رضا پهلوی: زمانی که رژیم شیطانی حاکم بر ایران شکست بخورد، آینده جدیدی برای منطقه رقم خواهد خورد

 شاهزاده رضا پهلوی- عکس آرشیوی از سفر ولیعهد پیشین ایران به اسرائیلرادیو فردا: شاهزاده رضا پهلوی روز یکشنبه ۱۴ خرداد در کنفرانس روزنامه «جروزالم‌پست» که در نیویورک در جریان است، گفت: «زمانی که رژیم شیطانی حاکم بر ایران شکست بخورد، آینده جدیدی برای همه منطقه رقم خواهد خورد».

کنفرانس سالانه این روزنامه انگلیسی‌زبان اسرائیلی هم‌زمان با جشن‌ها و رژه ده‌ها هزار نفره از یهودیان و آمریکایی‌های هوادار اسرائیل در نیویورک به مناسبت هفتادوپنجمین سال تأسیس کشور اسرائیل، برگزار شده است.

شمار زیادی از وزیران، سیاستمداران و صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران اسرائیلی در کنار آمریکایی‌های بازرگان، سیاستمدار و رهبران جامعه یهودیان آمریکا در این کنفرانس حضور یافته‌اند. اجلاس سالانه این روزنامه با عنوان «چشم‌انداز نوین خاورمیانه» برگزار شده است.

به‌ گزارش «جروزالم‌پست»، رضا پهلوی در سخنرانی خود گفت: «من این‌جا هستم تا نه در مورد ۷۵ سال گذشته، بلکه درباره ۷۵ سال آینده منطقه خود صحبت کنم».

او اظهار داشت: «با سقوط حکومت اهریمنی فعلی در ایران، آینده جدیدی در منطقه رقم زده می‌شود و فرصت‌های متعددی برای بهبود زندگی بسیاری از مردم خاورمیانه فراهم خواهد شد».

این چهره مخالف جمهوری اسلامی ایران افزود چشم‌انداز نوین خاورمیانه‌ای را ترسیم می‌کند که «مرفه‌تر، امن‌تر و باثبات‌تر باشد، و در آن، فرزندان ابراهیم و کوروش گردهم آیند و منطقه خود را به جایی که شایسته تمدن‌های بزرگ و باستانی اجدادشان باشد، تبدیل کنند».

او تصریح کرد: «هم‌وطنان من به این چشم‌انداز باور دارند و برای دستیابی به آن، بیشترین فداکاری را کرده‌اند».

شاهزاده رضا پهلوی به حاضران گفت: «در مبارزه برای تغییر رژیم در ایران شرکت کنید؛ این تغییر سرانجام ارزش خود را نشان خواهد داد».

رضا پهلوی دو ماه پیش اولین شخصیت سرشناس ایرانی بود که به دعوت رسمی دولت اسرائیل در سفری پنج روزه به میزبانی گیلا گاملی‌ال، وزیر اطلاعات و سیاستمدار عضو ارشد حزب حاکم لیکود، به اسرائیل سفر کرد. پس از آن، خانم گاملی‌ال با سفر به واشینگتن در کنار شماری از رهبران سازمان‌های آمریکایی یهودی با رضا پهلوی دیدار کرد.

جمهوری اسلامی ایران و برخی از مخالفان حکومت ایران در خارج از سفر آقای پهلوی به اسرائیل انتقاد کرده بودند.

اما خانم گاملی‌ال هفته گذشته در مقاله‌ای در روزنامه «جروزالم‌پست» نوشت: «عزم ماکیاولیستی برای خون‌ریزی زیربنای رژیم آخوندی ایران است...ولی مردم ایران و اسرائیل برای نابودی حکومت تهران عزم راسخ دارند».
+164
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  خدایا , این شاه الهی های فحاش فرقه پهلوی بزرگوار از دست من چی میکشند . خودت کمکشان کن . فعلا کامنت نمیگذارم نفسی تازه کنند .
  51
  13
  دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  آریتما - استکهلم، سوئد

  باز این عقب مانده‌ی ذهنی زر زد، خفه بابا! نماد نفاق و تفرقه!
  49
  15
  دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  بدو بدو بیاین! بیاین عین ..ن خشک بچسبین اینجا
  26
  20
  دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  dannni - سوئد، سوئد

  خدا حفاظت کنه شاهزاده پهلوی واقعا بمب انرژی مثبت و امیدوارکننده هستی
  20
  45
  دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۲
  خداوند - آسمان، ایران

  ایران دلش گرفته، بهونه یکی مثل نادر شاه رو‌میگیره نه یه بچه سوسول
  50
  7
  دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  من به خاندان پهلوی ارادت کامل دارم زیرا در شکوفایی ایران بسوی تمدن واقعا سنگ تمام گذاشتند اما شاهزاده رضا پهلوی دو پهلو حرف میزنه دیپلماسی ضعیف داره مثلا از تروریستهای سپاه و بعضی از آخوندها یا اون مفتی بلوچستان دعوت به همکاری میکنه کسی که از تروریست دعوت به همکاری میکنه باید فردای انقلاب به همین تروریستها و آخوندها باج سبیل بدهد یعنی آش همان کاسه همان
  31
  6
  دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  no-more-silence - تهران، ایران

  وقتی که هموطنان ایرانی به خاندان ایران آباد کن پهلوی توهین میکنند به شاه عزیز و شاهزاده ایشان. مخصوصا شاه که تمام مدت برای سربلند کردن ایران در دنیا تلاش کرد. یکی میگفت اینها ایرانی اصیل نیستند کسانی که همواره بجز توهین و افترا کاری از دستشون بر نمیاد.  این افراد توهین کننده بالا احتمالا ایرانی هستند به مثابه علف هرز و آفت که ایران ویران کن هستند. امیدوار بودم این 12 نفر امثال آریتما و غیره که ضد ایرانی هستند توسط ADMIN بلاک شوند. این اشخاص همواره توهین میکنند و مطلب آموزنده ای هم برای ارائه ندارند جز فحش و ایجاد ناراحتی. 
  12
  39
  دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  چیزی نمیکشیم، ظاهرا فرو .....که زرت و زرت پیدات میشه طلب شفا میکنی
  7
  26
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  PROMETOSS - ایران، ایران
  حضرت والا!....من از هواداران و ارادتمندان شما هستم ولی پرسشی در مورد شما ذهن مرا به خود مشغول کرده و هر چه فکر میکنم نمی توانم پاسخی برای آن بیابم.سالها قبل دو دانشمند ایرانی آمریکایی که اتفاقا دو برادر هستند (پروفسور الهیار و سیروس کنگرلو) در راستای براندازی وسرنگونی رژیم خامنه ای ضحاک طرحی جامع و مبسوط ارایه دادند تحت عنوان دولت در تبعید.این پلتفرم توسط جمعی منتخب از نخبگان علمی و سیاسی ایرانیان در دیاسپورا و به سرپرستی و نظارت پروفسور کنگرلو تهیه و تدوین شده بود و پروفسور کنگرلو با خضوع و فروتنی تمام این پلتفرم را به شخصیت های برجسته اپوزیسیون منجمله حضرتعالی ارایه نمود و از شما درخواست کرد تا به این طرح ملحق شوید و برای نجات مام میهن وسرنگونی هرچه سریعتر فرقه تبهکار دست در دست دیگر شخصیت ها و نخبگان ایرانی در تبعید این طرح را به سرانجام برسانید ولی متأسفانه شما وقعی به این طرح نگذاشتید و آن را مورد بی مهری قرار دادید.. ادامه در کامنت بعد
  16
  2
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  PROMETOSS - ایران، ایران
  ادامه کامنت قبل.. پروفسور کنگرلو چند بار با شما تماس گرفت و بارها تاکید نمود که دولت در تبعید تنها یک ابزار است برای گذار از جمهوری اسلامی و انتخاب دولت آینده در فردای ایران تنها با یک رفراندوم واقعی صورت خواهد گرفت و او وتیم دست اندر کار این طرح کوچکترین چشمداشتی به جایگاه و مناصب دولتی در ایران آینده ندارند و هدفشان تنها ارایه یک الترناتیو منسجم و مقبول و با استانداردهای جهانی در مقابل غرب و دولتهای غربی است که جهت عبور از جمهوری اسلامی طرف مذاکرات سیاستمداران و استراتژیست های غربی قرار بگیرد و بتوانند روی آن سرمایه‌گذاری کنند.شاید اگر شما و سایر شخصیت های اپوزیسیون نسبت به این پلتفرم اقبال نشان داده بودید الان رژیمی به نام جمهوری اسلامی در ایران وجود نداشت.شخصا به عنوان یک ایرانی مایلم دلیل یادلایل شما را در نپذیرفتن این طرح بدانم!
  15
  1
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  Azadi hame - تهران، ایران
  سایبری ها و جدایی طلب ها را و توده ای ها.عقب مانده ذهنی منافق. هی از نسل چنگیز وحشی . تا عکس پهلوی میبینید رم میکنید . چه خبر شده ؟ گوسفند وار میا یید تا هر چی که لیاقت خودتان هست. راحواله کنید. همش زر زر میکنند..چند میگیرید لشکرسایبری ها. ای ترشیده مسعود. همیشه در صحنه.! نسل دایناسورها. خدا یک عقل بهتان بده . و روشنایی ذهن...
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.