حیدر مصلحی: اساتید دانشگاه‌های آمریکا معتقدند بیش از ۸۰ درصد عامل فروپاشی آمریکا، انقلاب اسلامی است

حیدر مصلحی وزیر اطلاعات احمدی نژادوزیر پیشین اطلاعات: به اذعان تحلیل‌گران اساتید و اعضای هیات‌های علمی دانشگاه‌های آمریکا، این کشور در حال فروپاشی است و بیش از ۱۴ میلیون مقاله در این باب بیانگر این واقعیت است.

به گزارش ایرنا؛ حیدر مصلحی روز چهارشنبه در مراسم یادواره شهدای شهرستان سرعین با بیان اینکه فتح خرمشهر بزرگ‌ترین پیروزی بود، گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری همواره در فرمایشات مختلف خود اشاره کرده‌اند ما خرمشهرها پیش رو داریم و فتوحات بزرگی خواهیم داشت.

وی با استناد به آیه‌ای از قرآن کریم خاطرنشان کرد: شهدا با شهادت خود راهی پیش روی ما گذاشتند و ما را در این راه مدیریت و هدایت می‌کنند مثل امام حسین (ع) که پس از گذشت بیش از یکهزار سال در موقعیت‌ها و مناسبت‌های مختلف مسلمانان را هدایت و مدیریت می‌کند.
 
مشاور رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح ادامه داد: زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، استکبار وحشت‌زده همه هستی خود را به میدان آورد ، ولی با همه تلاش‌هایش در مقابل قدرت اسلام ناتوان مانده است.
 
مصلحی ادامه داد: تلاش و طراحی‌های صهیونیست‌ها و دستگاه‌های اطلاعاتی استکبار، تمدن اسلامی را در رخوت و رکود نگه داشته بود، ولی امام راحل(ره) این شیر خفته را بیدار کرد و به ملت ایران فرمود: "از هیاهوی قدرتمندان نهراسید که این قرن به خواست خداوند قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است" و این اتفاق خواهد افتاد.

وزیر پیشین اطلاعات اضافه کرد: به اذعان تحلیل‌گران اساتید و اعضای هیات‌های علمی دانشگاه‌های آمریکا، این کشور در حال فروپاشی است و بیش از ۱۴ میلیون مقاله در این باب بیانگر این واقعیت است. نویسندگان این آثار که از اعضای هیات‌های علمی و اساتید دانشگاه‌های آمریکا هستند، معتقدند بیش از ۸۰ درصد عامل فروپاشی آمریکا، انقلاب اسلامی است.
 
مشاور رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح افزود: پارسال مقام معظم رهبری در یک سخنرانی بسیار قابل توجه فرمودند که "آمریکا در حال افول و از بین رفتن است" امروز همه دستگاه‌های تبلیغی ، ائمه جماعات و جمعه ، روحانیت و مجموعه‌های فرهنگی باید به این سخنرانی بپردارند که ایشان نه از روی احساس و شعار بلکه بر اساس مطالعات و علمی به این موضوع اشاره کردند.
+1
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  فروپاشی !!!!!!!!؟ ابله ! شتر در خواب بیند پنبه دانه ، گهی لُف لُف خورد ، گُه دانه دانه !!!
  0
  19
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  ازش بپرسن چهارتا استاد دانشگاه آمریکا رو نام ببر بلد نیست بعد میگه فلان 😂😂😂😂
  1
  16
  ‌پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۴:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  پرشین پرینس - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  بعد اون اسانید اینارو به تو اسکل بیسواد گفنتد، اره؟
  1
  15
  ‌پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا
  چی میگن اینا !!!!!
  0
  13
  ‌پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران
  توجه داشته باشید که دروغ و چرت و پرتی گویی از ارکان و پایه های اصلی دین اسلام است وگرنه این آخوندهای لواط کار و دزد چگونه بتوانند به مفتخوری ادامه بدهند.
  1
  19
  ‌پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.