هشدار عجیب مدیر رولزرویس به مشتریان اولین مدل الکتریکی کارخانه

اولین مدل الکتریکی رولزرویسبی بی سی: مدیر رولزرویس به خریداران اولین مدل الکتریکی‌اش هشدار داده که اگر ماشینشان را بفروشند، برای همیشه از خرید محصولات کارخانه منع خواهند شد.

تورستن مولر، در مصاحبه با مجله آمریکایی کار دیلر گفت که رولزرویس قبل از قبول سفارش مشتریان، پیشینه و انگیزه آنها را بررسی می‌کند.

اسپکتر (Spectre) اولین مدل کاملا الکتریکی رولزرویس، از پاییز به مشتریان تحویل داده می‌شود. استقبال خریداران از این مدل به حدی بوده که رولزرویس اعلام کرده افزایش تولید این ماشین را بررسی می‌کند.
اولین مدل الکتریکی رولزرویس از پاییز به مشتریان تحویل داده می‌شودقیمت پایه اسپکتر حدود ۴۵۰ هزار دلار است،‌ اما اکثر ماشین‌ها با اضافه شدن امکانات سفارشی با قیمتی بیش از ۵۵۰ هزار دلار فروخته می‌شود. رولزرویس می‌گوید ۴۰ درصد خریداران برای اولین بار است که از این کارخانه خرید می‌کنند.

رولزرویس اسپکتر دو موتور الکتریکی دارد که در مجموع ۵۸۴ اسب بخار نیرو تولید می‌کند. شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ماشین ۴.۵ ثانیه است و با هر بار شارژ می‌تواند تا ۵۳۰ کیلومتر حرکت کند.
رولزوریس می‌گوید چهل درصد از خریداران مدل اسپکتر مشتری جدید هستندآقای مولر در حاشیه رونمایی ماشین در ایالت کالیفرنیا گفت: «[اگر خریداران ماشین را بفروشند] به سرعت وارد لیست سیاه می‌شوند و کار تمام است. به آنها دیگر شانس خرید رولزرویس داده نخواهد شد.»

با وجود این هشدار، تام هارتلی، یکی از فروشندگان ماشین‌های لوکس و سفارشی در بریتانیا دو دستگاه اسپکتر را از مشتریانی خریده که قرار است ماشینشان را در هفته‌های اول تحویل بگیرند.

آقای هارتلی به مجله کار دیلر گفت: «به نظرم منصفانه نیست خودروسازان به مشتری که نزدیک به نیم میلیون پوند برای خرید یک ماشین خرج کرده بگویند با ماشین چه باید بکند.» به گفته آقای هارتلی بسیاری از مشتریان چنین ماشین‌هایی تاجر هستند و در دنیای آنها کسب سود حرف اول را می‌زند.
+5
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  اخه به تو چه ربطی داره 🤣
  0
  5
  ‌سه شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  توفیق - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  ربطش احتمالا اینه که نمیخواد یکی‌ از فرصت سو استفاده کنه و ماشین رو به محض خرید در بازار آزاد با سود بفروشه. این کاری بود که اوایل ورود ماشین تویوتا پریوس، خیلی‌ از خریدار‌ها کردن.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.