حمله تند به کارگردان «برادران لیلا» در صدا و سیما: تو خیلی حقیری از بدبختی مردم میخوای نون دربیاری


کنایه تند و تیز برنامه تلویزیونی مضیف به کارگردان فیلم «برادران لیلا» را ببینید:«تو شیعه رونشناختی و ملت امام حسین را نشناختی، ما هزار تا مشکل داشته باشیم چشم امیدمان به اسکناس های ته جیبمون نیست به قیمت ارز روی تابلوهای صرافی نیست چشم امیدمون به خدا ست.»
 
برادران لیلا فیلمی ایرانی در ژانر درام به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی است که به تازگی نسخه قاچاق آن منتشر شده است. ترانه علیدوستی، نوید محمدزاده، پیمان معادی، فرهاد اصلانی، محمد علی محمدی و سعید پورصمیمی بازیگران این فیلم هستند.
+7
رأی دهید
-84

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  تو رانت خوار دزد چشم امیدت به پارتی بازی و وام های مفت و ثبت نام خودرو دلار حکومتی هستش بلکه که چشمت به جیبت نیست به صرافی ها نیست. اون شکم و گردن کلفت و پوست صاف و شفاف نشان از بی غم و غصه بودن شماهاست که کارتون حرف زدن و پاچه خواری و منبر داغ کردنه و بقیه زمانها هم خوشگذرانی و‌خرج بودجه های هزار هزار میلیاردی و کارچاق کردن و رانت بازی. بعد تو اومدی از درد مردم میگی حرامخوار دزد؟
  3
  50
  ‌پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  آره جون عمه ات خودت صبح به صبح قیمت دلار رو چک میکنی الان بگن دلار چند هزارتا بالاتر رفته سکته رو زدی
  2
  46
  ‌پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  کار این کثافتای پفیوز ، حکایت خود ..زی و خود خندیه ! خودشون اونجا نشستن ، می بُرَن و میدوزند !! بی ناموس و حقیر اونکسیست که مردم رو دچار این فقر و بدبختی‌های ناتمام کرده ! . دَم تو اون فرهنگ اجنبی هزار و پانصد سال پیش و اون اهل بیت وحشی و قدرت طلبی که شماها اینجا سر چیزشون زور میزنید واسه یقرون دوزاری ، که شده بیزنس حروم لقمه گیتون ! این اراجیف رو خود عربها هم نمی پذیرند ، چون نمیخوان که با تاریخ وحشیگری و استبداد دینی اعراب هزار پانصد سال پیش مردم رو فریب بدهند و سواری بگیرند و کاسبی کنند !! حر...اده های متعفن !!
  3
  43
  ‌پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن
  برادران لیلا بهترین فیلمی بود که تا حال دیده ام. هم گریه داشت و هم خنده، هم هیجان، هم احساس و هم خیلی مسائلی که میشه ازش آموخت. فیلم از بدبختی مردم نان در نمیاورد بلکه بدبختی نان در آوردن را به تصویر میکشد.حقایق را با تصویر و احساس بیان میکند.این بدبختی را بالای مردم کی آورده؟ کارگردان فیلم؟ دیگه اینکه انسان بودن و با فرهنگ بودن در دین و مذهب نیست، هرکسیکه انسان بودن و با فرهنگ بودن و غرور و افتخارش را با داشتن دین یا مذهب خاصی وصله میکند رفته به همان راهیکه به پوچی میرسد. ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی، کاین ره که تومیروی به ترکستان است. به پوچی کسی رسیده که نتوانسته فیلم را بفهمد ولی اگر فهمیده ولی میخواهد آنرا عمدا تحقیر کند، این برمیگیرده به روح خباثت پنهان کاری و منافقت که از این قبیل حرفها ما خیلی از جماعت آخند و ملا روزانه میشنویم و میخندیم و زیرش کامنت مینویسم. فیلم حرف نداشت، بازیگران عالی، داستان عالی،کارگردانی عالی و تمثیل عالی. کسانیکه از بدبختی مردم واقعا پول در میاورند خودشان معلوم اند به مردم و خودشان هم خودر ا میشناسند، فرافکنی و منافقت معمولا مرض این نوع مردمانه
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  agha_ehsan - تهران، ایران
  تو اون شیعه ات . تو اون امام حسینت که قاتل ایرانی ها بود . تو اون فرهنگ خوک پشمالویی مثل تو که قراره بچپونن شماها رو تو اون بهشت بو گندوتون . تو اون عقایدت که هزار و چهارصد ساله این سرزمین رو به خاک سیاه نشونده و اون بت روانی محمد و آل محمد. آره اتفاقا حال ما ملت ایران از دیدن شما خوکهای پشمالو بهم میخوره چجوری بهتون بگیم؟ اعتراض میکنیم میگین با سطلهای ما کاری نداشته باشین. مغازه میبندیم ، پلمپ میکنین. با زبان فیلم و سینما قهوه ای تون میکنیم باز غر میزنین. جالبه تاییدش رو هم اون بشیر ابله صادر میکنه که سرش همش تو صیغه کردنهای توپ زیارت و دست به دست چرخوندن زنهای چادری صداسیماست. دم از شرافت هم میزنه. حاجی اگه شرافت چیزیه که تو داری که الان اسم پری بلنده به عنوان سلطان شریف تاریخ ایران باید ثبت میشد. صد در صد مادرت هم تو خط پری بلنده بوده که شرافت رو اینجوری برات معنی کرده. یاد اون پسر همجنسگرای اینستا افتادم که میگفت من مرد هستم چون مثل دخترها با مردها ارتباط برقرار میکنم وگرنه خب همه پسرها که بطور نرمال با دخترها رابطه برقرار میکنن (حالا مودبانه نوشتم) الان شده داستان این چندتا خوک
  0
  2
  شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.