سعودی‌ها روز ملی خود را با ستاره‌های فوتبال جهان در لباس‌های سنتی تبلیغ کردند

یورونیوز:  عربستان سعودی که امسال با خرید ستاره‌های فوتبال جهان نگاه‌ها را به لیگ کشورش جلب کرد، روز ملی خود را با این افراد که لباس سنتی سعودی را پوشیده بودند جشن گرفت.

پس از آنکه انتشار ویدئوی رقص محلی کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و سادیو مانه سنگالی که هر دو در باشگاه النصر بازی می‌کنند میلیون‌ها بازدید گرفت حال کریم بنزما و نیمار در لباس‌های سنتی عربستان دیده شدند.

کریم بنزما بازیکن سابق تیم ملی فرانسه که هم اکنون برای باشگاه الاتحاد بازی می‌کند عکسی از خود در لباس سنتی سعودی‌ها منتشر کرد.

سایر بازیکنان خارجی تیم النصر مانند مارسلو بروزویچ کروات و الکس تلس برزیلی نیز عکس‌های خود را با این لباس‌ها منتشر کردند.

استوان جرارد اسطوره لیورپول که هم اکنون هدایت تیم الاتفاق عربستان را برعهده دارد نیز با لباس سنتی سعودی‌ها در روز ملی آن‌ها ظاهر شد.
نیمار نیز در ویدئوی تبلیغاتی دیگری با لباس سنتی سعودی‌ها دیده شد. او نیز در کنار بازیکنان تیم الهلال روز ملی عربستان را جشن گرفت. تیم الهلال چهار بار قهرمان لیگ آسیا شده است.
از زمانی که رونالدو در اوایل سالجاری به تیم النصر پیوست چندین بازیکن از باشگاه‌های بزرگ اروپا به این کشور خاورمیانه هجوم آوردند و قراردادهای پرسودی بستند.

در فصل جدید لیگ عربستان، تاکنون الاتحاد با حضور بنزما با ۱۸ امتیاز در صدر است. الهلال با حضور نیمار ۱۷ امتیاز دارد و در رده دوم قرار گرفته است و النصر با حضور رونالدو با ۱۵ امتیاز در رده پنجم است.

با این حال رونالدو با هفت بازی و ۹ گل زده در صدر جدول گلزنان قرار دارد.

ملک عبدالعزیز در ۲۳ سپتامبر ۱۹۳۲ تاسیس پادشاهی عربستان سعودی را اعلام کرد که هر سال جشن گرفته می‌شود. او نخستین پادشاه سعودی بود.
+10
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  اعراب اگر در دنیا جایگاهی داشتند چکار میکردنند ؟!؟ این لباس جفت‌گیری قرون وسطایی
  9
  13
  یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  چه ارزشی دارد که اینهمه تبلیغش را میکنند
  8
  11
  یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  پرورشگاه زن ستیز و بچه بازها و بت پرستان
  3
  7
  یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران
  Hassan1479 - تهران، ایران
  ...فاشیست هندی نژادی مثل تو این مملکت رو به فلاکت کشوندن. عربها هزاران مرتبه شرافت دارن به فارسیسمهای عقده ای امثال تو و دو حکومت دست نشانه دوزاری اخیر. انقدر حقیرید که پیرفت و زندگی درست دیگران رو نمیبینید. .... بدبخت دوزاری عربها حداقل به هم قومهای خودشون ظلم نمیکنن. شما پانفارسها فقط به حقارت شخصی خودتون فکر میکنید.
  5
  6
  یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  antifascism - تهران، ایران
  برو ... داعشی ضد بشر ، از اعراب عقب افتاده تر وجود ندارد ، ساختمان با پول نفت توسط اروپا و آمریکا ساختن که هنر نیست ، اگر همین الان اعراب را ول کنند به بادیه نشینی بر میگردنند.
  2
  0
  دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.