واکنش تند پسر ناصر ملک مطیعی به انتشار تصویر پدرش در صدا وسیما

مجموعه مستند «خانه‌های نورانی» از شبکه مستند پخش شد؛ در این مستند تصاویری از ناصر ملک‌مطیعی، بازیگر فقید سینمای ایران به نمایش درآمد که با واکنش تند پسر این بازیگر فقیدِ ممنوع الکار مواجه شد.

 همرمان با انتشار خبر پخش تصاویر ناصر ملک‌مطیعی در شبکه مستند صدا و سیما، امیرعلی ملک‌مطیعی فرزند این بازیگر در بخشی از یادداشت در واکنش به این اتفاق و با اشاره به جلوگیری از پخش دو گفتگوی ناصر ملک‌مطیعی از صداوسیما نوشت:

چطور وقتی ناصر ملک مطیعی زنده بود، نفس می کشید و منتظر دیدن گفتگوهایش در تلویزیون بود تصویرش را پخش نکردید؟! نامش را بر زبان نیاوردید؟!

حالا که دق مرگش کردید تصویرش را پخش می کنید؟! به عنوان فرزند ناصر ملک مطیعی به عنوان کسی که شاهد اشک های ناصر ملک مطیعی به دلیل رفتار ناجوانمردانه ی صدا و سیمای میلی با او بودم راضی نیستم حتی یک فریم از پدرم را در صدا و سیمایتان پخش کنید!

با خودتان فکر نکنید حالا که ملک مطیعی نیست، می توانیم به نفع خودمان مصادره اش کنیم! نه! نمی توانید! ناصر ملک مطیعی با « شماها » نبود! با «مردم» بود از «شماها» نبود! از «مردم» بود ... اگر امروز هم زنده بود در کنار «مردم» بود، نه در کنار «شماها»! اگر هم به آن دو برنامه آمد به عشق «مردم» آمد به احترام «مردم» آمد نه به خاطر «شماها».

لازم به ذکر است سال ۹۶ جلوگیری از پخش دو گفت و گوی ناصر ملک مطیعی در دو برنامه «من و شما» و «دورهمی» حواشی بسیاری به دنبال داشت و مدیران صدا و سیما عدم تایید حضور او را دلیل این تصمیم دانستند. دو گفت و گویی که با گذشت ۶ سال هنوز پخش نشده‌اند.
+103
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  تلویزیون جمهوری نکبت اعدامی با نمایش تصویر هنرپیشه محبوب مردمی قبل از انقلاب می‌خواهد وجه کسب کند ، ولی کور خوانده .
  9
  67
  یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان

  کور بودی امیرعلی پدرتو اوردن تلویزیونه ملی برنامع مهران مدیری?اصلا بابات کی بود?یه هونرپیشه دسته چندم فیلمای آبدوق خیاری زمانه شاه.خوبه ما زنده یم و بودیم ودیدیم اونموقه رو.صدای باد من حواله خودتوبابات.شاه بیقیرت میخواست ملتو بیقیرت کنه.همهش هم با فیلمای لختو پتی.با تیکه های اشاره جنسی س.ک.س.ی
  97
  1
  یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  haj hasan - مشهد، ایران

  چلیتا مثلا حالا ملت خیلی قیرت دارند؟ این طالبان شپشو دارند ما رو تحدید می کنند. حالا فرض کن شاه خدا بیاموز زنده بود الان رو ببین. کدوم قیرت بهتر است اگر چیزی نمیدونی دهنتو ببندی
  8
  62
  یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۳
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  Hassan1479 - تهران، ایران
  حاج حسن تو حرف یومیه ات رو بلدنیستی چراحرف بلغورمیکنی؟وجه کسب کند؟...اینهمه سال قدکلاغ ازخداعمر گرفتی فرق کسب وجه با کسب وجهه رو نمیدونی هاهاوقت کردی ازاون آمریکای خرابشده تون یه توک پا بیا کاناداهاها
  29
  1
  یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.