«قاتل» اسامه بن‌لادن در تگزاس مجددا بازداشت شد

العربیه: پلیس ایالت تگزاس آمریکا «رابرت جی اونیل»، عضو سابق یگان ویژه نیروی دریایی آمریکا و معروف به «قاتل اسامه بن لادن» رهبر سابق القاعده را به اتهام ضرب و جرح در تگزاس بازداشت کرد.
اتهام ضرب وجرح
روزنامه «نیویورک‌پست»، یکشنبه 5 شهریور نوشت، روبرت جی اونیل، 47 ساله، چهارشنبه هفته گذشته در شهر «فریسکو» واقع در ایالت تگزاس به اتهام وارد کردن جراحت فیزیکی (جرم درجه اول) و همچنین مستی و حالت نامتعادل در ملاء عام (جرم درجه سوم) بازداشت و همان روز با وثیقه 3 هزار و 500 دلاری آزاد شد.

اونیل، پس از آنکه در سال 2011 در عملیات یگان ویژه نیروی دریایی آمریکا علیه رهبر القاعده در پاکستان، به سر اسامه بن لادن طراح اصلی حملات 11سپتامبر، 2001، گلوله مرگباری شلیک کرد، به «قاتل بن‌لادن» معروف شد.
بن لادن وخانه‌ای که در آن کشته شداو در سال 2017 در کتاب خاطراتش به نام «اپراتور»، داستان کشتن بن‌لادن را بازگو کرد. البته روایت او از نحوه قتل بن‌لادن هنوز به طور رسمی از سوی واشینگتن تایید یا نفی نشده است.
اولین مورد بازداشت «اونیل» نیست
این اولین بار نیست که اونیل بازداشت می‌شود؛ او در سال 2016 به دلیل رانندگی در حالت مستی در «مونتانا» نیز بازداشت شد، اما دادستان بعداً از اتهامات او صرف‌نظر کرد.

اونیل در سال 2020، از سوی خطوط هوایی دلتا، از سوار شدن به هواپیماهای خود به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک در زمان شیوع بیماری کرونا منع شده بود.
+5
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  لعنت بر نام و انچه از اسامه بن لادن بجا مانده؛ اسامه بی شعور به دست یک الکلی مست کشته شده است پس این همه در باره بن لادن تعریف میکردن که در جنگ با روسیه { شوراوی } چی بوده و چی کرده همه دروغ بوده ؟ اسامه نتوانسته نقشه خوبی برای روزی بکشد که احتمال دارد روزی تعقیب کنندگانش می ایند داخل اقامتگاهش و اورا نتوانن دستگیر کنن و بکشن و جان سالم بدر برد. نیروهای امریکای و ان الکلی میتوانستن راحت اسامه بن لادن را بگیرند و تحویل مقامات امریکا بدهند ولی دیدن اسامه انقدر هیچ و پوچ است و پشت زن و بچه هایش سنگر میگیرد فوران به این اندیشه افتادن که ارزش دستگیر شدن ندارد اورا بدست اونیل مشروب خور به کشتن دادن!
  2
  3
  ‌سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.