علی مطهری درباره مواضع اخیر روس‌ها نسبت به جزایر سه‌گانه ایرانی: طبیعی بود!

علی مطهری درباره مواضع اخیر روس‌ها نسبت به جزایر سه‌گانه ایرانی توئیتی منتشر کرد و نوشت: این رفتار روسیه طبیعی است چون ایران را به خاطر غرب‌ستیزی افراطی اش محتاج خود می‌بیند.

علی مهطری، نماینده سابق مجلس در توئیتر خود نوشت: حمایت روسیه از ادعای شورای خلیج فارس درباره ‎جزایر سه‌گانه، هشدار دیگری است به روس‌گرایان داخلی ما که از شرق‌گرایی دست بردارند و به سیاست «نه شرقی نه غربی» و ایجاد توازن میان شرق و غرب برگردند. این رفتار روسیه طبیعی است چون ایران را به خاطر غرب‌ستیزی افراطی اش محتاج خود می‌بیند.
+59
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  karaji - کرج ، ایران

  نوش دارو بعد مرگ سهراب هم نیست ، متاسفانه اینهایی که بهشون هشدار داده میشه آخرین مسله اشون ایران و منافع مردم فلک زده اش هست و روس آنقدر ورق برای بازی بر ضد ایران داره که این بیانیه هیچ نیست ..
  0
  21
  جمعه ۲۳ تیر ۱۴۰۲ - ۰۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ادوینو - گوالف، کانادا
  باریکلا بشما یواش یواش دارید اون زنجیر خریت را از گردنتان باز میکنید و عینک حقیقت را به چشم خود میزنید .
  0
  5
  جمعه ۲۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  شعار های خمینی مثله نه شرقی، نه غربی، و یا خودکفایی ، نشانگر بی سوادی و کم خردی آن کسانی است که در ابتدای انقلاب دور خمینی را گرفته بودند و به خمینی خط میدادند، (البته که خمینی سوادش در حد همان آفتابه گرفتن و احکام تخلی بود و دانشش به سیاست بین الملل قد نمیداد)، در دنیایی که قدرت در ایجاد تعامل و رابطه صحیح با جامعه جهانی است شعار نه شرقی نه غربی، و یا همان سیاست خود انزوایی است که قبلا توسط چین و هند بصورت بسیار خیلی ملایم تر آزموده شده بود و چون دیدند سیاست درهای بسته مساوی حذف از معادلات بین المللی است به سرعت سیاستهایشان را اصلاح کردند و بلافاصله در مسیر پیشرفت قرار گرفتند!
  0
  5
  جمعه ۲۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  همان طور که ظریف با قرارداد ۲۵ساله دریاهای جنوب ایران را به چینی ها اجاره داد تا نسل آبزیان را جارو کنند و کاملا طبیعی بود
  0
  1
  جمعه ۲۳ تیر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.