انتقاد نماینده مجلس از دبیر شورای عالی امنیت ملی: آقای شمخانی پسر شما در مذاکرات امارات چه می کرد؟!

دیده بان ایران: احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی به انتقاد از حضور پسر شمخانی در مذاکرات با مقامات اماراتی پرداخته است

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ امیر آبادی فراهانی نوشته است:  آقای ‌ شمخانی⁩  بفرمایند که آیا خبر حضور ‌ پسر⁩ ایشان که گفته می‌شود تاجر در امور حمل ونقل دریایی است در معیت پدر در دیدار با مقامات ‌ امارات⁩ صحت دارد یاخیر؟
حمید رسایی نیز نوشت:
اینکه فرزندان آقای شمخانی فعالیت‌های اقتصادی گسترده‌ای در حمل و نقل دریایی دارند، شاید به ما ربط نداشته باشد اما اینکه پدر با عنوان پیگیری مسائل کشور به امارات سفر کند و با امیر و ولیعهد آن دیدار داشته باشد و فرزند در جلسه رسمی حاضر باشد، به ما ربط دارد!
 
برای همین حق داریم از آقای شمخانی بپرسیم که دلیل حضور فرزند تاجر شما در یک جلسه رسمی چیست؟ آیا این فرصت و رانت برای بقیه تجار هم فراهم است؟ چرا این شاهین اقبال که قطعا در لابی‌های تجاری بعدی کارگشا و راهگشاست، فقط روی شانه آقازاده محترم می‌نشیند؟ آقازاده آیا فقط در این دیدار حاضر بوده یا در دیدارهای دیگر این ایام (که تصاویر آن منتشر نشده‌) هم توانسته از فرصت همراهی با شما بهره ببرد؟ آیا روی آن مبل معاونین وزیرخارجه مثل آقای صفری (معاون اقتصادی) نمی‌توانستند، بنشینند تا خیرشان به تمام جمعیت کشور برسد؟ شنیده‌ها حاکی است که در یکی از دیدارهای این سفر، به دلیل محدودیت همراهان طبق پروتکل تشریفات، معاون وزیر اقتصادی وزیر شرکت داده نشده!
+71
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران

  کاخ سفید هم باز کنی چپ دختر ترامپ ایوانکی نشسته ، راست دامادش. بایدن هم که پسرش انقدر تابلویه. بطور کل دنیا شخصی شده هر کس فامیل و باند خودش. ، حتی اونا که سنگش رو بسینه میزنن، رابرت دنیرو به ترامپ گفت نژادپرست ضد سیاه، اما نه بخاطر سیاهان، بخاطر اینکه زن خودش سیاه پوسته. ایران بیشتره البته بی اطلاعی ما ایرانیا از اوضاع جهان هم بیشتره،
  40
  6
  ‌چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این ابله ، خیرسرش نماینده طویله مجلس ، یه عمر تو این دار و دسته مافیایی رژیم دُم تکون داده و هنوز معنی زالو زاده و ژن برتر رو نفهمیده !! دور بعدی طویله بخاطر همین فضولیش تأئید صلاحیت نمیشه ! حالا فردا شمخانی اگر کَکِش بگزه و اینها رو آدم حساب کُنه ، در جواب میگه در سفرهای کاری به کشورهای عربی ، این زالو زاده دیلماج من هست و وجودش هیچ ربطی به مذاکرات نداره !! این بی شرفها ، زیر ده تای سعید طوس میرن و زیر بار حرف نمیرن !!
  2
  35
  ‌چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  Azadi hame - تهران، ایران

  رفته بود گو۰۰ بچینه۰۰ الدنگ مفتخور۰۰ انگل زاده۰۰
  2
  34
  ‌چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  دو کلمه حرف حساب - حصارک، ایران

  یاد احمدی نژاد افتادم، رفته بود کنفرانس سازمان ملل متحد در نیویورک‌، یک هواپیما کور وکچل همراهش برد، زنها همراهش با چادر سیاه مثل کلاغ سیاه از هواپیما پیاده شدند و از دم هواپیما تا ساختمان فرودگاه پیاده رفتند. حتی اتوبوس براشون نفرستاده بودند.
  2
  22
  ‌چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.