معاون استاندار خراسان جنوبی: مداحان به هر موضوعی که ورود کرده‌اند، موفق بوده‌اند

فارس نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت : هیئت‌های مذهبی با ورود به موضوع عفاف و حجاب می‌توانند نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، سید محمدرضا طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی امروز در اولین همایش ملی هیئت‌های مذهبی که با حضور وبیناری معاون وزیر کشور برگزار شد اظهارداشت: باید از ظرفیت هیئت‌های مذهبی در توسعه فرهنگی جامعه استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: هیئات مذهبی از جایگاه معنوی و مردمی بسیار بالایی برخوردار هستند.

وی تصریح کرد: هیئت‌های مذهبی در مناسبت‌های مختلف و جشن‌ها و عزاداری‌ها، جمعیت‌های قابل توجهی از اقشار و گروه‌های مردمی را پوشش می‌دهند.

به گفته وی سخنرانان، مداحان، هیئت امناها و مسئولان هیئت‌ها می‌توانند از این فرصت حضور مردم، در توسعه فرهنگی جامعه استفاده کنند.

معاون استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه مداحان و سخنرانان به هر موضوعی که ورود کرده‌اند، موفق بوده‌اند اظهار داشت: ورود هیئت‌های مذهبی به موضوع کرونا، نتایج بسیار خوبی به همراه داشته است.

طالبی با اشاره به اهمیت عفاف و حجاب در جامعه، تاکید کرد: مداحان و سخنرانان می‌توانند در مراسم مذهبی به موضوع عفاف و حجاب به لحاظ عرفی، شرعی و قانونی بپردازند.

وی با ذکر این نکته که هدف دشمن در جنگ نرم، گرفتن عفاف و حجاب از خانواده هاست متذکر شد: دشمن به‌دنبال این است که با خدشه وارد کردن به حجاب اسلامی، مردم را به این سمت ببرد که اعتقادات‌شان را کمرنگ کرده و از رویکردهای انقلاب اسلامی، هدف‌زدایی کند.

به گفته وی هیئت‌های مذهبی با ورود به موضوع عفاف و حجاب می‌توانند این نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کنند.
+2
رأی دهید
-60

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  بفرما !!
  1
  14
  دوشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران
  برای صلواتی و قیمه و این چیزا مردم میان. یک بار اعلام کنند عاشورا تاسوعا قیمه خبری نیست ببین کی میاد این مداح باید برای کی بخونه.
  2
  14
  دوشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  البته,ماجرای ساختگی جنگ حسین و یزید را برای ملت قیمه خور چنان تر و تازه نگهداشتند درست مثل اینکه پریروز اتفاق افتاده.درضمن یکنفر خواب دید که یزید در مجلس حسین است گفت یا حسین ما 1300سال پیش یه غلطی کردیم و شمارا بقتل رسوندیم بعدش هم شما محبت کردید تو عالم فامیلی ما را بخشیدید پس چرا این آخوندهای پفیوز و پدرسگ 1300سال دست از سر ما برنمیدارن؟
  1
  4
  دوشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.