عجیب‌‌ترین گواهینامه در هلند توقیف شد + عکس

پلیس هلند بعد از توقیف یک راننده که در حالت مستی مشغول رانندگی بود، با جرم عجیب‌تری از سمت او مواجه شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های عربی به نقل از گزارش شبکه NOS هلند خبر دادند، پلیس شهر Groningen واقع در شمال این کشور بعد از متوقف کردن یک راننده که در حالت غیرطبیعی مشغول رانندگی بود، با گواهینامه عجیب او مواجه شدند تا مساله‌ی اول به‌کلی فراموش شود.

نکته عجیب در گواهینامه مزبور این بود که نام، نام خانوادگی، عکس و تاریخ تولد بوریس جانسون نخست‌وزیر اسبق بریتانیا روی آن نوشته شده اما گواهینامه حامل پرچم اوکراین بود؛ جالب‌تر اینکه تاریخ صدور گواهینمامه هم مربوط به روز 24 جولای 2019 یعنی همان روز آغاز نخست‌وزیری‌ جونسون بود.

پلیس بعد از آن به اطلاعات عجیب‌تری هم رسید و مشاهده کرد، این گواهینامه تا 12 دسامبر 3000 یعنی حدود 977 سال دیگر اعتبار دارد.

به گفته خبرنگار این شبکه تلویزیونی هلندی، پلیس آن‌قدر از این گواهینامه جعلی خوشش آمده که آن را در صفحه اینستاگرام خود هم منتشر کرده است.
+70
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  این یک گام کاملا سیاسی بوده و هیچ ربطی به فرد مست نداشته.انگلیس از بزرگترین خامیان دلغکسکی ابو کراک( زلنسکی) است.احتمالا طرف می‌خواسته بگه اکرایین اولیم مستعمره بلاد فخیمه در دریای سیاه است
  8
  2
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  جانسون کسی است که بعد از شکستها و رسوایی‌های پیاپی در دو دولت دو نفر از اعضای کابینه خودش هم هیچ پستی نگرفت.نه لیز تراس و نه سوناک حتی مقام آبدارچی هم در دولتهاشون بهش ندادن.جانسون یک اعتبار نیست بلکه یک لکه ننگ بزرگ هست.حالا کسی که تازه بخواد پشت عکس اون قائم بشه دیگه....من یکی که حقشو ادا کردم.
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.