بخشی از جمجمه یک نوجوان ۱۴ ساله در بیمارستان میناب « گم شد»، رئیس بیمارستان تکذیب نکرد

ایران وایر: به گزارش همشهری آنلاین، گم‌ شدن بخشی از جمجمه یک نوجوان ۱۴ ساله در بیمارستانی در میناب جنجال به راه انداخته است.

این روزنامه در شماره روز پنجشنبه، ۲۶ مرداد، در گزارشی نوشت که پسر نوجوانی به نام حمزه ۱۴ساله که تیرماه در یک تصادف دچار ضربه مغزی شده بود به یکی از بیمارستان‌های میناب در استان هرمزگان منتقل و بستری شد. به علت ورم در قسمتی از سر، بخشی از جمجمه حمزه برداشته شد تا پس از بهبود دوباره پیوند زده شود.

پزشکان روز دوشنبه قصد داشتند عمل جراحی پیوند را بر روی حمزه انجام دهند، ولی از آنجایی که جمجمه در محل نگهداری آن در بیمارستان نبود، این موضوع از سوی خانواده بیمار با اعتراض و ابراز نگرانی شدید روبه‌رو شد.

دکتر صالحی، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب، به همشهری گفت: «تمامی مراقبت‌های لازم توسط کادر پزشکی و پرستاری در حال انجام است و خطری بابت این موضوع بیمار را تهدید نمی‌کند. در خصوص جمجمه و روند درمان این بیمار نیز بررسی‌ها در حال انجام است و چنانچه کوتاهی صورت گرفته باشد طبق قانون با عوامل آن برخورد قانونی خواهد شد.»

رئیس بیمارستان درباه چگونگی گم شدن بخشی از جمجمه نوجوان بیمار که خانواده منتظر عمل پیوند برای او بودند، توضیحی نداده است.

او تنها در این زمینه گفته است: «درباره سوالات و ابهامات روز گذشته که در خصوص جمجمه و روند درمان این بیمار پیش آمد، بررسی ها در حال انجام است و چنانچه کوتاهی صورت گرفته باشد طبق قانون با عوامل آن برخورد قانونی صورت خواهد شد.»
+35
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  کار مارهای ضحاکعلی است!
  1
  40
  ‌پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران

  هنگامی که حدود ۷۰ درصد از دانشجویان پزشکی را رانتی ها و اوباش اهریمن زاده حکومتیان آنهم بدون شرکت در کنکور سراسری تشکیل می دهد و نیز امتحانات را بدون هیچگونه تلاشی پاس می کنند، نتیجه می شود وقوع چنین فجایع هولناگی.
  11
  53
  ‌پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  mina minavand - هانور، آلمان

  یک قسمت از جمجمه بچه مردم گم شده اما میگن همه چی خوبه و نگرانی نیست.
  1
  22
  ‌پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا
  به یارو گفتن چرا سیبیلت کجه، گفت من کجام رجه که سیبیلم کجه. حالا مملکت اخوند زده که از طاعون زده هم وضعش بدتره چی توش درسته که بیمارستانش درست باشه. طفلک پسره تازه باز شانس اورده که بجای جمجمهً اسیب دیده پاشو قطع نکردن.
  1
  19
  ‌پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  “رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب“ خیلی دوست دارم بدونم این بیمارستان ابوالفضل رو کی ساخته بوده. ابوالفضل اگر بیمارستان داشت، پسر دایی خودش رو تو خیمه دایی اش که تو عاشورا به تر تر افتاده بود میبرد معالجه اش میکرد
  1
  19
  ‌پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  بفرمایید!! رفتم یه سرچ ساده کردم بیمارستان ابوالفضل قبلا بوده بیمارستان شهید بهشتی، که اونهم گور نداشته که کفن داشته باشه. ثبت و تاسیس این بیمارستان ١٣٠ تختخوابی برمیگرده به سال ١٣٥٥. أست سرچ رو انجام دادم که بگم تف تو گور هرکی که میخواد حقیقت پهلوی رو طور دیگه جلوه بده.
  1
  23
  ‌پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  احتمالا از صیغه زاده های سهمیه لی برده تا با آن آبگوشت بار کنه
  0
  10
  جمعه ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.