ایران از خنثی‌سازی ۳۰ انفجار در تهران توسط داعش و اسرائیل در سالگرد اعتراضات خبر داد

رادیو فرانسه: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه‌ای مدعی شد که سی انفجار همزمان در تهران را به موقع شناسایی و خنثی و بیست و هشت تن از عوامل این اقدام را نیز بازداشت کرده است.

وزارت اطلاعات همچنین گفته است که قرار بوده این انفجارها در مراکز پرجمعیت تهران صورت بپذیرد و هدف از این کار "شکستن اقتدار امنیتی، ارائه تصویری بی ثبات از کشور، ایجاد یأس و هراس در جامعه و تحریک ...اعتراض دقیقاً در مقطع سالگرد [اعتراضات] سال گذشته" بوده است.

وزارت اطلاعات سپس مدعی شده عوامل این توطئه یا به گروه داعش وابسته بوده یا سابقه همکاری با گروه‌های مشابه ["تکفیری"] در سوریه، افغانستان، پاکستان و اقلیم خودگردان کردستان عراق را داشته‌اند. با این حال، وزارت اطلاعات گفته است که نوع عملیات طرحریزی شده از سوی تروریست‌های دستگیر شده "انطباق معناداری با شیوه ها و سازوکارهای شناخته شده [اسرائیل]" نیز داشته است و  "نشان از وجود منشایی فراتر از ...داعش در پشت صحنه عوامل بازداشت شده دارند."
+6
رأی دهید
-62

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  برای مصرف خرمغز های داخلیه.نباید باور کرد
  2
  41
  یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  اسرائیل؟ فقط خفه شید راهزنهای بیشرف.اسرائیل فقط تروریست و سپاهی شکار میکنه،کسانی که مستقیم قصد آسیب رساندن بهشان را داشته باشند حتی در مورد اونها هم اینقدر دقیق هست که هیچ آسیبی به نزدیکان و همراهان بی تقصیرشون نرسه.
  1
  40
  یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  دروغ که خناق نیست ! تو که داری می‌گی سی انفجار ، چه خیالیه بگو پنجاه تا ، کی به کیه !؟ ولی بر ذات و پدر و مادر دروغگو لعنت !
  1
  53
  یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  سنگ بزرگ علامت نزدنه. نه یکی و نه دو تا بلکه سی تا در یکروز!
  2
  44
  دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا

  باز شروع شد خالیبندی وزارت اهمالات شما اگر عرضه داشتید استادان علو م فیزیک هسته ایتان ودر راسشان فخری زاده به گاف نمیرفتند یا پروندهای محرمانه ساخت بمب اتم را از دل تهران به اسرائیل نمیبردند این چرندیات قدیمی شده و اصلا برای کسی در ایران مهم نیست که شما چه اراجیفی میبافید البته برای دل خوشی رهبرتان واراذل اوباش دوروبرش میتواند کاربرد داشته باشد.
  1
  24
  دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  مهدی52 - روتردام، هلند
  خوب معلومه بعد از اون فیلمی که تو شاهچراغ بازی کردید یقیه اش رو جمع کردید دید مردم دیگه گول سیاه بازی های شما ها رو نمیخورند
  1
  19
  دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  چرا دروغ می گوید 30 تا نبود 29 تا بود که خنثاش کردید؟ ای دروغگوهای پست فطرت اگر جنگ مثلا" سر ناموس بود انگاه هم دروغ میگفتید که اسرائیل و فلان سازمان به تعدادی از زنانمان تجاوز کردن یا میخواستند بکنن و خنثاش کردیم ؟
  1
  15
  دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  خوش باور - تهران، ایران
  پری بلنده شرف او بیشتر شما شعیه های خوک زاده هندی است ، آنقدر دورغ شان گثیف است که مرغ یخ زده مانند قناری شروع به آواز می کند
  1
  10
  دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ارش یک دوست - تبریز، ایران
  همش دروغ، همش چرت وپرت، ... خوردین، و به اونجای نننتون خندیدین،،،اسرائیل میاد تو خاک خود ایران یارو رو ترور میکنه با اسلحه اتوماتیک ، اونوقت هیچ ... نتونستین بخورین ، اونوقت میگین اسرائیل بمب گذاشته،
  0
  1
  دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.