پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای از بازگرداندن پیراهن رونالدو به فاطمه‌ حمامی خبر داد

العربیه: تنها ساعاتی پس از انتشار خبر باقی‌ماندن پیراهن امضا‌شده و اهدایی کریستیانو رونالدو به فاطمه حمامی، هنرمند نقاش مشهور ایرانی در مقر باشگاه پرسپولیس، «سرخ‌پوشان پایتخت» با انتشار بیانه‌ای توضیحی اعلام کردند که این پیراهن امروز (پنج‌شنبه) به بستگان این هنرمند تحویل داده می‌شود.

در بیانیه‌ باشگاه پرسپولیس آمده است: «مسئولان باشگاه پرسپولیس قبل از اینکه مقدمات دیدار رونالدو با فاطمه حمامی فراهم شود با مسئولان النصر سعودی جلسه‌ای داشتند که دو دست لباس رونالدو از طرف تیم سعودی به باشگاه پرسپولیس اهدا می‌شود.

زمانی که فاطمه حمامی به دیدار رونالدو رفت این بازیکن و باشگاه النصر کیتی برای اهدا همراه نداشتند و مسئولان پرسپولیس همان لباس اهدایی باشگاه النصر را برای امضا و هدیه به هنرمند معلول در اختیار رونالدو قرار می‌دهند».

در ادامه این بیانیه درباره ناهماهنگی به‌وجود آمده در باشگاه پرسپولیس آمده است که «بعد از اتمام این دیدار خانواده فاطمه حمامی کیت سورمه‌ای رنگ را همراه خود می‌برند و مسئولان پرسپولیس بعد از بازی متوجه می‌شوند که کیت زرد رنگ که امضای رونالدو روی آن حک شده و آن را تقدیم این هنرمند کرده، جا مانده است. در تماسی که مسئولان پرسپولیس با خانواده حمامی می‌گیرند این موضوع را اطلاع می‌دهند.

در پایان این نوشتار آمده است که امروز قرار است یکی از اعضای خانواده این زن هنرمند در باشگاه حاضر شود تا کیت زرد رنگ را تحویل بگیرد.

حمامی، نقاش مشهور ایرانی سه‌شنبه پیش از دیدار پرسپولیس-النصر در هتل اسپیناس پالاس، محل اقامت تیم النصر در تهران حاضر و با کریستیانو رونالدو، کاپیتان النصر دیدار کرد.
+3
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران
  به قول کیروش طرفداران تیم لنگ از سطوح پایین جامعه ایران هستن. حالا میبینیم که خود باشگاه پیروزی از سطوح داغون جامعه هست و به یک معلول 90درصد هم رحم ندارن. افشین پیروانی فرش اهدایی به کیروش رو دزدیده بود.
  1
  14
  جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.