«ایرعربیا» از راه‌اندازی مسیر پروازی بین ابوظبی و شهرستان لار در ایران خبر داد

ایرعربیا ابوظبی، ناوگانی متشکل از ۱۰ هواپیمای ایرباس را اداره می کندایندیپندنت فارسی: شبکه هواپیمایی ایرعربیا ابوظبی از راه‌اندازی یک مسیر پروازی جدید از ابوظبی به مقصد شهرستان لار در ایران خبر داد.

پروازهای مستقیم جدید از مبدا ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی و مقصد شهرستان لار در استان فارس ایران، از ۲۳ شهریور (۱۴ سپتامبر) آغاز می‌شود.

به گزارش این شرکت هواپیمایی، مسیر پروازی جدید با سه پرواز در هفته و در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه راه‌اندازی می‌شود.

پرواز رفت از مبدا فرودگاه ابوظبی ساعت ۱۰:۱۰ صبح به وقت محلی انجام می‌شود و ساعت ۱۰:۴۵ به وقت محلی در فرودگاه لار بر زمین می‌نشیند. پرواز برگشت نیز ساعت ۱۱:۲۵ به وقت محلی از فرودگاه لار حرکت می‌کند و در ساعت ۱۳:۱۰به وقت محلی در فرودگاه بین‌المللی ابوظبی بر زمین می‌نشیند.

شبکه بین‌المللی شرکت هواپیمایی ایرعربیا ابوظبی با افزایش یک مسیر پروازی جدید در خطوط هوایی بین‌المللی گسترش می‌یابد. این شرکت هواپیمایی اکنون به مقصد بیش از ۳۰ شهر در نقاط مختلف، از‌جمله تاشکند، اسکندریه، قاهره، خارطوم، کلکته، مسقط، ترابزون، تفلیس، استانبول، بمبئی، احمدآباد، بحرین، بیروت، عمان، بغداد، باکو، کویت، تهران و مسکو، پروازهای مستقیم دارد.

شرکت هواپیمایی ایرعربیا ابوظبی در ماه مارس نیز یک مسیر پروازی جدید از مبدا فرودگاه بین‌المللی ابوظبی به مقصد فرودگاه بین‌المللی ملکه علیا در اردن راه‌اندازی کرد. این پروازها نیز سه بار در هفته انجام می‌شوند.

ایرعربیا ابوظبی ناوگانی متشکل از ۱۰ هواپیمای ایرباس را اداره می‌کند که از جدیدترین و پرفروش‌ترین هواپیمای تک راهرو در جهان به شمار می‌روند.
+15
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  اعراب در رامسر زیاد شده اند ، احتمالا یک مسیر به رامسر خواهد داشت .
  2
  19
  جمعه ۰۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.