بدرقه خمینی از پاریس به سمت تهران؛ این فیلم هیچ زمان در ایران پخش نشد

 
 بدرقه خمینی به سمت تهران این فیلم هیچ زمان در ایران پخش نشد.

+10
رأی دهید
-131

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  عمو سعید - لیورپول، انگلستان

  مغولان به ایران حمله کردند و کشتار کردند اعراب حمله کردند و مردم ایران را مسلمان کردند ولی خمینی و حکومتش مردم و کشور ایران را از شر خرافات اسلام نجات داد و کاری کرد که ریشه اسلام از ایران کنده شد
  4
  226
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  ایکاش قلم پاهاش میشکست و هیچوقت نمیومد ایران ! همونجا باید یه شیرپاک خورده خلاصش میکرد !! قطب زاده مادر مرده چه قدقدی میکرد !؟ خبر نداشت که مافیای قدرت اجنبی آخوندی چه خوابی براش دیده !!؟
  5
  207
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  این خمینی ملعون کمتر فیلمی ازش هست که وایساده باشه یا راه بره پوفیوز اینقدر ماتحتش مثل همه آخوندها گشاد بود که اکثرا در حال نشسته هست و در حال زر زدنه
  4
  146
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  قابل توجه اون قشری که نشستن که از غربیا ابی براشون گرم بشه، اینا خودشون اونزمان این جسد متعفن رو بزک دوزک کردن بما چپوندن که بهرشو سالهای سال در اینده ببرن، بعد توقع دارین اون چیزی رو که خودشون ساختن به همین مفتیا نابود کنن.
  4
  136
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران

  عمو سعید - لیورپول، انگلستان
  موج سوار زیاده ، باید مواظب بود که موج سوار دیگری سوار مرکب فعلی تحول خواهی نشود ، راه اساسی گول نخوردن در آینده فقط داشتن سواد سیاسی و شعور اجتماعی است که آنهم با شکل گرفتن احزاب سیاسی که برنامه مشخص داشته و مردم آگاهانه انتخاب کنند . موقعیت ایران همه درندگان دنیا را تحریک به سواستفاده می‌کند. روسیه ، چین، اروپا،آمریکا..بالاخره همه دنیا منتظر دریدن ایران هستند . اگر دمکراسی آینده طوری باشد که مردم قدرت برکناری نظام بوجود آمده (ناجور را) با کمترین هزینه را داشته باشند ، امید بخیری خواهد بود .
  10
  58
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  نمونه بارز از اینکه "انقلاب بچه های خودش رو میخوره".
  3
  54
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  ....این گرگ سالهاست که به گله آشناست....
  3
  57
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Munchen - مونیخ، آلمان

  ایکاش شاه و سازمان اطلاعاتی ساواک اونطور که بیشرفان‌ رژیم و چپگرایان منفعت طلب و دروغگو ادعا دارند خشن و بیرحم بودند و این جرثومه فساد ،این کفتار ملعون و متحجر را به قتل می رساندند تا اینجور باعث فلاکت،شکنجه،و بدبختی و زجر ایرانیان و نابودی ایران نمیشد.
  4
  68
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  مصادق روحت شاد.کجا هستی ؟ اون که بغل دستش اینقدر موس موس می کند .می شناسی؟ حالا خجالت نکش ؟ قطب زاده نیست ؟ مصدقی صف اول.دیگر نیا اینجا زر بزنی ما نبودیم ؟ هرچند که زبان بسته آب خوش از گلو پاهین نرفت. کسی که باد می کارد نباید حیران باشد که توفان درو می کند.اگر با امثال شما ولی مقایسه او کجا و شما باجناق‌ها امام امت کجا ؟
  2
  37
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  Munchen - مونیخ، آلمان
  München، شاه که با تحجر و دکان دین مشکلی نداشت، شاه خود مروج دین بود، اما رقیب نمی خواست. شعار «خدا شاه میهن» در کتابهای درسی کودکان و از در و دیوار ادارات می بارید. حاج «محمد رضا» شاه پهلوی «آریامهر» که هم از توبره «دین» می خورد و هم از آخور «نژاد برتر»، هم خود را «سایه خداوند» روی زمین می نامید و هم سلف کوروش روایت کتاب عهد عتیق یهودیان. از قضای روزگار همین «سایه خدا» بود که «سیاهی» را برای ایران و مردمانش بارمغان آورد. شاه دار و دسته فداییان اسلام، قاتلین احمد کسروی(نویسنده، وزیر دادگستری)، و حسنعلی منصور(نخست وزیر) و رزم آرا(نخست وزیر) را که پس از ارتکاب جنایت دستگیر شده بودند، از زندان آزاد کرد. اینکه گروه فداییان اسلام چه مأموریت هایی را برای شاه در قتل کسانیکه شاه وجود آنها را تهدیدی برای خود می دانست انجام دادند، هنوز معمایی سر به مهر است. اسداله علم در خاطرات خود به این موضوع اشاراتی ظریف دارد: پس از باخبر شدن از قتل رزم آرا(نخست وزیر شاه و شوهر خواهر صادق هدایت نویسنده) با عجله خود را به دفتر کار شاه میرساند و نفس زنان به شاه اطلاع می دهد، قربان تمام شد!
  31
  9
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  Munchen - مونیخ، آلمان
  در زمان همین «شاه اسلام پناه» بود که بشکل بسیار بی سابقه و قارچ گونه ای در هر ده و کوره ای مسجد ساخته می شد. من خود در دوران جوانی شاهد بودم که به شکل غیر معمولی از حوزه علمیه قم و با هزینه دولت طلاب و روحانیون برای ترویج «دین مبین اسلام شیعه» به ده کوره ها فرستاده می شدند(سپاه دین) و هزینه زندگی و اسکان این دسته جات طلاب و برنامه های دینی بی سر و ته روایات و احادیث دینی از امامان و علماء شیعه و «شاید باجناق بازی»، حتی بهنگام تعطیلات تابستانی در این مساجد تازه ساخت، را دولت متقبل می شد.
  30
  9
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Munchen - مونیخ، آلمان

  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  چون ایران گرفتار اسلام بود و ۹۰ درصد به بالا مردم عقاید مذهبی داشتند.شاه و همه دولتمردان هم از این قاعده مستثنی نبودند.در آن زمان هیچ کچای دنیا فاجعه حکومت مذهبی و افراط گرایی اسلامی را تجربه نکرده بود.مذهب و اسلام هنوز یک چیز مثبت و مقدس محسوب میشد.نه طالبانی دیده شده بود،نه داعشی نه بوکرحرامی و نه حمهوری اسلامی.ایران به سمت مدرنیزه در حرکت بود و شاه خطر اسلام سیاسی را حس نکرده بود.اصولا شرایط دنیا به کل متغیر بود،نه ارتباطاتی،نه اینترنتی و نه هیچ.بهیچ عنوان نمیتوان اوضاع آن زمان را با دنیای امروز قیاس کرد.دنیای دیگری بود.نه فقط در ایران ،در همه جهان.
  4
  34
  یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Munchen - مونیخ، آلمان
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  (ادامه کامنت قبلی) اگر فاجعه فلاکت انقلاب پیش نمیامد،به مرور زمان و با وجود پیشرفت چشمگیر ارتباطات و تغییرات کلی زمانه ،ایران و حاکمیتش هم بسوی سکولاریزم کامل و در نتیجه پاک کردن ایران از مذهب بیگانه ،متحجر و شرارت آمیز اسلام پیش میرفت.
  1
  20
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  antifascism - تهران، ایران
  یه انگل هندی رو با چه برنامه ریزی در ایران رشد دادن بعد بردن غرب آموزش دادن بعد با سلام و صلوات آوردن گذاتن در مستعمرشون. دست نشانده قبلی رو هم برداشتن. راحتترین راه استعمار.
  5
  19
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  تعجب می‌کنم که گرامی‌یان چرا به این ویدیو، تعداد زیادی منفی‌ دادن. این ویدیو خیلی‌ حرف برای گفتن داره. / زمانی‌که شاه داشت ایران رو با اشک در چشم ترک می‌کرد، تعداد خیلی‌ کمی‌ افراد کشوری و لشگری کنارش ایستاده بودن، اما در این ویدیو، ببینید چه خبره؟ - تعداد بسیاری ایرانی و خارجی‌ دور خمینی جمع شدن. اطلاعی ندارم که در چه سالی‌ خمینی -پس از ۱۳ سال زندگی در عراق- به فرانسه می‌ره، اما بی‌شک بستر رفتن‌ش به فرانسه رو، خود امریکا -غیر‌مستقیم- هموار کرده بوده، یعنی به فرانسه گفته بوده که خمینی رو قبول کن و بگذار در امنیت کامل در فرانسه زندگی کنه. چرا؟، چون کشورهای استعمار‌کننده، همیشه حداقل یک گزینه در آب‌نمک در پس دست‌شون دارن، تا اگر طرف‌شون که گذاشتن‌ش سر کار خوب عمل نکنه -یا پر‌رو‌بازی در بیاره-، اونوقت گزینه‌ی شماره ۲ رو بهش بها می‌دن و جایگزین شماره ۱ می‌کنن. / شاه با جو‌گیر‌شدن و تعیین قیمت نفت جلوی امریکا، نشون داد که پسر‌خوانده‌ی حرف‌شنویی نیست، امریکا هم راه رو برای گزینه‌ی شماره ۲ -که خمینی بود- هموار ساخت. شاه شد فراری، خمینی شد رهبر.
  3
  10
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Munchen - مونیخ، آلمان
  حرفهای عامینه صد من یکغاز که غربیها خمینی را آوردند و انقلاب کردند خیلی تکراری و ساده انگارانه هست،این فقط قسمتی از ماجرا بود.مقصر واقعی مردم نادان و بیشعوری بودند که با تعصب کورکورانه مذهبی و قدرنشناسی و دید بسته و تنگشان میلیونی به خیابانها ریختند و از این بختک متحجر و بیسواد حمایتهای آنچنانی کردند.بله شاه موی دماغ غربیها شده بود و قیمت نفت را برایشان بالا برده بود،آنها هم میخواستند سرنگون شود،اما نفوذ شوروی و کمونیسم و‌چپگرایی عامل بسیار مهم دیگر بود،که ترس و‌نگرانی غربیان را بهمراه داشت،و تنها راه شکست ایده کمونیسم ، اسلامگرایی بود.خمینی را آب نمک که هیچ در سرکه هم میخواباندند ،اگر جاهلیت مذهبی و حمایت میلیونی مردم آن دوران نبود این فاجعه و پسرفت تاریخی رقم نمیخورد.
  5
  19
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  antifascism - تهران، ایران
  برای یاد آوری : آن »هندی« از گورکانیان هند و ترک زبان بود، داماد قاجارها بود، به نظرت غریبه آشنا نیست! گورکانی ها ی هندی که جدشان به مغول می رسد هنوز هم در هندوستان دنبال حکومتی گورکانی هستند
  2
  4
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  Hassan1479 - تهران، ایران
  گفته های شما را باید با آب طلا نوشت. پاینده باشی، ایرانیان دموکرات بسیارند و در اکثریت
  4
  2
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۱- براستی هر کسی علف هرز میکارد، انتظار نداشته باشد کیوی و انبه برداشت بکند. حالا ببینید چگونه همان علف هرز به پرو بال مردم پیچیده است؟ بقول دوستمان حاج محمد رضا پهلوی اسلام پناه بهترین حقوق و امکانات را به این علف هرزه ها بخشید. در دربار و خانواده فرح وشاه همیشه مراسم روضه خوانی برقرار بود. یک پای شاه همیشه در مشهد و احترامات به امام رضا خلاصه میشد.
  6
  12
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲- شاه در جمع آخوندها اعلام کرد و گفت: اگر شاه قدرت را از دست بدهد، اسلام به دست چپها و مارکسیسم ها نابود خواهد شد.اگر جای رضا شاه با فرزندش عوض می شد، آخوندها اینقدر دم درنمی آوردند و ریشه این پارازیت ها را خشک می کرد. شاه فقط بلد بود فرار بکند! فکر میکرد امریکایی ها همیشه اورا برمی گردانند.حالا هم همین قصه را رضا پهلوی می بیند.انتظار دارد امریکا وغرب اورا به قدرت برگردانند.
  7
  12
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۳- رضا شاه فرزندش را به خاطر چرندگویی دینی مواخذه و مسخره میکرد. چطور شاه قشر تحصیلکرده و جوان را سرکوب میکرد و حکم زنبور را داشت، ولی برای آخوندها کندوی عسل بود؟او در وصف مذهب شیعه مثل احمدی نژاد عمل میکرد. احمدی نژاد هاله نور را دید، شاه هم گفت من نیروی عرفانی دارم کسی قادر به دیدنش نیست. ..
  7
  14
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  جواب آدمهای بی شخصیت و اوباش را نباید داد. هر اوباشی اگر کسی را تعقیب بکند حال چه حزب الله باشد چه شاه الله! پاچه بگیرد و از طرف همه سخن بگوید , بدون شک.نادان ا ست و احمق . پس بپر وسط
  2
  7
  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Munchen - مونیخ، آلمان
  تا یک زمین شخم نشود و زیر رو نشود ان زمین اباد نمیگردد . و دوباره بر یا میوه نمیدهد . ایران هم باید شخم میشد ایران هم باید زیر رو میشد . هر چند اینکار باعث عقب افتادن ملت و کشور گردید اما برای ایران این شخم زدنها و زیر رو شدن ها واجب بود
  0
  2
  جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این فوکول کراواتی های بیشرف مانند قطب زاده واقعا بیشرف و یا یزدی عامل بیگانه اینها از عوامل موثر بخیابان اوردن ملت بودند . البته بعد ها دیدیم که چگونه بعذاب گرفتار شدند. من اعتقاد دارم هر کسی بخاندان پهلوی خیانت کرد ان جریمه طبیعت را دریافت کرد قبول کنید این یک واقعیت است
  0
  5
  جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.