مادر یکی از کشته شدگان اعتراضات: ارزش جوجه کلاغ‌های فلسطینی از ایرانی‌ها بیشتر است

کاملیا سجادیان، مادر محمدحسین ترکمان، از کشته‌شدگان اعتراضات در پستی اینستاگرامی، نوشته: «در مملکتی که به راحتی می‌کشند و اجازه سوگواری هم نمی‌دهند، دم از اسارت اهل بیت حسین می‌زنند و خودشان بدترین جنایت‌ها را علیه خانواده‌های داغدار می‌کنند، در مملکتی که بهشت رفتن زوری شده، و فقط ادعای حقوق بشری را دارد، متوفی هم کمترین حرمتی ندارد و به خاک و مزار عزیزان بی‌احترامی می‌کنند... باید فقط ایستاد تا پای جان برای فریاد عدالت وحقانیت.»

خانم سجادیان اضافه کرده ایران مملکتی است که «شخصیت‌های رده اول به مردم اهانت و توهین می‌کنند... جوجه کلاغ‌های فلسطینی ارزش‌شان از ایرانیان بیشتر است، روی قوم مغول را هم سفید کرده‌اند، و در قالب دین و مذهب هر غلطی و جرم و کشتاری را مرتکب می‌شوند.»

مقام‌های جمهوری اسلامی در دوره‌های مختلف اعتراضات، نه تنها مسئولیت کشته‌شدن معترضان را بر عهده نگرفته‌اند، بلکه خانواده‌های داغدار را مورد اهانت قرار داده و آنها را بازداشت و زندانی کرده‌اند.
+132
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه
  خانم کاملیا سجادیان حرفهایت درست اما باید اول خودت را درست کنی تا به حرف هات برسی اول باید بدونی که فرزندت در چه راه مبارزه با حجاب کشته شده اونوقت تو خودت غرق درحجابی
  41
  39
  شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  مادر من اینو باید همه ملت درک کنند که اینا واسه نفت و شهوت ثروت و پول همه کار میکنند. فلسطین و لبنان و یمن مهم هستند چون میشه میلیاردها دلار پول مردم رو بدون پاسخگویی هاپولی کرد و خرج کرد. حسین و علی و فاطمه بیزینس اینهاست چرا متوجه نمیشید امام حسین و‌محرم منفعتی برای امام حسین نداره ولی برای اینا چاه پول و ثروته. وقتی این منافع به خطر بیافته تمام اون پرده ها و ریاها برملا میشه. زمان شاه تمام این مناسک و عزاداری ها مردمی بود حکومتی نبود و مردم خودشون جمع میشدند و پول میذاشتن و برگذار میکردن و میلیونها برابر ارزش عقیدتی و مذهبی آن بالاتر بود ولی الان همه برای دزدیدن بودجه بیشتر دعوا دارن سر محرم و سایر مراسمی که بی ارزشه مثل حجاب اجباریشون که بی ارزشه ولی برای اینا منفعت داره‌مثل مبارزه با قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی که بودجه ها و منافع عظیم رشوه بازی پشتش خوابیده.
  0
  18
  شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.