اشتباه باورنکردنی یک زوج در برقراری رابطه جنسی به مدت ۴ سال و ناامیدی از بچه دار شدن

یک زوج چینی که مدت طولانی برای بچه دار شدن تلاش می‌کردند، سرانجام با مراجعه به متخصص زنان و زایمان متوجه شدند که چهار سال اشتباه رابطه جنسی داشتند. پزشک با معاینه زن متوجه باکره بودن زن شد و سپس فهمید که آنها در تمام این مدت از طریق رابطه مقعدی سعی داشتند بچه دار شوند.

این زوج که نامشان فاش نشده، پس از آنکه با وجود رابطه جنسی منظم، موفق به بارداری نشدند ناامیدانه به دنبال مشاوره حرفه ای به پزشک مراجعه کردند.

لیو هونگمی، متخصص زنان و زایمان گفت: «این زوج بسیار جوان بودند؛ مرد ۲۶ ساله و زن ۲۴ ساله. آنها کاملا سالم بودند اما با وجود اینکه چهار سال متاهل بودند، زن موفق نشده بود باردار شود و به همین خاطر از سوی خانواده‌هایشان تحت فشار زیادی بودند.»

حین بررسی سابقه پزشکی زن، به لیو گفته شد که آنها مرتب رابطه جنسی داشتند. زن همچنین فاش کرد که این تجربه هر بار برای او با درد همراه بود اما او به امید باردار شدن این درد را تحمل می‌کرد.

علائم این زن باعث شد که دکتر لیو به این باور برسد که او ممکن است به نوعی بیماری زنانه مبتلا باشد اما با معاینه زن شوکه شد، زیرا متوجه شد او باکره است. تجربه لیو باعث شد تا مقعد این زن را بررسی کند. پس از آن بود که پزشک متوجه شد این زوج به مدت چهار سال به اشتباه رابطه مقعدی داشته‌اند و درنتیجه زن نتوانسته بود باردار شود.

درنهایت دکتر لیو به این زوج اهل شهر بیجی در استان گوئیژو چین یک کتاب راهنمای آموزش رابطه جنسی داد و همچنین قبل از فرستادن آنها به خانه توصیه‌هایی به آنها کرد. به نظر می‌رسید که این توصیه‌ها کارساز بود زیرا تنها چند ماه بعد خبر بارداری زن رسید. طبق گزارشان رسانه های چینی، آنها با ارسال ۱۰۰ تخم مرغ و یک مرغ زنده به عنوان هدیه به بیمارستان سابق این پزشک که حالا بازنشسته است او را باخبر کردند که در انتظار تولد فرزند خود هستند.

لیو گفت: «چهار سال ازدواج کرده بودند و نه زن و نه مرد نمی‌دانستند چطور باید باردار شوند. زوج‌هایی با چنین ناآگاهی عمومی بسیار نادر هستند. اما در هرصورت این غیرمعمول نیست که افراد در مورد اطلاعات جنسی دچار کمبود یا تصورات نادرست باشند.»
+61
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا

  یه جمله داریم تو فارسی ،به این افراد میگن ، لر چیز ندیده.
  71
  18
  ‌سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان

  اون دیگه بدرد نمیخوره، یاتاقان زده .
  2
  50
  ‌سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  ما در حوضه‌های علمیه شلفیه ایران مطلبه های چینی هم داریم، مشخص است که این آغای چینی گذرش به آن حوضه ها افتاده و مدل خودشان راهنمایی کرده اند. گم کردن سوراخ دعا از فضایل اخلاقی باجناقی این قوم لواط ده بوده هست و خواهد بود 🧐
  4
  71
  ‌سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  danyou - تل آویو، اسرائیل

  آیا آقای جوان چینی از نوادگان اهل قزوین نبوده ؟
  4
  40
  ‌چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  شاید باجناقش اخته بوده که از برادر زنش کمک خواسته! یاد رسول و علی در یک بستر افتادم!!
  1
  9
  ‌سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.