سیل انتقادات علیه کلینزمن به‌خاطر درخواست پیراهن بازیکن رقیب کره جنوبی: «کاملا احمقانه است»

 یورونیوز: یورگن کلینزمن، سرمربی تیم کره جنوبی با سیل انتقاداتی روبرو است که او را به‌دلیل تمایل به داشتن پیراهن یکی از بازیکنان حریف سرزنش می‌کنند با این حال کاپیتان سابق تیم ملی آلمان این انتقادات را «کاملا احمقانه» توصیف کرد.

کلینزمن هفته گذشته پس از تساوی صفر بر صفر کره جنوبی مقابل تیم ملی ولز در شهر کاردیف، پیش آرون رمزی بازیکنان ولز رفت تا پیراهن او را بگیرد.

کاپیتان و مربی سابق آلمان به رسانه‌های بریتانیایی گفت که جاناتان، پسر ۲۶ ساله‌اش که دروازه‌بان تیم لس‌آنجلس گلکسی است این پیراهن را می‌خواست.

کلینزمن ۵۹ ساله اواخر پنجشنبه پس از ورود به کره جنوبی گفت که این لباس را برای فیزیوتراپ تیم پسرم در لس‌آنجلس گرفتم.

وی افزود: «صادقانه بگویم، من این جنجال را درک نمی‌کنم چراکه پسرم نظرات انتقادی در اینستاگرام خود گرفته است که کاملا احمقانه است.»

علیرغم اینکه تیم ملی کره جنوبی سه شنبه گذشته در نیوکاسل عربستان سعودی را یک بر صفر شکست داد با این حال کلینزمن در تلاش برای متقاعد کردن هواداران و رسانه‌های کره جنوبی است که از زمان انتصاب او در فوریه گذشته انتقادهای بسیاری به او کرده‌اند.

کلینزمن در شش مسابقه اخیر کره جنوبی تنها یک برد را تجربه کرده است.

کلینزمن پیش از جام ملت‌های آسیا در قطر در ژانویه پیش رو گفت: «ضروری است که همه روحیه مثبت داشته باشیم. البته هواداران، رسانه‌ها و تیم.»

وی اطمینان داد که اگر هیچ چیز خوب پیش نرود زمان کافی برای انتقاد کردن، اخراج مربی یا انجام هر کاری که می‌خواهید وجود دارد.
+2
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.