خروج چند نفر با سر و صورت‌های پوشیده از سفارت جمهوری اسلامی در لندن

ویدیوها و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی نشان می‌دهد در پی تجمع ایرانیان مقابل کنسولگری جمهوری اسلامی در لندن در اعتراض به اعدام سه معترض در اصفهان، تعدادی افراد با عینک آفتابی و با سر و صورت پوشیده، تحت محافظت پلیس از ساختمان سفارت خارج شده و با یک خودرو از محل دور شدند.


+71
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  کوکلوس کلانهای جنایتکار شیعه جمهوری ترمالی هستند ! چند تا شیرپاک خورده ، باید تعقیبشون میکردند و بموقع در یک جای مناسب ، یه حال اسمی بهشون میدادند !
  4
  48
  شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  احتمالا طرفداران طویله اسلام در نقش اپوزیسیون هستند که میخواهند شناخته نشوند
  3
  45
  شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  هم میهنان ما در ایران دیگر هیچ بهانه ای برای یک‌سره کردن کار اشغالگران ندارند، همه ایرانیان در گوشه و کنار جهان در هر موقعیتی این رژیم اشغالگر را تحت فشار میگذارند اما منتظر یک حرکت جمعی از مام میهن هستند، پس وقت استخاره نیست و باید با اتحاد همگانی وارد مرحله عمل شد.🙏🫂🌿🌱
  2
  45
  شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  فرهاد۱۹۷۷ - لوس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  طلوع آزادی، بنده و جناب‌عالی که در یک کشور دیگر هستیم‌ و امنیت داریم، نمیتوانیم برای مردم ایران در ایران نسخه بپیچیم که آنها بریزند تو خیابان و خودشان را بدست این دزخیمان بدهند.
  14
  15
  شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  فرهاد۱۹۷۷ - لوس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  جناب فرهاد ۱۹۷۷, قبل از هر چیز من ممکنه ایران باشم و نخوام کسی بدونه، در ثانی، مردم ایران اکثرا تکلیف خودشون رو میدونن ولی در طی ۴۳ سال گذشته از نظر اتحاد مثل سایر کشورهای جهان ممکنه در بند زندگی فردی شدن و قدر و قیمت اتحاد رو ندونند. وظیفه هر ایرانی باشرف با حیثیت میهن پرست و عاشق ایران این هست که همرزم خودش رو تنها نگذاره و موقعی که همرزم هاش از نظر فکری و جسمی خسته هستن یا عزم و اراده خودشون رو ضعیف کردن به اونها روحیه بده و با بودن کنارشون بهشون قوت قلب بده. من از تجربیات دوران سربازی و دفاع از تمامیت ارضی ایران، ناموس من و شما در زمان صدام صحبت میکنم و کسی هستم که گوشت و استخوان و مغز و دست و پای چندین سرباز شهید رو جدا کردم و به خانواده هاشون فرستادم. حالا شما به من بگو کجای صحبت‌های من شما رو درد اورد؟ آیا هنوز معتقد هستی که بایدن قراره بیاد مارو نجات بده؟ یا اگر الترناتیوی داری عزیز دل رو کن شاید به یک دردی بخوری. جوونها چه من بگم چه نگم دارن جونشونو میدن بخاطر اینکه شما راحت بری تهران و طعم آزادی رو بچشی. البته بعد از خوردن چلوکباب شمشیری تو وست وود. بی خیال عمو اوغلی
  1
  15
  شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران
  جواب آقایانی که بحث می‌کنند، همه ملت شریف ایران در طی هزاران سال در جهت سر فرازی خود و کشور شان تلاش کرده اند ، مطمعن باشید که این لکه ننگ (ج.ا) را هم از دامان شان خواهند زدود .
  0
  8
  یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.