دفاع تمام قد حسین شریعتمداری از تدریس سعید حدادیان در دانشگاه

فرارو: شریعتمداری خطاب به حدادیان نوشت: نیم نگاهی به طیف کسانی بینداز که این روز‌ها آتش توپخانه اجاره‌ای خود را به سوی تو گشوده‌اند! چه می‌بینی؟! آیا مخالفت و حمله آن‌ها به تو سند درستی راهی نیست که برگزیده‌ای؟! راستی! هیچ فکر کرده‌ای که چقدر شرم‌آور بود اگر خدای نخواسته! این اجق وجق‌های بی‌سواد و وطن‌فروش زبان و قلم به حمایت از تو می‌چرخاندند؟!

حسین شریعتمداری در کیهان از تدریس سعید حدادیان در دانشگاه استقبال کرد.

در این مطلب آمده است؛ او دارای مدرک دکتری جامعه‌شناسی است. از سال ۱۳۹۴ تدریس دروس مختلف را در دانشگاه تهران به صورت حق‌التدریس برعهده داشته و با توجه به عملکرد موفق و ارزیابی مثبت دانشگاه و دانشجویان از کلاس‌های ایشان و با درخواست مسئولان دانشگاه به تدریس ادامه داده است.

ایشان تا این‌جای کار، به گواهی اسناد، از نظر علمی و ارائه دروسی که برعهده داشته است از سایر اساتید دانشکده برتر و معدل ارزشیابی او از معدل دانشگاه نیز فراتر بوده است. از این روی فقط بی‌سوادها، آن‌هم نه همه بی‌سوادها، بلکه بی‌سواد‌های حسود می‌توانند با او دشمنی ورزیده و کینه‌توزی کنند!

او در ۱۶ سالگی به همراه رزمندگان جهاد سازندگی به جبهه‌های نبرد برای دفاع از اسلام و ایران و نوامیس مردم رفته است و در عملیاتی، چون والفجر ۱، کربلای ۴، بیت‌المقدس ۲، ۳ و ۴ و عملیات مرصاد حضور داشته است. برادر او نیز به فیض بزرگ و مقدس شهادت رسیده است و...

با توجه به این کارنامه جهادی تنها وطن‌فروشانی که آرزوی آن‌ها برای تسلط بیگانگان بر ایران برباد رفته است، می‌توانند در هجوم ناجوانمردانه به او زبان بچرخانند و قلم بدوانند.

او یکی از مداحان معروف و شناخته شده و انقلابی اهل‌بیت علیهم‌السلام است و سال‌هاست که با نوای گرم و سروده‌های حماسی خود به ترویج فرهنگ عاشورایی مشغول بوده و هست. او در مدیحه‌سرایی‌ها و مرثیه‌خوانی‌های خود جوانان بسیاری را به فرهنگ اصیل اسلام دعوت کرده و به آنان شور انقلابی و درس آزادگی داده است و...

از این روی فقط کسانی که با اسلام و انقلاب و قیام سیدالشهداء سر ناسازگاری دارند می‌توانند در شمار حمله‌کنندگان به او قرار بگیرند.

او دکتر سعید حدادیان است که برخلاف بسیاری از تازه به دوران رسیده‌های عقده‌ای که بی‌سوادی خود را زیر مدرکی که معلوم نیست چگونه کسب شده، پنهان می‌کنند، هیچ‌گاه حاضر نشده پیشوند «دکتر»، «عضو هیئت علمی دانشگاه»، «رزمنده دفاع مقدس»، «برادر شهید» و. را به نام خود بیفزاید و همیشه ترجیح داده است که او را حاج سعید حدادیان و ذاکر اهل بیت علیهم‌السلام بنامند.

کاش مسئولان محترم دانشگاه‌ها کارنامه و نمره ارزشیابی تمامی اعضای هیئت علمی را برای اطلاع عموم و مخصوصاً دانشجویان هر رشته تحصیلی اعلام می‌کردند تا سره از ناسره جدا شود و بی‌صلاحیت‌هایی که با واسطه‌گری این و آن بر کرسی هیئت‌های علمی نشسته‌اند (بخوانید نشانده شده‌اند) از صاحب صلاحیت‌هایی نظیر سعید حدادیان قابل تشخیص باشند؛ و بالاخره سخنی خطاب به برادر عزیزم حاج سعید حدادیان در میان است و آن، این که: نیم نگاهی به طیف کسانی بینداز که این روز‌ها آتش توپخانه اجاره‌ای خود را به سوی تو گشوده‌اند! چه می‌بینی؟! آیا مخالفت و حمله آن‌ها به تو سند درستی راهی نیست که برگزیده‌ای؟! راستی! هیچ فکر کرده‌ای که چقدر شرم‌آور بود اگر خدای نخواسته! این اجق وجق‌های بی‌سواد و وطن‌فروش زبان و قلم به حمایت از تو می‌چرخاندند؟!
+1
رأی دهید
-68

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  حسین دماغو هر بدبختی و ذلتی که میکشه از اون وافور آویزون به گردنشه ! احتمال باجناقبازیش ، با این گامیش ( استاد بعد از این ) هم دور از نظر نیست !
  0
  59
  یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران

  دهه چهارم هیچ انقلابی زمان پاکسازی مخصوصا دانشگاهی نیست. دانشگاهیان در هر سیستمی گردنشان از مو باریکتر است.پس از وقایع پارسال این سیستم یا باید محترمانه کنار برود (که نمیرود معتاد خشونت و زور است) یا با یکی از بزرگترین تسویه حسابهای ملی تاریخ روبرو خواهد شد. حالا دلشون خوش که میگن ج ا ۴۰ ساله قراره بره ولی قیامها ناگهانی و در مورد رژیم ایران بسیار خونین خواهد بود.
  0
  26
  یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  کوری عصاکش کور دیگریست! اگه راست میگی با مدرکش بره یه دانشگاه معتبر خارجی تا ببینیم آیا استخدامش میکنن یا پِهِن هم بارش نمی کنند! دکتر حمید سوری استاد دانشکده علوم پزشکی بهشتی که الان در خارج تدریس میکنه. یا دکتر داوران که اخیرا برنده جایزه یونسکو در علوم نانو شد و هزاران اساتید دیگر که پس از مهاجرت یا اخراج در بهترین دانشگاههای کشورهای خارجی مشغول تدریس و عهده دار ریاست دانشگاههای مهم شده اند.
  0
  12
  یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.