کارمند فرودگاه شیراز: اگر می‌خواهید سوار هواپیما شوید باید روسری تان را بپوشیدبه گزارش «انتخاب»؛ در فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است مدیریت و پرسنل فرودگاه شیراز به خانم‌های بدون حجاب تذکر دادند که اگر می‌خواهید سوار هواپیما شوید باید روسری تان را بپوشید.

در فیلمی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است مدیریت و پرسنل فرودگاه شیراز به خانم های بدون حجاب تذکر دادند.

در این ویدیو پرسنل فرودگاه به خانم های بدون حجاب تذکر دادند که اگر می خواهید سوار هواپیما شوید باید روسری تان را بپوشید.

گفتنی است که اخیرا نیز ویدیویی های دیگری منتشر شده که در مکان های تاریخی از جمله محوطه‌ی تاریخی طاق بستان کرمانشاه مانع ورود افراد بدون حجاب شدند.
+7
رأی دهید
-84

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  به این میگن مثال هویج و چماق که در نوع خود شیوه زورگویی کارساز هست که در طویله اسلام زیاد مرسومه با ساندیس و کیک کشاندن مردم متینگ یا وام با بهره کم برای مسافرت مشهد و کربلا وووو
  4
  50
  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه

  varied - ریزه، ترکیه
  شما یا تاامروز هویج نخورده اید یا چماق برسرتان نکوفته اند.به این روش میگویند سیستم شرطی کردن(Conditionnement) و درازای آن پاداش(بونوس)دادن.
  34
  2
  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Free Press - لندن، انگلستان

  کاملا حق با مسئول فرودگاه هست. کشور جمهوری اسلامی است و طبق قوانین آن باید عمل کنید. اگر ناراضی هستید بریزید خیابون و بساط این نظام رو برای همیشه جمع کنید. و الا ننه من غریبم بازی در نیارین. صدها نفر کشته و هزاران نفر زندانی نشده اند که همین نظام باشد و شما نهایت کارتون رفتن به خیابون بدون روسری باشد. این همان چیزی که غرب میخواهد. ماندن نظام و تغییر شکل ظاهری آن، زن‌ها بی حجاب و آخوندهای کراواتی.
  1
  22
  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  با مرام - زوریخ، سوییس
  باید کنار هم و با اتحاد تمامی این مشکلات را حل کرد
  0
  7
  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.