قوه قضائیه جمهوری اسلامی اتهام مهدى یراحى را «ساخت و انتشار فیلم‌های برخلاف عفت عمومی» اعلام کرد

 مهدی یراحی، پس از انتشار یک موزیک ویدیوی اعتراضی بازداشت شد و از آن زمان در زندان به‌سر می‌برد العربیه: مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه ایران، در اظهاراتی، اتهام مهدی یراحی، خواننده عرب اهوازی بازداشت شده را «تشویش اذهان عمومی» اعلام کرد.

به گزارش «ایسنا»، ستایشی، در نشست خبری سه‌شنبه، 21 شهریور، تایید کرد که یراحی با قرار تامین بازداشت موقت در زندان به سر می‌برد.

به گفته سخنگوی قوه قضائیه، مهدی یراحی متهم به «ساخت و انتشار فیلم‌های برخلاف عفت عمومی» است و «پرونده او پس از تفهیم اتهام و تحقیقات مقدماتی با صدور قرار جلب دادرسی و متضمن کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است.»

مهدی یراحی، ششم شهریور پس از انتشار یک موزیک ویدیوی اعتراضی در حمایت از اعتراضات به مرگ مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد، بازداشت شد و از آن زمان در زندان به‌سر می‌برد.
+5
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  سهراب هیچستانی - دلفت، هلند
  وقتی قاری قرآن سعید طوسی با تجاوز به دهها کودک توسط رهبران نظام بی گناه شناخته میشود و اعمالش شرعی و اخلاقی قلمداد میگردد. باید که مهدی یراحی بخاطر موزیک در حمایت از زنان در زنجیر ایران دستگیر شود و کارش غیراخلاقی و خلاف عفت عمومی خوانده شود. راستی از سخنگوی بدنام قوه قضاییه که این سخنان را اظهار کردند بپرسید حال باجناق چطور است. شب زیر لحاف خوش گذشت
  10
  25
  ‌سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  اگر این ها فیلم های بر خلاف عفت عمومی هست فیلم‌هایی که هر روز از مسولین و کاسه لیسان جمهوری نکبت بیرون میاد اسمشون چیه؟
  7
  24
  ‌سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.