زنی که قاتل سریالی ۷ شوهر خود بود، در مازندران دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان خبر داد: زن 56 ساله ای که پس ازدواج با افراد مسن متمول آنان را به قتل می رساند در محمودآباد دستگیر شد و به 7 فقره قتل اعتراف کرد .

به گزارش رکنا، سردارحسن مفخمی شهرستانی در باره جزئیات این خبر، گفت: در پی مرگ مشکوک پیرمرد 82 ساله ای در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در جریان رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان و پلیس آگاهی شهرستان محمودآباد با بررسی های همه جانبه به همسر 56 ساله مقتول  مشکوک شدند و وی را دستگیر کردند .

سردارمفخمی اظهار داشت: متهم که در ابتدا منکر هرگونه دخالتی در مرگ همسر خود بود، در مواجهه با ادله های پلیسی به قتل وی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی، افزود:  با توجه به این که در بررسی سوابق ازدواج متهم، سایر همسران وی که افرادی مسن و دارای تمکن مالی مناسب بوده اند به طرز مشکوکی جان باخته بودند، متهم تحت بازجویی های فنی قرار گرفت .

سردار مفخمی، با بیان این که متهم با افزودن مواد بیهوش کننده در نوشیدنی های همسران خود آنان را بیهوش کرده و سپس آنان را به قتل می رساند، بیان داشت: این جانی حرفه ای در ادامه تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 6  فقره قتل در سایر شهرستان های استان اعتراف کرد .

فرمانده انتظامی استان مازندران، در خاتمه با اشاره به این که متهم با شناسایی افراد مسن و دارای تمکن مالی با دریافت مهریه ای سنگین با آنان ازدواج کرده و سپس تصمیم به قتل آنان می گرفت، اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و تحقیقات پلیس برای بررسی و جزئیات سایر قتل های احتمالی ادامه دارد.
جزییات قاتل سریالی مازندران
به گزارش رکنا، این زن سال 92  اولین ازدواج خود را با یک پیرمرد اهل مازندران کرد که این مرد به خاطر کهولت سنی جان خود را از دست داد  اما این زن توانست طبق نقشه ای که داشت مهریه اش را از خانواده شوهر اولش گرفته است.

این زن دومین ازدواجش را 8 سال قبل انجام داده که قتل های سریالی اش را از زمان ازدواج دومش در ساری کلید زده است.

این زن که کلثوم نام دارد در نقشه هایش پیرمردهایی را انتخاب می کرده که کسی به نقشه او شک نکند و در این سالها 13 ازدواج موقت با پیرمردهای موقت کرده که پس از افشای راز جنایت هایش به قتل 7 مرد اعتراف کرده است.

این زن که یک دختر دارد که سالها قبل پسرش پس از دوران پایان خدمت سربازی بخاطر بیماری سرطان تسلیم مرگ شد و از همان سالها نقشه ها را به اجرا گذاشته است .

قاتل سریالی مردان مازندران مهریه هایش را بیشتر به صورت ملک و زمین از خانواده ها گرفته و همه آنها را به نام تنها دخترش کرده است.
افشای راز جنایت
آخرین سوژه این قاتل سریالی یک مرد در محمود آباد مازندران بوده که خانواده اش به مرگ پدرشان مشکوک و پس از بررسی در پزشکی قانونی مشخص شده که پیرمرد مازندرانی به خاطر مسمومیت با دارو و خفگی به کام مرگ فرو رفته است و متهم پس از دستگیری در پلیس آگاهی محمود آباد به قتل های سریالی در این 10 سال اعتراف کرده است.

بنا بر این گزارش، احتمال می رود مردان دیگری هدف قتل های این قاتل سریالی قرار گرفته باشد که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
گفتگوی اختصاصی با 2 خانواده قربانی قاتل شوهر کش / ارتباط دلال ازدواج با قاتل سریالی 7 مرد مازنیرکنا: زن میانسال مازندرانی به قتل ۷ مرد اعتراف کرده است. شیوه و شگرد او در ارتکاب به این قتل ها به این صورت بوده که به ازدواج موقت مردان کهنسال درآمده و بعد از مسموم کردن با دارو اقدام به خفگی و قتل آنها کرده است.
 
فاطمه شیخ علیزاده خبرنگار رکنا در پیگیری پرونده قاتل سریالی 7 شوهر در مازندران نوشت: کلثوم سال ۸۰ با مردی ازدواج کرده بود که اهل جویبار بود.
 
آن زمان کلثوم دو فرزند خردسال داشت که یکی از آنها کلاس اول و دیگری کلاس سوم بود.
 
شوهر کلثوم بی دلیل و ناگهانی با حال وخیم راهی بیمارستان می شود و بعد از چند روز مرخص شده و به خانه می آید.
 
دختر او و کلثوم پرستاری اش را می کردند تا اینکه یک روز که دختر مقتول برای کاری بیرون می رود، کلثوم شیون کرده و می گوید پدرتان تمام کرد.
 
فرزندان مقتول در همه این ۲۲ سال به موضوع مشکوک نبودند اما کلثوم اعتراف کرده و گفته به پدر آنها الکل صنعتی خورانده و به این ترتیب اولین قربانی اش را گرفته است.
 
این در حالی است که پسر کلثوم بعدا با دلایل نامعلومی جوان مرگ شد و تحقیقات در مورد این مورد نیز ادامه دارد.
 
در ادامه این گزارش گفتگوی خبرنگار ما را با خانواده ۲ مقتول بخوانید.
کلثوم صحنه جنایت را بازسازی کرد
یک ماه دیگر اولین سالگرد پدرشان را به سوگ می نشینند.اما سال قبل فکرش را هم نمی کردند چنین مصیبتی بر سرشان آوار شود.
 
عمر ازدواج این مرد به نام گنجعلی حمزه با یک هم خانه جنایتکار تنها 43 روز بود. حالا فرزندان او تقاضای قصاص قاتل پدرشان را دارند و صحبت از مردی می کنند دلال ازدواج بوده و در ازای دریافت 10 میلیون تومان کلثوم را به آنها معرفی کرده است.
گنجعلی حمزهپسر مقتول در گفتگو با خبرنگار ما می گوید: «من مغازه صافکاری دارم و یک روز یک آقایی که راننده مسافربر بود به مغازه من آمد و گفت اگر برای پدرمان زن بخواهیم می تواند خانمی را به ما معرفی کند. مادرم 7 ماهی بود که به رحمت خدا رفته بود و به او گفتم این خانم را معرفی کن تا او بشناسیم. گفت سن و سالش بالاست اما زن خوبی است.پدر من هم 84 ساله بود و بالاخره آنها با هم ازدواج کردند و در خانه پدرم در یکی از روستاهای ساری، زندگی شان را شروع کردند.»
 
خانواده حمزه چیز زیادی از زندگی گذشته کلثوم نمی دانستند:«می گفت که پسرش جوان مرگ شده است. وقتی علت را از او پرسیدیم گفت که با قایق کار می کرده و از روی قایق افتاده است.می گفت یک دختر هم دارد. بعد همان واسطه ازدواج به ما گفت که پدر فرزندانش فوت کرده و بعد از او یک بار دیگر هم ازدواج کرده که شوهر دومش هم فوت کرده است.اما غافل از اینکه تمام حرف های این زن فریب و کلک بود چون بعدا فهمیدیم که او بارها ازدواج کرده است.»
 
زندگی کلثوم در خانه روستایی آقای حمزه شروع شد:«برخورد این خانم با همسایه ها به حدی خوب بود و به حدی با همه خوش رفتاری می کرد که ما یک درصد احتمال نمی دادیم مرگ پدرمان به دست او رخ داده باشد.دقیقا 43 روز بعد از ازدواجش با پدرمان یک روز ساعت 6 صبح به من زنگ زد و گفت که پدرم بعد از نماز صبح فوت کرده است.می گفت حال پدرت بد شد و بعد تمام کرد.ما هم فکر می کردیم که پدرم به خاطر سن و سال بالایی که داشت سکته کرده و اصلا دنبال ماجرا را نگرفتیم.»
 
کلثوم مهریه اش را هم از فرزندان آقای حمزه گرفت:«این خانم 250 میلیون تومان بابت مهریه اش گرفت و قبل از آن هم پدرم مقداری النگوی طلا برایش خریده بود.بعد از اینکه به قتل پدرم اعتراف کرد،‌برای بازسازی صحنه جرم به خانه پدرم آمد و گفت نزدیک صبح حوله ای روی دهان پدرم گذاشته و او را خفه کرده است.»
دلال ازدواج کیست؟
اسماعیل بخشی نام یکی دیگر از قربانیان این پرونده است که سال ۹۵ با کلثوم ازدواج کرده بود.
اسماعیل بخشیپسر مقتول به خبرنگار ما می گوید:" کلثوم تنها ۵۰  روز با پدرمان زندگی کرد.او را فردی که دلال ازدواج بود ما معرفی کرد.پدرم بازنشسته نکاچوب بود و برای فرار از تنهایی بعد از مرگ مادرم با او ازدواج کرد.پدرمان هیچ بیماری زمینه ای نداشت.برای همین بعد از مرگش به علت فوت او مشکوک شده و شکایت کردیم اما به ما گفتند برای روشن شدن علت دقیق مرگ باید نبش قبر  شود که ما راضی به این کار نشدیم."
 
حالا بعد از ۷ سال راز جنایت فاش شده است :" زن جنایتکار گفته که به پدرم قرص قند داده سپس او را خفه کرده است.او روز سوم بعد از فوت پدرم یخچال و ماشین لباسشویی خانه پدرم به علاوه ۶ میلیون تومان پول نقد در ازای مهریه اش که ۱۲ سکه بود از ما گرفت."
 
بنابراین گزارش رسیدگی به این پرونده در دستور کار قضایی تا روشن شدن ابعاد پنهان ماجرا ادامه دارد.
+12
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  برجعلی - کلن، آلمان
  من حاظرم هزینه عروسی این بانو را بدم به شرطی که صیغه آقا بشه .
  0
  12
  یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.