این دختر ۱۹ ساله بحرینی تنها نماینده زنان منطقه خلیج فارس در مسابقه دختر شایسته جهان است ‏

«گروه یوگن» که دفتر مرکزی آن در دبی است، این رقابت را برگزار کرد که حق امتیاز این رقابت‌ها در پاکستان و مصر را هم داردایندیپندنت فارسی: باور به خود و پشتکار؛ به باور لوجین یعقوب، این‌ها خصوصیاتی است که تاج پیروزی در رقابت‌های دختر شایسته بحرین در سال ۲۰۲۳ را برای او به ارمغان آورد.

لوجین یعقوب، مدل جوان بحرینی، پس از غلبه کردن بر ۸ شرکت‌کننده دیگر، عنوان دختر شایسته بحرین در سال ۲۰۲۳ را به دست آورد. در مسابقات بین‌المللی دختر شایسته، که آبان امسال در السالوادور برگزار می‌شود، او نماینده بحرین خواهد بود.
این بازیگر و مدل ۸ شرکت‌کننده بخش نهایی را برای رسیدن به این تاج شکست داد. در ماه نوامبر، او سومین ملکه زیبایی خواهد شد که پس از منار ندیم دیانی (در ۲۰۲۱) و اِولین خلیفه (در سال گذشته) بحرین را در رقابت‌های دختر شایسته جهان نمایندگی خواهد کرد.

یعقوب ۱۹ ساله جوان‌ترین شرکت‌کننده در این رقابت بود که شنبه شب در استراحتگاه تفریحی جزیره میریهی در مالدیو برگزار شد.
نامزدها در پنج بخش مسابقه شامل «مصاحبه شخصی، لباس فعال، لباس شنا، لباس شب، و سوال نهایی» امتیازدهی شدند.

به گزارش نشریه نشنال، یعقوب که از پدری بحرینی و مادری آمریکایی به دنیا آمده است، داوران را با «زیبایی، مهارت‌های ارتباطی صحیح، و قلبی پرشور برای طرفدارانش» تحت تاثیر قرار داد.
یعقوب به‌تازگی پروژه‌ای را راه‌اندازی کرده است که به کودکان دارای نیازهای ویژه در مدرسه‌ها و کسانی که در بیمارستان‌ها در حال بهبودی‌اند کمک می‌کند.

داوران دختر شایسته بحرین امسال این‌ها بودند: مای عمر، بازیگر مصری، لیلا هادیوی، بازیگر مراکشی، بیلی می، خواننده فیلیپینی و عضو سابق Now United، اورواشی راوتلا، بازیگر بالیوود، و اِولین خلیفه، دختر شایسته بحرین سال گذشته.
«گروه یوگن» که دفتر مرکزی آن در دبی است این رقابت را برگزار کرد که حق امتیاز برگزاری این رقابت‌ها در پاکستان و مصر را نیز دارد.
+41
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان
  فقت مردهای هیزو حریص اینمسابقه رو میچرخونن. لباس فعال، لباس شنا، لباس شب.اینچیزا فقت واسع مردهای هیزمهمه.زن.دختر.باید خوب باشه.نه زیبا.خوب ینی اخلاقش خوب باشع.
  27
  9
  ‌پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mitra55 - تهران ، ایران
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان
  فقت (فقط ) مردهای هیز و حریص این مسابقه رو از همه زودتر می بینند و کامنت می گذارند.
  4
  9
  ‌پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.