برای اولین بار در جهان، مجوز تزریق برای درمان سرطان در بریتانیا صادر شد

 داروی آتزولیزومب که به بیماران از طریق وریدی تزریق می‌شود.انگلیس نخستین کشوری خواهد بود که درمان سرطان از طریق تزریق را با صدها بیمار آغاز خواهد کرد.

خبرگزاری رویترز در گزارشی نوشت سازمان خدمات ملی بهداشت (ان اچ اس انگلیس) اعلام کرد صدها بیمار واجد شرایط برای درمان ایمونوتراپی و آتزولیزومب خواهند بود.
پیش بینی می‌شود این تزریق بتواند مدت درمان را تا حدود سه چهارم روند فعلی کاهش دهد.

بیماران از طریق تزریق زیر پوستی و وریدی مورد درمان قرار می‌گیرند.

دکتر الکساندر مارتین، مشاور آنکولوژیست در سازمان خدمات ملی بهداشت در این باره گفت تائید این روش درمان، نه تنها به روند درمان سریع و راحت تر بیمار کنم می‌کند بلکه اجازه می‌دهد که تیم های پزشکی ما بیماران بیشتری را در طول روز معالجه کنند.

بنا بر اعلام ان اچ اس انگلیس، بیماران از طریق تزریق وریدی بین حدود سی دقیقه تا یک ساعت آتزولیزومب را دریافت می‌کنند و پیش بینی شده این روند حتی تا حدود هفت دقیقه کاهش بیابد.

آتزولیزومب یک داروی ایمونوتراپی است که می‌تواند به سیستم ایمنی خود بیمار کمک می‌کند تا سلولهای سرطانی را از بین ببرد. در این فاز، سازمان خدمات ملی بهداشت می‌گوید بیماران مبتلا به سرطان ریه، سینه، کبد و مثانه تحت درمان قرار خواهند گرفت.

پیش بینی شده حدود ۳۶۰۰ نفر در آغاز این فاز سالانه در انگلیس تحت درمان قرار بگیرند.
+62
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  بله بفرما، این هم تنها یک فایده این مردمانی که کافرند و نه اسلام و قرآن و محمد زنباز رو میشناسند ولی انسانند. بعد آخوند و ملاه مفتخور ح.زاده چه خدمات مثبتی برای بشر انجام داده؟
  5
  45
  ‌چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  خوش باور - تهران، ایران
  Persian2600 - استکهلم، سوئد
  ولی دوست عزیز این کافر ها نمی دانند با کدام پا به توالت وارد شوند ، ولی تعجب من در این است که عرب وحشی توالتی نداشته در هر کوشه ای که دوست داشته خودش را خالی میکرده ، حتی در دهان خوک زاده هندی ،
  3
  16
  ‌چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  Persian2600 - استکهلم، سوئد
  دوست عزیز نظر شما در مورد زوج مسلمان ترک تبار واکسن کوید چیه؟ هزاران نمونه دیگر وجود دارند. میدانید مشکل من با شما چیست؟ طرفداران رژیم، چپی‌ها، سلطنت طلبها و امثال شما همه در حال و هوای کمونیستهای ۵۰ سال پیش سیر میکنید و هی در حال درجا و دری وری گفتنید (البته چیز دیگری هم ندارید بگید). شاهزاده رضا پهلوی چندین و چند بار گفتند مشکل از نوع تفکر هیچ گروه نیست مشکل از ادامه دادن درگیری و چند دستگی مردم بخاطر رژیم تهران است. باشد من پذیرفتم الله بد محمد زنباره شاه بد بورژواها بد همه بد ولی در زمانه پر ادعایی و دهن گشادی ما پاکستانیها و هزاران کشور مسلمان در همان اروپا دهها میلیاردر ساختند و ما در همان مرحله الله خوب محمد خوب الله بد محمد بد گیر کرده‌ایم. ماشاالله ادعای تمدنمون هم میشه. عربهای مسلمان خلیج فارس مصر ترکیه زندگی بهتری از ما دارند چینیها و ویتنامیهای کمونیست وضعیت بهتری دارند غرب سرمایه داری وضعیت بهتری دارند اما ایرانیها در عوض گنده سوزی بیشتر از همه داریم همه را جبران میکند و خوب مشغول یافتن دوست و دشمن در میان خودمانیم.
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.