مسمومیت همه اعضای تیم ملی کشتی جوانان در اردن

تسنیم: بیشتر اعضای تیم ملی جوانان کشورمان از کشتی‌گیران گرفته تا کادر فنی در حین برگزاری مسابقات جوانان جهان در اردن دچار مسمومیت شدند.

مسابقات کشتی آزاد جوانان آسیا در روز‌های ۲۸ و ۲۹ تیرماه در شهر امان اردن برگزار شد و تیم ایران با کسب ۳ مدال طلای علی رضایی در وزن ۷۰ کیلوگرم، محمدمبین عظیمی در ۹۲ کیلو و امیرعلی پولادی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم و ۵ مدال نقره ابراهیم خواری در ۵۷ کیلو، ابراهیم الهی در ۶۵ کیلو، حسین محمدآقایی در ۷۴ کیلو، فرزاد صفی جهان‌شاهی در ۷۹ کیلو و امیرحسین علیزاده در ۸۶ کیلوگرم و با ۱۹۱ امتیاز قهرمان آسیا شد.

اردن در هفته‌های اخیر علاوه بر میزبانی از مسابقات جوانان آسیا، میزبان رقابت‌های نونهالان آسیا هم بود و باتوجه به اینکه لهستان به روسیه برای شرکت در مسابقات جوانان جهان ویزا نداد، میزبانی این پیکار‌ها هم که دهه سوم مرداد برگزار می‌شود، به اردن واگذار شده است، خبری که هیچ یک از اعضای تیم ملی جوانان را خوشحال نکرد و همه از اینکه قرار است بار دیگر در اردن کشتی بگیرند، ناراحتند.

دلیل این موضوع بیماری است که همه اعضای تیم جز دو کشتی‌گیر و دو عضو کادر فنی به آن مبتلا شدند، علائمی، چون مسمومیت شامل سردرد، اسهال و استفراغ که به‌شدت منجر به تحلیل بدنی کشتی‌گیران روی تشک شد و علائم با شدت و ضعف بین اعضای تیم دیده می‌شد. به‌گفته اعضای تیم ملی، برخی از ورزشکاران تیم‌های دیگر که در هتل ایران حضور داشتند، نیز با این علائم به پزشک مراجعه کرده‌اند.
+26
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه
  دیدن شانس کسب مدال طلا از دست رفته مسمومیت را پیش کشیدند بهر حال تقیه (دروغ اسلامی ) همه جا جواب میده
  2
  12
  دوشنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.