شوهر سابق مگان مارکل حتی نمی‌خواهد اسمش را بشنود

از راست به چپ، ترور انگلسون و همسرش تریسی کرلند ، مگان مارکل و شاهزاده هری‌ایندیپندنت فارسی: دوست ترور انگلسون، شوهر سابق مگان مارکل، گفت: «همه کسانی که در زندگی ترور انلگسون هستند می‌دانند که نباید اسم میم را بیاورند»

مگان مارکل پیش از آشنایی و ازدواج با شاهزاده هری، همسر ترور انگلسون، تهیه‌کننده فیلم و مدیر ادبی، بود.

به نوشته نشریه بریتانیایی میرر، زندگی مشترک آن‌ها  دو سال بیشتر دوام نداشت و به‌دلیل «اختلاف‌های آشتی‌ناپذیر»، طلاقشان در اوت ۲۰۱۳ نهایی شد.

همان‌طور که مگان مارکل ۴۲ ساله مرد رویاهایش را در دوک ساسکس پیدا کرد، ترور ۴۶ ساله نیز دوباره عاشق شد و با تریسی کرلند ازدواج کرد که پدرش از طریق فعالیت در حوزه وام مسکن، ثروتی ۵۰۰ ملیون دلاری کسب کرده بود.

پدر تریسی کرلند در سال ۲۰۲۱ در اثر ابتلا به کرونا درگذشت و ثروتی ۲۵۰ میلیون دلاری به تریسی رسید.

یکی از دوستان ترور به نشریه میل آن ساندی گفت: «تا مدت‌ها، شرایط برای ترور سخت بود. او آدم خوبی است اما مگان وقتی درخواست طلاق داد، او را خرد کرد. وقتی مگان به شاهزاده هری علاقه‌مند شد، ترور دوباره خرد شد، چون تبلیغات و جاروجنجال این ازدواج و بعد نمایش مصاحبه با اوپرا [وینفری] مدام مگان را یادش می‌آورد.»

او در ادامه گفت:« البته همه این‌ها دیگر گذشته است و اخیرا که او را دیدم، مدام می‌گفت که چقدر خوشحال‌تر از همیشه است، چقدر پدر شدن را دوست دارد و هیچ‌وقت این‌قدر احساس رضایت نکرده بود.»

اما به‌رغم اینکه هر دو عشق جدیدی در زندگی‌شان پیدا کرده‌اند، گزارش‌ها حاکی از آن است که دوستان ترور هنوز می‌دانند «نباید اسم میم (مگان مارکل) را جلو او بیاورند».

این دوست ترور افزود: «همه کسانی که در زندگی ترور هستند می‌دانند که نباید اسم میم را بیاورند. او سرش گرم زندگی خودش است، و از برخی جهات، می‌شود گفت که زندگی‌اش از مگان بهتر است.»

اشاره دوست ترور انگلسون به این موضوع بود که «احتمالا» ترور الان از مگان «پولدارتر» است و «دور از توجه رسانه‌ها» زندگی‌اش را می‌کند. او در پایان افزود این «انتقام نهایی» است.
+10
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  انگلیس‌ها عادت دارن دست دوم بفروشند و بخرند.پدر هری هم سالها پیش دایانا رو که دست دوم شده بود به یه عرب مصری فروخت.حالا هم پسرش دور دنیا رو زد و تو نیم کره غربی یه دست دوم پیدا کرد
  6
  1
  دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  sahandogli - لندن، انگلستان
  زن شیطانی است که با پررویی زندگی هری را خراب کرد.
  0
  3
  دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  sahandogli - لندن، انگلستان
  هری کودک بود که مادرش رهاش کرد و با یک مصری فرار کرد.عموی هری در تجارت دختران زیر سن در سطح بین الملل فعال بود و بعد از رسوایی از کاخ اخراج شد .هری در کتاب خاطراتش نوشته که در چند کشور از جمله امریکا کوکایین و مواد مخدر مصرف میکرده و همیتگن اعتراف باعث این شد که نتواند شهروندی UNITED STATESOFAMERICA را بگیردو...توقع داری با یه حوریه بهشتی ازدواج میکرد؟؟؟برو سوابق هری و اقوامش را بخوان و بعد دستمال اشک دست بگیر
  1
  1
  دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.