پست اینستاگرامی پدر یلدا آقافضلی در واکنش به تخریب سنگ مزار دخترش

مهرادآقا فضلی پدر زنده یاد یلدا آقافضلی در واکنش به تخریب سنگ مزار دخترش، در صفحه‌ی اینستاگرامی خود ضمن انتشار این تصوریر نوشت:

«سنگ تصویر صورت دخترمو دادم درست کنن،احمقای ناچیز هر بار که سنگ مزار دخترمو خراب میکنید خوشحال میشم که دخترم چه کار بزرگی کرده که حتی از سنگ مزارش ترس و وحشت دارید،هر چقدر دوست دارید خراب کنید اسم دختر منو بزرگتر میکنید، هزار بارم خراب کنید درست میکنم، میدونم از رو خریتو کم عقلی اینکارو میکنید،احمقای بیشعور.»

یلدا یکی از دختران شجاع ایران بود که حسرتی بزرگی بر دل لیدر تروریستی رژیم تبهکار ولایت فقیه و پیروانش گذاشت و با وجود شکنجه‌و ضرب و شتم فراوان اظهار پشیمانی نکرد و جان شیرینش را برای آزادی ایران فدا نمود و یادش در قلب مردم ایران جاودانه شد.
+71
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  بالاخره یا باید ایرانی باشی و مدافع خاک و ناموس وطنت. و یا از تازی ها و طرفدار الله که ماموریتش غارت و تجاوز به ایران و ایرانیه. هزار و چهارصد سال و همین امسال هم ماموریتش رو به شکل واضح نشونمون داد. و ایران تنها کشوریه در دنیا که این مسله رو باید به مردمش توضیح بدی. انگار یه غریبه بیاد بطور مداوم به مادرت تجاوز کنه و چون یادت دادن بهش بگی عمو ، بگی خب اشکالی نداره. حالا یا ایرانی هستی یا اسلامی. تا الان ما رو دو دره کردی گفتی شیعه و اسلام و فلان بیسارم. حالا از این به بعد بشین تا ما دهه هشتادی ها تکلیف تو رو مشخص کنیم
  5
  51
  شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.