چرا حجاج ایرانی، کتابهای دختر رئیس جمهور را در هتل جا گذاشتند؟

محمد مهاجری (اصولگرا)
بسیاری از زائران ایرانی خانه خدا، هنگام اعزام‌ به عربستان کتابهایی را که در کاغذهای مرغوب و جلدهای نفیس چاپ شده بود در فرودگاه به صورت رایگان دریافت کردند.  
 
روی جلد این کتابها  نام "ریحانه‌سادات  رئیس‌الساداتی (دختر جناب آقای رئیس جمهور) به عنوان نویسنده درج شده و ناشر آن نیز موسسه ای فرهنگی است که به خانواده محترم جناب آقای رئیسی تعلق دارد.
 
اینک گزارشهای موثق رسیده حکایت از آن دارد که حجاج پس از پایان سفر ، کتابهای مذکور را در اتاقها و محوطه  هتلهای محل اقامت رها کرده و زحمت به همراه آوردن و بازگرداندن آنها به ایران را به خود نداده اند.
 
پیش از این پرسشهایی در باره اینکه هزینه  3کتاب گرانقیمت مذکور در تیراژ بالا، از کجا تامین شده؟ و جایگاه موسسه ناشر کتاب(متعلق به خانواده آقای رئیسی) کجاست؟ و  چرا و بدستور چه مقامی در اختیار زائران قرار گرفته؟ و هزینه اهدای این کتابها چقدر بوده‌است مطرح شده که پاسخی به آنها داده نشده است.
 
اینک این سوال نیز اضافه می شود که محتوای کتابها چه بوده و به تایید کدام نهاد فرهنگی مرتبط با حج رسیده  که حجاج زحمت حمل آنها را به زادگاه شان به خود نداده اند؟
+96
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  چرا کتابهای کنیزک رییسی قصاب المومنین را جا گذاشتن؟ چون در عربستان صعودی کاغذ توالت به انداره کافی وجود داره. این کتابهرا به حجاج داده بودن که بعنوان‌ کاغذ توالت از آن استفاده کنند و یا به‌بعد از گرفتن مهر تاییدی حاجی شدن در کابین فرودگاه‌های عربستان از سوی ماموران سر یلانکایی یا هندی تا ه حجاج خودشون را تمیز کنند
  3
  103
  جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران

  "بانوان بهشتی" عجب نامی! شرط می بندم موضوع این کتاب در مورد آداب و کثرت صیغه شدن، چگونگی ارضای شوهر و هووها، جهاد نکاح و از این دست خزعبلات باشد...
  5
  106
  جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران

  اعراب باید هر چه سریعتر ، کتاب‌ها را تحت عنوان جلوگیری از آلودگی خاک عربستان عودت دهند .
  8
  79
  جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  ای که بر پدر همتون لعنت با هر آثاری که دارین!
  2
  65
  جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این ها اگر اهل مطالعه ی حقیقی بودند که فرق یک سنگ سیاه را با خالق فرضی تشخیص میدادند و مثل مسلمانان سنگ پرستی نکرده و به حج نمی رفتند.
  3
  39
  جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  منظور من از این کامنت این نیست که همه جای دنیا بهشته، ولی حقیقتا اگر این کثافتکاری توی خیلی از کشورها اتفاق میوفتاد، رییس جمهور حداقل برای مدری تحت فشار بود که یه ... بخوره. کلی پول حروم کردن که روسپی السادات احساس مهم بودن بکنه که کتاب من تا کجا رفته.
  1
  20
  جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.