سخنگوی شاهزاده هری: تعقیب و گریز پرنس هری و مگان توسط پاپاراتزی ها نزدیک بود به فاجعه ختم شود

 شاهزاده هری همراه با همسرش مگانرادیو فردا: سخنگوی شاهزاده هری، پسر چارلز سوم پادشاه بریتانیا، می‌گوید تعقیب و گریز «خطرناک» خودروهای عکاسان و خانواده این شاهزاده بریتانیا در آمریکا نزدیک بود که به یک «فاجعه» ختم شود.

این بیانیه که روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت منتشر شد، می‌افزاید شاهزاده هری همراه با همسرش مگان و مادر او، با خودرو تحت تعقیب عکاسان « پاپاراتزی» در خیابان‌های نیویورک قرار گرفتند.

«پاپاراتزی‌ها» به عکاسانی گفته می‌شود که در پی سوژه‌های جنجال‌آفرین از افراد سرشناس هستند.

سخنگوی شاهزاده هری افزود: خودرو حامل این زوج برای شرکت در مراسم اهدای جوایز «نهاد زنان» برای خانم مگان به خاطر خدمات او در حال حرکت بود که سر و کله عکاسان «پاپاراتزی» پیدا شد.

تصاویری که بعد از این تعقیب‌وگریز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، شاهزاده هری را همراه با همسرش مگان و مادر او، دوریا راگلند، در تاکسی نشان می‌دهد.

سخنگوی شاهزاده هری درباره جزئیات این حادثه گفته است: «شب گذشته، دوک (هری) و دوشس ساسکس (مگان) همراه با خانم راگلند در یک تعقیب‌وگریز تقریباً فاجعه‌آمیز با خودرو، توسط حلقه‌ای از پاپاراتزی‌های بسیار تهاجمی محاصره شدند».

این بیانیه می‌افزاید: «تعقیب و گریز بی‌وقفه که بیش از دو ساعت به طول انجامید، نزدیک بود به تصادف با دیگر رانندگان، عابران پیاده و دو افسر پلیس نیویورک منجر شود».

شاهزاده هری بارها عصبانیت خود را از مزاحمت‌های رسانه‌ها ابراز کرده و آن‌ها را مقصر مرگ مادرش پرنسس دایانا می‌داند که او هم در تعقیب پاپاراتزی‌ها در پاریس تصادف کرد و کشته شد.

هری و مگان که به عنوان اعضای خانواده سلطنتی با القاب دوک و دوشس ساسکس شناخته می‌شدند در سال ۲۰۲۰ با انتقاد از برخوردهای نژادپرستانه و مداخله دائمی رسانه‌ها در زندگی خصوصی‌شان از مسئولیت‌های خود به عنوان اعضای خانواده سلطنتی کناره‌گیری کردند.
+5
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  خداوند - آسمان، ایران

  من سایت انگلیسی اصل خبر رو‌ خوندم، ۲ تا ویراژ و ۴ تا بوق، نه خطری، نه تصادفی، حتی کسی جریمه هم نشده! یه جوری میخوان تو خبرها باشن بگن ما هم هستیم، شازده رو‌بدبخت کرد اون افریته
  4
  26
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  روزنامه نگارها هم خیلی آلاف هستن.خیابونا پر از بچه زنهای بدکاره هست که تو بچه گی مادرشون ولشون کرده و رفته عشق و حال.حالا چرا شبانه روز دنبال این یکیش راه میوفتن که ازش خبر تهیه کنن دیگه معماست
  2
  26
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  قوقولی مقولی - مادرید، اسپانیا
  مگس فایدش از این خانواده بیشتره! یه مشت مفت خور و تن لش
  2
  17
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.