عکس روز: کلمه جنجالی در سنگ قبر رستم قاسمی

صابرین نیوز نوشت: آذرماه پارسال بود که ناگهان خبر فوت سردار مهندس رستم قاسمی بر اثر سرطان منتشر شد؛ از ساعات پیش تصویری از سنگ قبر مرحوم قاسمی در فضای مجازی منتشر شده که مورد تعجب و توجه مخاطبان قرار گرفته است.

در تصویر سنگ قبر ایشان عنوان شهادت حک شده است! جا دارد توضیح داده شود که علت استفاده از لقب خطیر و فرازمند شهید چه بوده است.

نکته مهم درباره «شهادت» رستم قاسمی این است که رستم قاسمی برای درمان به چین رفته نه ماموریت؛ دوما در زمان حضور در چین از سمت وزارت راه عزل شده بود و هیچ مسئولیتی نداشته است.

سوما فردی که دارای مسئولیت نیست پس در ماموریت هم نیست حتی اگر کارمند رسمی یک نهاد نظامی باشد. در واقع ایشان در آن زمان در اختیار کارگزینی بوده که در صورت برگشت به کار مسئولیت جدید ایشان با حکم فرمانده ارشد به وی ابلاغ شود.

چهارم و از همه مهمتر اینکه نوشته شده فرمانده یگان‌های رزمی! در حالیکه شخصا در مصاحبه با رویداد۲۴ گفته بود هیچ وقت حتی یک ساعت یا روز اموزش نظامی ندیده و هیچ وقت اسلحه بدست نگرفته است.
+67
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  از این القاب شخمی تو اون رژیم ریخته عین عنبرنسارا! مگه رئیسی شیش کلاسه یه شبه نشد «آیت الله دکتر رئیسی»؟ حالا که تو سرازیری سقوطیم یه عنوان «شهید » هم به این مرتیکه غازقولنگ بدیم ! کی به کیه؟
  4
  121
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  از عکسهاشون تو چین معلومه که ایشان شهید راه فطرات هستن بدلیل زیاده روی در مصرف وایاگرا، چون تخت گاز رفتن و در نتیجه خاویار سوزوندن.
  1
  37
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  کهنه سرباز - بروکسل، بلژیک
  چطور وقتی یک شبه تیمسار سرلشکر میشوند یا یک شبه از حجت الاسلام به ایت الله ارتقا پیدت کرده یا کلاس سوم دبستانی یک شبه دکتر میشود پس مردن هم میتواند شهادت شود خیلی مته به خشخاش نگذارید
  0
  19
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  خب نمیشد بنویسند دلیل مدار شدن بیماری ایدز بوده
  0
  6
  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  ...یا روی سنگ قررش بنویسند این ملعون مردار صیغهزاده بخاطر عفونت بواسیر سقط سده
  0
  6
  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.