ناسا: بشقاب‌پرنده‌ها تهدیدی برای حریم هوایی آمریکا محسوب می‌شوند

برخی از این پدیده‌‌های ناشناس هنوز توجیهی ندارندایندیپندنت فارسی: بنا به گزارش اینسایدر پیپر، ناسا حضور اشیاء ناشناس را تهدیدی برای آسمان ایالات متحد آمریکا خواند. ناسا همچنین رئیس جدیدی را برای تحقیق روی اشیاء ناشناس پرنده انتخاب کرده است.

بیل نلسون، مدیر ناسا، در مورد حیات بیگانه چندان بدبین نیست و امیدوار است فرازمینی‌ها سیارات دیگری را در دل کیهان پهناور برای سکونت جست‌وجو کنند.

نلسون گفت: «تیم مطالعات مستقل ناسا هیچ مدرکی مبنی بر اینکه «یو‌ای‌پی‌»ها یا پدیده‌های ناشناس هوایی منشا فرازمینی دارند پیدا نکرده است. ما نمی‌دانیم این بشقاب‌پرنده‌ها دقیقا چیستند. در هر صورت، ماموریت ناسا کشف ناشناخته‌ها است. ما سعی می‌کنیم منبع این پدیده را پیدا کنیم.»

آژانس فضایی آمریکا (ناسا) یافته‌های تحقیق ۱۵ ماهه در مورد پهپادها را منتشر کرد. با این حال، این گزارش هشدار می‌دهد که داده‌های موجود امکان «نتیجه‌گیری علمی قطعی» نمی‌دهد.

بنا به گزارش‌ها، در ماه مه، یک تیم مستقل متشکل از ۱۶ محقق یافته‌های اولیه‌شان را به اشتراک گذاشتند. با توجه به اظهارات آن‌ها، بیشتر اشیاء ناشناس پرنده را می‌توان به رخدادهای روزمره و طبیعی نسبت داد. این‌ موارد شامل پدیده‌‌های معمولی مانند هواپیما، بالون، هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد)، الگوهای آب‌وهوایی، یا حتی مشکلات تجهیزات ضبط می‌شود.

با این توضیح، گزارش مبتنی بر ویدئویی که یک خلبان جت جنگنده در سال ۲۰۱۵ ضبط کرده بود رد می‌شود. در آن گزارش، یک خلبان در ناو یو‌اس‌اس تئودور روزولت شیئی را که با سرعت زیاد روی اقیانوس حرکت می‌کند نشان می‌داد و می‌گفت: «سریع برو». گفته‌ها حاکی از آن است که احتمالا آن شیء با سرعت باد در حرکت بوده است.

با این حال، نویسندگان گزارش هشدار دادند که برخی از این پدیده‌‌های ناشناس هنوز توجیهی ندارند. آن‌ها بر نیاز به استفاده از داده‌های ماهواره‌ای و مشارکت مردم برای کاوش عمیق‌تر درباره این رخدادهای مرموز تاکید کردند.

بنا به گزارشی که در ماه مه در نیوز۱۸ منتشر شد، طی ۲۷ سال بیش از ۸۰۰ رخداد مشابه گزارش و جمع‌آوری شده است. تقریبا ۲ تا ۵ درصد آن‌ها غیرطبیعی‌اند.

در سال‌های اخیر، آمریکا اشیاء ناشناس پرنده را جدی‌تر گرفته است و به تحقیق بیشتر در این‌باره مشغول است.
+4
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  فیلم جدید بعد از LGBTQ . اگر تمدنی آنقدر پیشرفته است که بر زمان مسافرت بین کهکشانی غلبه کرده باشد بعد نیاز دارد بیاید رو زمین و با جنگنده‌های ایالات متحده نبرد کند و از زمین بازدید کند؟ (بی پدر مادرها آدم نمیدونه بخنده یا به نادانی آدمها گریه کنه) بزودی یک دسته از LGBTQ های ادعا میکنند عوض گرگ و کوییر بودن یک گروه جدید بنام A مخفف Alien هستند که باید به آنها در عوض زن و مرد و گرگ و زنمرد ضد زن ضد مرد بگویید AL. اگر تمدن فرا بشری وجود داشته باشد مانند همین چت کردن موبایل شما از وضعیت زندگی شما با ابر تکنولوژی خبر دارد چه نیازی به تاکسی گرفتن به زمین است؟ پیش بینی میکنم بعدا خواهند گفت ادیان ساخته این فرازمینیهاست این است تئوری گلوبالیزم یک نوع انسان یک نوع سیاست یک قدرت مرکزی.
  0
  2
  شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.