اخراج هجده زندانبان به‌دلیل روابط جنسی با زندانیان در ولز

تصویری از یک سلول زندان بروینالعربیه: داده‌های به‌دست‌آمده بر اساس قوانین آزادی اطلاعات نشان می‌دهد که هجده زندان‌بان زن در زندانی در ولز که یک «رویکرد لیبرال» را پیش گرفته است، از زمان افتتاح زندان با زندانیان رابطه داشته‌اند.

به گزارش روزنامه «تلگراف»، هجده زن، شامل افسران تمام‌وقت و کارکنان قراردادی زندان «بِروین» در شمال ولز، پس از افشای روابط‌شان با زندانیان طی شش سال فعالیت‌شان اخراج شدند یا استعفا دادند، و سه نفر نیز به دلیل سوء رفتار در مقام دولتی، زندانی شدند.

زندان بروین که در سال 2017 به عنوان دومین زندان بزرگ بریتانیا با فضایی برای 2000 زندانی افتتاح شد، پیشگام رویکردی لیبرال برای ایجاد یک محیط «دوستانه‌تر» برای بازپروری زندانیان است.

سلول‌های این زندان «اتاق» نام دارند، و بندهای زندان «سالن اجتماعات» نامیده می‌شوند، و مسئولان زندان به زندانیان لپ‌تاپ‌هایی می‌دهند که می‌توانند از آنها برای دسترسی به اینترنت داخلی زندان، سفارش غذا، و مطالعه استفاده کنند.

عایشه گان، افسر 27 ساله، پس از رابطه نامشروع با زندانی خرم رزاق، 29 ساله، که در حال گذراندن دوران محکومیت خود به جرم سرقت بود، یک سال زندانی شد. عایشه فیلم‌های جنسی و عکس‌های نامناسب با رزاق رد و بدل کرد، و حتی در حالی که قرار بود سر پست باشد، عکسی از بوسیدن دونفره‌شان گرفت.

امیلی واتسون، افسر 26 ساله، در آوریل 2019 به دلیل انجام دو بار عمل جنسی روی یک زندانی در سلولش و یک بار رابطه جنسی با او به یک سال زندان محکوم شد. کارکنان زندان به مدت زمان زیادی که امیلی با زندانی جان مک‌گی می‌گذراند مشکوک شدند، و تحقیقاتی را آغاز کردند که به فاش شدن ماجرا انجامید.

جنیفر گوین، افسر 27 ساله، نیز پس از آنکه عاشق زندانی الکس کاکسون 25 ساله شد و فیلم‌های جنسی صریح خود را از طریق تلفنی که به طور غیرقانونی به زندان وارد کرده بود برای او فرستاد، هشت ماه زندانی شد.

اتحادیه افسران زندان‌های بریتانیا درباره این واقعه گفته است: «در شرایطی که وضعیت استخدامی نقائصی داشت، افسران بی‌تجربه مورد سوءاستفاده مجرمان بسیار باتجربه قرار گرفتند.»
+17
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  جزیره ت.ملکه که بود و شغلش در آخر عمر چه بود؟شاه امروز همسر همان زنی نبود که توی پاریس با یک مصری کشته شد؟ولیعهد امروز پس چه زنی است؟جانسون قبل از رفتن به داوکینز هاوس ۱۰ زن قدیمی و مادر بچه هاش را دور نینداخت و با دوست دختر جدید به محل کار جدید رفت؟؟پسر دوم ملکه به دلیل قاچاق و تجاوز به دختران زیر سن با اون میلیاردر امریکایی
  10
  6
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  دنباله کامنت اولی)شاهزاده اندرو مگه برا قاچاق و تجاوز به دختران زیر سن از کاخ اخراج نشد.؟ مگه هری که پسر همون زن معلوم الحال بود مجبور نشد با یک دختر دو رگه آمریکایی که دو بار طلاق گرفته بود ازدواج‌کنه؟؟اونجا بریتانیا است تو در مورد زندانبان مینویسی .تاریخچه و سنت زن فروشی انگلیس‌ها رو همین الان سرچ کن و بخون تا دقیقتر بتونی بشناسی شون.
  10
  7
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  danyou - تل آویو، اسرائیل

  منو ببرید زندان !!!!!! زندان نبوده که بهشت بوده !!!!!
  2
  28
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.