روزنامه ایتالیایی: طارمی تنها یک قدم با آث میلان فاصله دارد

یورونیوز: روزنامه ایتالیایی گازتا دلو اسپورت گزارش داده است که مهدی طارمی و باشگاه آث میلان هر لحظه به یکدیگر نزدیک‌تر می‌شوند.

این روزنامه ایتالیایی در گزارشی می‌گوید مسئولان باشگاه پرافتخار ایتالیایی سه‌شنبه شب پیشنهاد جدید خود را بصورت رسمی به باشگاه پورتو ارائه کرده‌اند؛ پیشنهادی که امیدواری زیادی وجود دارد که مورد قبول باشگاه پرتغالی قرار گیرد.

بر اساس این گزارش پیشنهاد پایه روسونری برای جذب مهاجم پیشین باشگاه پرسپولیس به ۱۵ میلیون یورو رسیده است. ضمن اینکه این مبلغ می‌تواند با محقق شدن بندهایی به ۲۰ میلیون یورو هم برسد.

گازتا نوشته است که پیشنهاد میلانی‌ها رضایت نسبی مسئولان پورتو را جذب کرده اما آنها علاقمند هستند که میلان کمی به این مبلغ اضافه کند و تلاش‌های خود را برای جذب طارمی افزایش دهد.

علاوه بر گازتا، چند نفر از خبرنگاران سرشناس ایتالیایی هم از پیشرفت قابل توجه مذاکرات میان پورتو و میلان خبر دادند و احتمال پیوستن او به دومین تیم باشگاهی پرافتخار اروپا را بسیار زیاد دانسته‌اند.
این در حالیست که میلانی‌ها به صورت شخصی با طارمی به توافق رسیده‌اند و احتمالا قراردادی سه ساله در انتظار مهاجم شماره ۹ تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود.

در صورتی که این انتقال صورت گیرد، طارمی نخستین بازیکن ایرانی خواهد بود که افتخار پوشیدن پیراهن باشگاه آث میلان را به دست خواهد آورد.

هفته گذشته سردار آزمون، زوج طارمی در خط حمله تیم ملی ایران به باشگاه آث رم پیوست و در صورتی که انتقال طارمی نهایی شود، رقابت این دو بازیکن در رقابت‌های سری آ فوتبال ایتالیا دیدنی خواهد بود.

در چارچوب هفته سوم بازی‌های لیگ ایتالیا، روز جمعه دو تیم رم و میلان در ورزشگاه المپیکو شهر رم به مصاف یکدیگر می‌روند و احتمال کمی وجود دارد که آزمون و طارمی خیلی زود در مقابل یکدیگر قرار گیرند.
+4
رأی دهید
-6

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.