قاضی‌زاده هاشمی، وزیر اسبق بهداشت: من باید از وزیر کانادایی شکایت کنم یا از صداوسیمای کشورم؟

قاضی زاده هاشمی: هرگز درخواست اقامت موقت یا کاری در کانادا نداشته‌امانتخاب: قاضی‌زاده هاشمی، وزیر اسبق بهداشت نوشت: من یک ویزای توریستی طولانی مدت برای ورود به کانادا داشتم و تصمیم گرفتم قبل از انقضای آن، برای هجدهمین بار از کانادا دیدن کنم. این دیدار پایان یافته است، نه من و نه خانواده ام هرگز درخواست اقامت موقت یا اقامت کاری در کانادا را مطرح نکرده ایم.
 
هاشمی خطاب به وزیر مهاجرت کانادا گفت: من پاسخ حقوقی خود را مستند به صدها سند در مورد دهه ۶۰ که در نامه شما ذکر شده است تنظیم و تسلیم خواهد کرد. بابت انتشار اسنادی که به صورت غیرحرفه ای و غیراخلاقی منتشر شده پیگیری قانونی خواهم کرد.
 
گفتنی است که وزیر مهاجرت کانادا اعلام کرد که «حسن قاضی‌زاده هاشمی» وزیر بهداشت پیشین ایران که بنابر برخی گزارش‌ها اخیرا در کانادا رویت شده بود، به مدت سه سال از دریافت اقامت موقت محروم شده است.
قاضی‌زاده هاشمی، وزیر اسبق بهداشت:من باید از وزیر کانادایی شکایت کنم یا از صداوسیمای کشورم؟ سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر پیشین بهداشت در واکنش به حمله صداوسیما در یک برنامه پیرامون حواشی اخیر نوشت: مایه تاسف است دستگاهی که وظیفه‌‎اش فرهنگ سازی برای تربیت انسان‏‌های خداجو، نیک اندیش و درست کردار است؛ این چنین یکطرفه و سخیف و زشت و بی‌شرمانه، به رواج دروغ، تمسخر، تهمت و نسبتِ ناحق بپردازد.

وی در این باره نوشت: به نام پروردگار مهربان، که حق است، بر هر عملی قادر و آگاه به پنهان و آشکار انسان‌هاست و با وجود توانایی و قدرت غالبش بر تمام هستی، هیچ‌گاه بندگانش را در دوران حیات قضاوت نکرده و نمی‎کند، و پیامبرانش همه انسانها را به رحمت بی منتهای الهی در دو دنیا بشارت داده‌‎اند.

و امان از شر بندگان غافلی که بدون خوف از قضاوت باری‎تعالی در روز حساب، و همچنین وجدان عمومی و دادگاه قضاوت مردم؛ لب به سخنان ناحق، آنهم در سطح عمومی می‎گشایند، و از جایگاهی که روزی قرار بود دانشگاه اخلاق و محل آموزش و تربیت انسان‎های پاک و فرهیخته باشد؛ بی‌پروا تهمت می زنند، مسخره می کنند و دروغ می گویند.

پس از دیدن بخشی از یک برنامه صداوسیما (برنامه سلام تهران. امروز چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲. شبکه پنج. که کلیپ آن را در این پست مشاهده می فرمایید)، رسانه‌‏ای که عنوان «ملی» را یدک می‎کشد؛ این پرسش در ذهنم جای گرفت که واقعا من باید از وزیر کانادایی شکایت کنم یا از صداوسیمای کشورم!!!
مایه تاسف است دستگاهی که وظیفه‌‎اش فرهنگ سازی برای تربیت انسان‏‌های خداجو، نیک اندیش و درست کردار است؛ این چنین یکطرفه و سخیف و زشت و بی‌شرمانه، به رواج دروغ، تمسخر، تهمت و نسبتِ ناحق بپردازد. آن هم در شرایطی که روز پیش از پخش این برنامه، اینجانب با صداقت و صراحت مصاحبه کرده و برای اطلاع مردم عزیزمان پاسخ تمام موارد بازگو شده از سوی وزیر کانادایی و ابهامات احتمالی پیش آمده را داده بودم.

آیا باور پذیر است که مدیران و برنامه سازان صدا و سیما آنقدر غیر حرفه ای و از پیگیری روند اخبار پرت باشند که پاسخ من که در رسانه های رسمی و مجازی منتشر شده را ندیده باشند؟! آنجا که بر اعلام شکایت از وزیر کانادایی و اینکه همه اعضای خانواده تا نوه های من متولد خاک پاکِ ایران هستند و هرگز در کانادا یا هر جایی خارج از کشور تابعیت یا اقامت یا اشتغال نداشته و ندارند؛ تاکید کرده بودم.

صدا و سیما اگر قداستی برای حقیقت، ارزشی برای افکار عمومی و حرمتی برای آبروی اشخاص قائل بود؛ آیا اینگونه افسار اخلاق اسلامی و حتی حرفه ای را می گسست و در زمین برخی چهره های شناخته شده و بازیگران سیاسیِ مخالف تمامیت ارضی ایران، بازی‌ و سناریوی آنها را در برای افکار عمومی داخل کشور تکمیل می کرد؟؟

من متعلق به این خاکم. جوانی ام را در دفاع از مرزهای این سرزمین و ناموس ایرانیان گذاشته ام و به آن افتخار می کنم. نزدیک شش سال آنچه در توانم بود را برای سلامت هموطنانم انجام دادم و روزی که دیدم امکان این خدمتگزاری، به شکل شایسته را ندارم، کناره گیری کردم. صدا و سیما نخواست ببیند که من گفته بودم به زندگی در وطن، در کنار مردم و خدمتگزار آنها بودن افتخار می کنم و آن را به هیچ چیز دیگری عوض نمی کنم. برای من و امثال من اگر قصد مهاجرت داشتم، بهترین دانشگاهها و بیمارستانهای جهان از ده‌ها سال پیش فرصت را فراهم کرده بودند. اما با افتخار کنار مردمم مانده ام. دریغ که آنچه حتی در بیانیه وزیر کانادایی هم نبود را صدا و سیما دید! و با چاشنی لودگی و حق به جانبی، از مهاجرت و اشتغال و پیوستن من به غارتگرانِ بیت المال گفت ... و خنده دارتر اینکه وزیر کانادایی را تقدیر کرد که نگذاشته من چنین کنم و آنجا بمانم!!

امروز هم نمی‎خواهم این صداوسیما و مسئولانش را خطاب قرار دهم و تنها دعا می‎کنم بین برخی افراد این رسانه و بیگانگان، برای تخریب کسانی که می‌پندارند با آن‌ها همسو نیستند، هماهنگی ای وجود نداشته باشد. در مورد این اقدام صدا و سیما؛ قضاوت را در این جهان به مردم عزیز کشورم می‎سپارم و در دنیای دیگر به پروردگار قادر متعال و دانای کل.
+6
رأی دهید
-90

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  باحالتر از سلب ویزای آغای خودت بمال تمسخر صدا و سیما وبریدن دسته پوسیده حکومت مسخره ملاها توسط چاقوی زنگ زده آن یعنی صدا و سیماست .به عبارتی خاک دو عالم بر سر یکا یک شما حکومتیهای نالایق و دزد خائن که حداقل مال دزدی را داخل کشور و طویله شخصیتان کوفت نمی کنید .
  2
  122
  ‌چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  از حماقت چندین ساله خود که در خدمت رژیم استبداد بودید.
  1
  103
  ‌پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  آیا در طی ۴۴ سال حکومت ننگین اسلامی ، برای نمونه هم که شده ، حتی یک نفر مسئول رده بالای ج.ا که دلسوز مملکت و یا ملت ایران باشد ، کسی سراغ دارد ؟!؟
  1
  97
  ‌پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  مردیکه کریح الچهره عوضی مفعول گفته: . "تصمیم گرفتم قبل از انقضای آن، برای هجدهمین بار از کانادا دیدن کنم. این دیدار پایان یافته است، نه من و نه خانواده ام هرگز درخواست اقامت موقت یا اقامت کاری در کانادا را مطرح نکرده ایم." . میشه یه جا اعلام‌کنی، هجده بار رو‌با کدام پول و از کجا رفتی؟ هتل بودی یا کسی را آنجا داشتی، چرا ۱۸ بار، مردیکه دزد مفعول مفعول زاده، چه .... میخوردی که تمام نمیشده. البته فکر کنم داشتی *فیلمنامه باجناق ۲ با شرکت معاون تبلیغاتی سپاه پاسداران و مدیر موسسه نشر آثار امام مفعول مفعول زاده راحل را مینوشتی 🤣🤣*اینجور که داره پیش میره هرکی ....نداده باشه به جرم مخالفت با نظام محارب محسوب میشه، نه، شما ها که دارین تو این هنر قدیمی که از نشانه های اصلی و بارز حوزه های علیمه مفعول پرور هست رکورد میزنید
  2
  51
  ‌پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  خاک تو سرش دکتر جراح باشی وضع مالیت خوب باشه بعد پاشی بیایی با رژیم نکبت و سرکویگر کار کنی الحق که هزارتا مدرک هم که داشته باشی بی لیاقت و پستی
  1
  56
  ‌پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  برو از خودت شکایت کن که به یه آخوند مفعول اجازه دادی که در کارهای پزشکی دخالت کرده و باعث مرگ ده ها هزار ایرانی بشود!
  0
  66
  ‌پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  بی ناموسای حرمزاده هر غلطی که می کنن و وقتی گندش در می یاد سریع شروع به یه سری شعار دادنهای .... می کنن و از خدا هفت جد اباد خدا و هر امام زاده و گوساله زاده اس برای ماست مالی کمک می گیرن، ۴۴ساله که باهمین بی شرفی و پررویی ملت رو چاپیدن و دارن می چاپن. سگ به اون دین و. ایین تون ...
  0
  35
  ‌پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  جناب قاضی زاده، تو و تمام آنهایی که باعث شدند دژخیم بی وجدانی مانند بهرام عین الهی بر مسند وزارت بهداشت تکیه کند مسئول هستید، غافل خودت هستی
  0
  30
  ‌پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  اگر حرفات را باور کنیم پس چرا ۱۸ بار رفتی کانادا ؟ مگر آن امامت برای آدم شدن شماها نیامده بود تا شماها را أدم کند ؟ مگر نگفته بود دنیای تان أباد می کند با وعده زندگی بهتر ؟ آیا ۱۸ بار سر قبر خمینی و یارانت رفتی؟ آیا میدانی در آن دنیا کجا ی بهشت و جهنم قرار دارد ؟ اما او در هیج جای این دنیا بجز مقبره نورانی شده اش وجود ندارد . در عوض رضا شاه ، با وجود بی مقبره و بارگاه ، در دل میلیونها ایرانی نشسته چون سازنده و نجات بخش ایران بود
  1
  21
  ‌پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.