روسیه صادرات بنزین به ایران را قطع کرد و از ترکمنستان و ازبکستان هم خواست بنزین نفرستند

روسیه صادرات روزانه ده میلیون لیتر بنزین به ایران را متوقف کرده و از ترکمنستان و ازبکستان هم خواسته به ایران بنزین نفرستند و همین باعث شده، ذخیره سوخت کشور به اندازه مصرف چهار روز کاهش پیدا کند. آیا حکومت در نهایت قیمت بنزین را افزایش خواهد داد؟

+141
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  روسیه هر طوری که دلش بخواهد طویله اسلامی را مثل عروسک خیمه شب بازی بازی میده و وحوش اسلامی ایران هیچگونه قدرت عکس العملی از خود را ندارند به این میگن ایران استعمار زده
  3
  156
  دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  پوتین عملاً درآورده و با یک خنده کریه به مفعول نشون میده و میگه ما اینیم !! دقیقاً یک رفتار استعماری ! مفعول هم که طبق معمول قُنبُل فنگ ، آماده سرویس بیشتر !! هی میگن ما قدرت منطقه ای هستیم و عَر و .. اضافی ، راس راسی ، خاکبرسرتون !
  2
  131
  دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Humpy - سیدنی، استرالیا

  این هم شعاره نه شرقی نه غربی که خمینی قولشو داده بود و مردم توی خیابون ها داد میزدن . از این ور رونده از اونور مونده .
  3
  111
  دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  علی گدا مفعولازرده خارج تحویل بگیر حالا هی .... را جلو پوتین هوا کن
  2
  105
  ‌سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Munchen - مونیخ، آلمان

  این هم نتیجه سیاست دشمنی با همه دنیا و نوکری و نگاه به شرق!! احتمال قوی روسیه انتظار باج جدید و یا پهبادهای مفتی بیشتری داره و دیگه رودربایستی رو‌کنار گذاشته به قلدری و زورگویی روی آورده.هواپیماهای سوخو همکه رژیم خرید بهشان تحویل نداد،ضدهوایی اس ۴۰۰ همکه بهشون نمیفروشه (تا اسرائیل هروقت خواست بتونه رژیم رو شخم بزنه) و در جریان جزایر همکه طرف امارات را گرفته (کاری که حتی آمریکا و غرب با وجود دشمنی رژیم هرگز نکردند)،همه این ضربات نوش جان رژیم ضدایران و سایبریهای بی شرفش.
  2
  112
  ‌سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  جهت اطلاع دوستان، ما فقط به اندازه ٤ روز ذخیره بنزین اضطراری داریم. دقیقا همین الان هم این روسیه ای که با طناب پوسیده اش ایران رو توی چاه انداخته از این بازی ها در میاره. واقعا اگر کسی شک داره که شد علی گدا یه دست پیاده نظام روس نیست که ایران رو داغون کنه، باید به عقلش "افرین" گفت.
  2
  96
  ‌سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  جهت اطلاع اقایان و خانمها عزیز میرسانم این بازی قطع بنزین یا هر چیز دیگر از طرف روسیه به ایران فقط برای فریب اذهان عموم بخصوص امریکا و کشورهای اروپای است تا نظام اخوندی وانمود کند روسیه دوستیش را با نظام اخوندی بهم زده و دیگر ارتباطی با نظام اخوندی ایران ندارد. باید خوب پی به قضیه ان پولهای ازاد شده ایران که در کره جنوبی بود برد . این پولها اول قرار بود به قطر برود و از انجا هم کم کم بصورت خرید خواربار و درمان به ایران داده شود نه اینکه نقد این 6 میلیارد به دست نظام حاکم به ایران برسد. حالا هم قطر پول را تحویل نگرفته و این پول به یکی از کشورهای اروپای رفته . شک ندارم جمهوری اسلامی از قطر خواسته بهانه بیاورد و پول را تحویل نگیرد تا همه را نقد به جمهوری اسلامی بدهند. حالا که پول رفته به یکی از کشورهای اروپای رژیم ایران فکر کرده اگر رابطه اش را با روسیه خراب کند پول به دست اخوندها ایران میرسد . دست و پا شکسته نظام اخوندی از روسیه خواسته بنزین را به ایران قطع کنند تا همه بدانن رابطه بین این دوکشور خراب شده تا نظام اخوندی به پولها برسد.
  5
  32
  ‌سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  مهدی52 - روتردام، هلند

  چراغ سبز علی خامنه ای و سپاه پاسداران به پوتین برای فشار هر چه بیشتر به آن دسته از عبور کردگان داخل حکومتی که تنها راه را مذاکره با غرب میدانند
  0
  38
  ‌سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران
  روسیه تا حالا با ج.ا دوستی نداشت ، حالت ارباب رعیتی داشت ، اگر موارد فوق در ست باشد ، از این ببعد بنظر میرسد که ، حالت دشمنی دارد .
  0
  17
  ‌سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  sahandogli - لندن، انگلستان
  روسیه آقا و صاحب و استعمارگرتان است. بی خود می کنید به اقدام آقاتان اعتراض می کنید. کشور را دو دستی مستعمره روسیه و چین کردید بعد اعتراض می کنید. بعد به قاجارها فحش می دهید کاش به اندازه قاجارها عرضه داشتید و با ابرقدرتهای دنیا 35 سال می جنگیدید اگر هم شکست می خوردید کسی ازتان ایراد نمی گرفت چون مردان جنگیدید و شکست خوردید . اما شما نجنگیدید و با بی عرضگی ایران را فروختید و مستعمره اش دیگران کردید بعد پرور هم هستید
  0
  12
  ‌سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.