کشف جسد مثله‌شده زن جوان در میدان آزادی تهران

 گزارش رسانه‌های ایران حاکی است که جسد این زن، «داخل ساک ورزشی جاسازی شده بود»رادیو فردا:رسانه‌های ایران از کشف جسد مثله‌شده یک زن در اطراف میدان آزادی تهران خبر دادند. این برای چندمین بار طی هفته‌های اخیر است که جسد مثله‌شده یک زن در نقاط مختلف ایران کشف می‌شود.

وبسایت «رکنا» که اخبار حوادث در ایران را پوشش می‌دهد، روز چهارشنبه سوم خرداد گزارش داد که «جسد خونین یک زن که داخل ساک ورزشی جاسازی شده بود» در میدان آزادی تهران کشف شد.

بر اساس این گزارش، در بررسی کارشناسان پزشکی قانونی مشخص شده که این جسد متعلق به زنی ۳۰ ساله است.
هویت این زن و نتیجه تحقیقات پلیس درباره این قتل هنوز منتشر نشده است.

یک ماه پیش نیز رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری یک مظنون در ارتباط با کشف جسد مثله‌شده یک زن در اطراف شهر آباده این استان خبر داده بود.

کاووس حبیبی به خبرنگاران گفت: «روز ۲۶ فروردین امسال، جسد زنی در اطراف شهر آباده در شمال فارس کشف شد که ظواهر حاکی از وقوع یک قتل داشت.»

حبیبی افزود: «چند روز پیش یک زن دیگر نیز در شهرستان آباده به قتل رسیده که هیچ ارتباطی به این پرونده ندارد.»

از سوی دیگر، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ روز ۳۰ فروردین از کشف جسد مثله‌شده یک زن در بیابان‌های پاکدشت خبر داد و گفت یک مرد که همسر این زن است، در این ارتباط بازداشت شده است.

زن‌کشی و همسرکشی در ایران در سال‌های اخیر افزایش قابل توجهی داشته است.

قتل فجیع یک زن جوان اهوازی به‌دست همسر و با همدستی برادر همسرش در سال گذشته انتقادهای زیادی را پیرامون قوانین قضایی جمهوری اسلامی در ارتباط با حمایت از زنان به ویژه در ارتباط با قتل‌های موسوم به «قتل ناموسی» برانگیخت.
+6
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  همانطور که گفتم هر چند روز کشتن جوانان خوراک اخبار سازی رژیم جنایتکار اسلامی شده است ، ایران کشور اشغال شده توسط آخوندهای عرب است بنابراین ریختن خون ایرانیان توسط آخوندهای جلاد حلال است وزارت اطلاعات اینبار به کارمندان قاتل خود دستور کشتن یک خانم را داده آنهم بصورت تکه تکه کردن آنهم در میدان آزادی برای سرگرم کردن مردم ،حالا دو روز دیگر یک جوان دیگر را گرفته زیر شکنجه 2ماهه اعتراف گرفته و اعدام میکنند البته در طی این مدت چند نفر جوان دیگر با روش های دیگر خواهند کشت تا همیشه از این مردم مظلوم ایرانی هست آخوند سپاهی بازاری آدم کش هم خواهد بود
  3
  67
  جمعه ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.