ادعای جنجالی هوادار پرسپولیس: عیسی آل‌‌کثیر گولم زد

یورونیوز: سکوت عیسی آل کثیر، مهاجم سابق پرسپولیس مقابل طرح ادعای یک هوادار از نحوه فریفته شدن توسط او که از سوی بخش‌آنلاین روزنامه اعتماد منتشر شده، همچنان ادامه دارد؛ سکوتی که رسانه‌های باسابقه ایران از جمله بخش‌های آنلاین روزنامه خبرورزشی و همشهری را نیز به روایت این ماجرا ترغیب کرده است.

عیسی آل‌ کثیر که اخیرا و برخلاف انتظار بسیاری از هواداران تیم سرخ‌پوشان پایتخت به سپاهان اصفهان پیوست، خاطره خوشی را در فصل گذشته برای آنها رقم زده بود. او در جریان صدمین دربی یا شهرآورد تهران تک گل پرسپولیس را وارد دروازه استقلال کرد تا به یکی از پایه‌گذاران قهرمانی سرخ‌پوشان در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران باشد.

مهاجم پرسپولیس که فصلی توام با مصدومیت را پشت سرگذاشته بود، پس از به ثمر رساندن گلِ دربی و در جریان خوشحالی پس از گل، پیراهن خود را از تن بیرون کرد و کارت زرد داور را به جان خرید. او در پایان بازی هم به سمت تماشاگران پرسپولیسی رفت و پیراهن خود را به سوی آنها پرت کرد؛ پیراهنی که نصیب یک هوادار شمالی شد.

این هوادار شمالی با ارسال ویدیویی به روزنامه اعتماد روایت کرده که به محض بازگشت به شهر خود، تصاویری از این پیراهن را در اینستاگرام همراه با منشن‌کردن عیسی آل کثیر منتشر کرده و از او بابت گلزنی در دربی و این هدیه ویژه تشکر کرده است.

آقای آل کثیر هم با ارسال پیامی محبت‌آمیز، خطاب به این هوادار می‌نویسد: «بیا تهران تا پیراهنت را امضا کنم.»

او نیز دوباره عازم تهران  و راهی استادیوم کاظمی، محل تمرین سرخپوشان می‌شود. این هوادار تیم فوتبال پرسپولیس در ویدیوی ارسالی به روزنامه اعتماد گفته است: «رفتیم دم در شهید کاظمی وایسادیم تا بازیکنان پرسپولیس بیایند. خلاصه یکی یکی آمدند و حول و حوش ۱۱ آقا عیسی آمد. با من چند تا عکس گرفت و با هواداران عکس گرفت و به من گفت که بعد از تمرین کارت دارم. ما گفتیم شاید به ما بگوید بیا سر تمرین. ما منتظر ماندیم و یک ساعتی گذشت که دیدیم بازیکنان یکی یکی دارند می‌آیند. خلاصه عیسی آمد و گفتیم که ما را نبردی سر تمرین. گفت امروز تمرین پشت درهای بسته بود و آقا یحیی نمی‌گذاشت کسی بیاید داخل. انشالله دفعه دیگر.»

او افزوده است: «بعد گفتم پیراهن را برایم امضا بزنی ممنون می‌شوم. پیراهن را دادم که امضا بدهد. پیراهن را گرفت و یک پیراهن تمرین به من داد که رویش امضا زده بود. گفت که من پیراهن اصلی را می‌خواهم و خواب دیدم که باید همیشه همراهم باشد. من هرچقدر اصرار کردم که نباید این را از من بگیری و من این همه راه آمدم که برایم امضا بزنی و به عشق شما آمدم... گفت نه آن پیراهن باید همراه من باشد و بعد گازش را گرفت... دیگر از آن موقع هیچ پیامی را جواب نمی‌دهد، نه اس ام اس، نه اینستاگرام. همین دیگر، تمام شد.»

رسانه‌های ایران نوشته‌اند که مسئولان باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالات پیرامون این موضوع سکوت و ابراز بی اطلاعی کرده‌اند و تماس با آقای آل‌ کثیر برای پاسخ به ادعای این طرفدار فعلا نتیجه‌ای در پی نداشته است.
+8
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.