میزان: ۶ هزار شوکر ساخت آمریکا در مرزهای آبی جنوب کشور توقیف شد

میزان نوشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از اطلاع از انتقال این محموله بزرگ سلاح که شامل بیش از ۶ هزار عدد شوکر برقی ساخت آمریکا است و می‌تواند در آشوب و اغتشاشات مورد استفاده قرار گیرد، عملیاتی را برای توقیف محموله مورد نظر طراحی و اجرا کردند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف محموله بزرگ سلاح و ابزارآلات آمریکایی ویژه آشوب و اغتشاش از یک فروند شناور در بدو ورود به مرزهای آبی جنوب کشور خبر داد.
 
مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد: با هماهنگی رئیس حوزه قضایی شهرستان بندرخمیر و در نتیجه رصد و اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک محموله بزرگ سلاح و ابزارآلات آمریکایی ویژه آشوب و اغتشاش در بدو ورود به مرزهای آبی جنوب کشور کشف و ضبط شد.
 
وی با اشاره به اینکه محموله مذکور در یک فروند لنج باری جاسازی شده بود، تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از اطلاع از انتقال این محموله بزرگ سلاح که شامل بیش از ۶ هزار عدد شوکر برقی ساخت آمریکا است و می‌تواند در آشوب و اغتشاشات مورد استفاده قرار گیرد، عملیاتی را برای توقیف محموله مورد نظر طراحی و اجرا کردند.
 
رئیس کل دادگستری هرمزگان افزود: در نتیجه یک کار دقیق اطلاعاتی محموله مورد نظر از زمان بارگیری در آنسوی مرزهای کشور مورد رصد و رهگیری قرار گرفت و به محض ورود به آب‌های ایران در مجاورت بندرخمیر شناسایی و توقیف شد.

وی تصریح کرد: در این رابطه دو نفر دستگیر شده‌اند که با صدور قرار تأمین کیفری در بازداشت به سر می‌برند و سایر عوامل و مرتبطین شبکه و اقدامات آن‌ها تحت اشراف کامل اطلاعاتی قرار دارند.
 
مجتبی قهرمانی خاطر نشان کرد: در نتیجه تحقیقات مقدماتی و بر اساس گزارش ضابطین مشخص شده است که این محموله سلاح برای ایجاد اغتشاش و آشوب در روزهای آتی آماده و به کشور منتقل شده است.
 
رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین گفت: تعداد قابل توجهی سلاح گرم و شورشی هم به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات هرمزگان کشف و ضبط شده است.
 
رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین از مجاهدت و ایثار سربازان گمنام امام زمان (عج) که با اشراف اطلاعاتی و اقدامات مقتدرانه خود در همکاری با دستگاه قضایی با هدف پشتیبانی و حفاظت از امنیت ملت بزرگ ایران از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند، تقدیر و تشکر کرد.
 
وی در پایان با هشدار به مخلین نظم و امنیت عمومی، تأکید کرد: افرادی که سودای چنین جرایمی را در سر می‌پرورانند، بدانند که دستگاه قضایی برای حفظ امنیت مردم با کسی تعارف ندارد و مجازات این‌گونه افراد قاطع و بدون اغماض خواهد بود.
+8
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  خشایار1980 - شیراز، ایران

  چقدر شما حیله گرید، معترض بیچاره شوکر را می خواد چی‌کار. برای خودشون به نام ما وارد می کنند.واقعا اصل شیطانید شما. دستتون برای همه مردم رو شده دیگه
  14
  76
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  دروغگوهای پست فطرت, خود حکومت وارد کننده این ابزار بوده و هست. به این شکل سعی در بدنام کردن اعتراضات مردمی دارند. درازگوش خود شمائید و جد و آبادتان.
  3
  64
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  رقمش دقیقا با ۶ میلیارد پول ناراج شده ملت که به آخوندها برای قتل و عام ملت و اجیر کرون مزدور عراقی پ لبنانی
  8
  49
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  .....عراقی و لبنانی و افغانی شبیه است . پول برای خرید ابزار سرکوب به اخوندها داده شد
  8
  42
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان

  احتمالا یک رانت خوار رژیم میخواسته رو دست اون یکی بزنه این هم لو اش داده. اختلاف های بین خودشونه
  2
  33
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه
  بایدن آلزایمری زر زیادی میزنه که دمکراتها در کنار مردم ایرانند این شوکرها به همراه 6 میلیارد دلار هدیه دمکرانها به طویله اسلام برای سرکوب اعتراضات مدنی مردم است اما چون تو فضای مجازی لو رفته طویله اسلامی با حیله و فریب میگوید این شوکر ها را ضیط کرده ایم
  2
  12
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  وارد شدن این شوکر ها به ایران جزای از مذاکرات این اخر نظام اخوندی با امریکا بوده ولی بخاطر اینکه نظام اخوندی برای خودش شایعه خوب درست کند , وارد شدن این شوکرها را به نوعی دیگر به مردم گروگان شده ایران میدهد که از طرف جاسوسان گمنام امام زمان این شوکرها کشف شدن. مردم ایران باید بدانن تا سپاه پاسداران قدرت خشونت کردن را با مخالفان و معترضان به نظام پست اخوندی داشته باشند نظام اخوندی سرجایش است ولی اگر به هر نحوی سپاه پاسداران ضعیف شود حتما" اعتراضات و تظاهرات جواب خواهد داد. خیلیها نظرشان این است که مردم در داخل مسلح شوند و با نظام اخوندی در گیر جنگ مسلحانه شوند ولی این بدترین نظر است نه اینکه نظام اخوندی تضعیف یا ازبین نمیرود بلکه قدرتمند تر و جنایتکارتر هم میشود. قبل از هرچیز که برعلیه نظام اخوندی اقدامی صورت گیرد , نشانه گرفتن سپاه پاسداران اخوندی میباشد.
  1
  11
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.