به شدت مورد آزار جنسی قرار داده است. مرد در خانه و باغ خود این کودکان را مورد تعرض قرار داده است.

قاضی دادگاه بخشی از جلسه محاکمه را برای حفظ هویت قربانیان پشت درهای بسته پیش برد. این مرد که سابقه جرم ندارد احتالا باید در انتظار حکمی سنگین باشد و سال‌های طولانی زندان در انتظار او خواهد بود.
+30
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  ببینید کی بهتون میگم دارن پدوفیل رو هم تو غرب مثل LGBTQ+++++ عادی میکنند. من اصلا افراطی نیستم اتفاقا برای تمام بندگان خدا حق زندگی، آموزش، درمان و امنیت قائلم. اما بین حقوق یک آدم تا تبلیغ آن برای مقاصد سیاسی اختلاف زیاده. در نیمه اول و دوم قرن ۲۰ تلاشهای زیادی برای حقوق رنگین پوستان، کارگران، اقلیتهای مذهبی (مثلا یهودیان) و کودکان شد که نتایج درخشان آن مشخص است اما اکنون اینها در عوض حقوق عمومی انگاشته شدن به ابزاری برای قطبی سازی و گلادیاتور سازی مردم تبدیل شده. مثلا سیاهان اکنون مغازه‌ها را غارت میکنند چون قربانی بوده‌اند (الان قربانی نیستی اگر حقی داری برای آن تلاش کن) یا اسرائیل میکشد و دموکراسی جهان را به خطر می‌اندازند چرا؟ چون قربانی بوده (نه قربانی بودی الان برای حقوق اقلیتهای مذهبی تلاش کن). حالا اینها را چرا تبلیغ میکنند؟ جواب ساده است برای مشکلات پیچیده مانند تغییرات اقلیمی یا معیشت، آموزش و توسعه ایدئولوژی ساده جدید و قطبی ساز به جامعه تبلیغ کن خود بخود تو سر هم میزنند سیاستمداران را فراموش میکنند. بدبخت اینجا ترنس جندرهای واقعی که مشکلات انسانیشان فراموش میشود.
  20
  13
  ‌چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی

  چرا این پسر بچه و دختر بچه تا حالا چیزی به پدر و مادرشون نگفتن احتمالا منتظر بودن مسابقات بین المللی قرآن برلین شروع بشه اون موقع آبروی سعید طوسی آلمانرو ببرن
  3
  29
  ‌چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  کافر۱۲ - لندن، یونان

  این آلمانی‌ها چی میگن من کسی را میشناسم که با یک دختر ۶ ساله تا آخر عمرش سکس می‌کرد تازه مردم میگن او نماینده خدا بود
  3
  30
  ‌چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  PERTAPANI - بن، آلمان
  جالب اینجاست که دقیقاً آمارش رو داشته ۷۷۵ بار!!!
  0
  16
  ‌چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.