رئیس موساد: عاملان تلاش‌ها برای حملات علیه اسرائیل را در «قلب تهران» هدف قرار می‌دهیم

 دیوید بارنیا، رئیس سازمان اطلاعات و امنیت ویژه اسرائیل.صدای آمریکا: رئیس سازمان اطلاعات و امنیت ویژه اسرائیل، موساد، روز یکشنبه گفت که اسرائیل آماده است عاملان تلاش‌های مکرر جمهوری اسلامی به منظور ضربه زدن به اهداف اسرائیلی و یهودیان در سراسر جهان را در «قلب تهران» هدف قرار دهد.

به گزارش آسوشیتدپرس دیوید بارنیا در یک کنفرانس امنیتی گفت که اسرائیل و متحدانش طی سال گذشته ۲۷ تلاش برای حمله را در اروپا، آفریقا، جنوب شرق آسیا و آمریکای جنوبی خنثی کردند.

او در کنفرانسی در دانشگاه رایشمن گفت: «توطئه‌هایی که توسط این عوامل دنبال می‌شود، توسط ایران تنظیم، طراحی و هدایت شده است.» وی افزود که ایران در همین لحظه نیز در تلاش است تا حملات بیشتری انجام دهد.

او گفت: «پیام ما رسا، واضح و قاطع است. اشتباه نکنید، آنهایی که تصمیم گرفتید این تیم‌ها را اعزام کنند. مطمئن باشید که سراغتان می‌آییم تا همه ببینند که عدالت برای شما اجرا خواهد شد. این در گذشته ثابت شده است و در آینده آن را به سطح بالاتری ارتقا خواهیم داد.»

بارنیا گفت که اسرائیل به دنبال عوامل دخیل در توطئه‌ها و همچنین فرماندهانی که آنها را فرستاده‌اند خواهد رفت. او گفت: «بهای آن در اعماق ایران، در قلب تهران پرداخت خواهد شد.»

اسرائیل حکومت جمهوری اسلامی را بزرگترین دشمن خود می‌داند و به تهدید جمهوری اسلامی برای نابودی اسرائیل و حمایت از گروه های شبه نظامی متخاصم در مرزهای اسرائیل اشاره می‌کند. اسرائیل همچنین جمهوری اسلامی را به برنامه ریزی برای دستیابی به سلاح هسته‌ای متهم می‌کند.

جمهوری اسلامی، اسرائیل را به انجام تعدادی حملات مرگبار به دانشمندان و تأسیسات هسته‌ای در داخل ایران متهم کرده است، اگرچه اسرائیل به ندرت در مورد چنین عملیاتی اظهار نظر می‌کند.
+75
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Sam1977 - دمشق، سوریه

  هه هه هه ،،،، شما سوراخ شب پیدا کن بعد ما باورت میکنیم، زنده باد بالیوودددد،
  44
  5
  یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  Sam1977 - دمشق، سوریه
  محسن فخری نژاد یادت رفته ، حسن تهرانی مقدم ، چی !؟ متخصصین هسته ای هم یادت نیست !؟ رو که رو نیست ، روی یه باجناقه !
  3
  34
  دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  Sam1977 - دمشق، سوریه
  عرب پرست ضد ایران،اسرائیل خوب تو سوریه شخمتون میزه و تو خود ایران هم ازتون اعتراف میکیره و شکارتون میکنه هیچ هم نمیتونید بخورید.زورتون فقط به کودک و جوانان مملکت میرسه.
  2
  17
  دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Sam1977 - دمشق، سوریه
  Momijii - توکیو، ژاپن
  پدر موشکی اسراییل یادت هست زنده سوخت، افسران موساد تو اسراییل عراق قطر یادت هست آتیش سوزیهای نیروگاههای اسراییل چطور؟
  17
  3
  دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  sahandogli - لندن، انگلستان
  راست می گوید هر وقت و هر کاری بخواهند می تواند در قلب تهران انجام دهند اما رژیم جمهوری اسلامی در جهت منافعشان کار می کند و این بازی های موش و گربه را دهه ها ادامه خواهند داد. زمانی که در ایران بودیم همیشه می گفتند اطلاعات ایران بهترین و قوی ترین در دنیا است اما بعد فهمیدیم که قدرت آن فقط در سرکوب ملت خود ایران است نه تامین امنیت کشور و ملتش و دانشمندان و مراکز نظامی و ...
  0
  1
  دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه
  به کوری چشم وحوش طویله اسلام ساندیس خورانش مفعولان و باجاناقهای اسلامی عاشق اسرائیل هستم درود بر اسرائیل (بدون مذهب یهود - تمام مذاهب جهان چه یهود چه اسلام ووو جملگی متعفن هستند حال انسان را بهم می زنند )
  0
  4
  دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.