جنجال تبلیغ «عطر گوگوش» با شعار «زن، زندگی، آزادی»

انتشار تصویر تبلیغ عطر گوگوش، خواننده مشهور ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، در حالی که شعار «زن زندگی آزادی» در این آگهی استفاده شده، موجی از انتقادها را در فضای مجازی برانگیخته است.

در این تبلیغ آمده که «عطر گوگوش، رایحه زن زندگی آزادی» و در زیر این بیلبورد تبلیغاتی، نام یک سالن زیبایی به نام «بهار» در تورنتو کانادا آمده است.
 
شماری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به استفاده از شعار اعتراضات در این آگهی انتقاد کرده‌اند؛ برخی معتقدند روح خانم گوگوش هم از این کار خبر ندارد و برخی دیگر معتقدند این سالن زیبایی بدون عقد قرارداد، اجازه استفاده از تصویر این خواننده مشهور را ندارد.
+4
رأی دهید
-102

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  خداوند - آسمان، ایران

  یکی عطر میفرو‌شه یکی فخر یکی هم مثل شهرام همایون پرچم! خلاصه این قیام برا بعضی ها خوب نون داشت
  8
  100
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  واقعا خجالت اوره خانم گوگوش
  9
  87
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  juvel - اسلو، نروژ

  حالا دیگه با این شعار کاسبی هم راه انداختن ، خانم گوگوش چقدر دیگه حرص مال دنیارو میزنی !؟
  7
  82
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا

  با درود. خب داداش حالا هر کی بیاد یه چس کلن و یا محصولی رو بده به بازار به اسم زن و زندگی و آزادی کار درستی نیست چون اون معنای مبارزه و ایثارهای مردم رو کم کم بی رنگ میکنه !! مثل اون اجناس بنجول کپی شده چینی میشه و مردم بجای احترام شروع به فحش کردن میکنند.
  7
  66
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  عجبا ، تو این سن و سال عقلو فرصت طلبی رو بِپا !!
  8
  59
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  اگر گوگوش عطری داشت در اینستاگرامش که بالای 5 میلیون دنبال کننده داره تبلیغ میکرد نه بیلبرد اینطوری. گوگوش اطلاعی نداره و قطعا این نوع اختلافات و سوء استفاده ها توسط عناصر اطلاعاتی رژیم داره انجام میشه و یک آرایشگاه نامشخص مجازی با گرفتن پول همچین کاری میکنه که مثلا چه استفاده ای از این تبلیغات بکنه؟ قطعا هر آدم سالمی میدونه این سوء استفاده هستش و قطعا میشه پیگیری و شکایت کرد ولی طرف فقط برای منحرف کردن افکار مردم و درگیر کردن مردم با هم میاد همچین کاری میکنه و یه پول کلفتی هم میگیره و نهایت هم برمیگرده ایران یا به موقع می بینید اصلا همچین آرایشگاهی وجود نداره که بشه ازش شکایت کرد. آگاه باشید و در دام اطلاعاتی رژیم نیافتید.
  17
  49
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  چلیپا - مسجدجزایرسلیمان، جزایر سلیمان
  حتمن دیدین که بعضی آرایشگاهای مردونه عکسی از الویس پریسلی یاجورج کلونی که البته باید بش گفت جورج کلاونی یاجورج کلانی مثل حسین کلانی میزنن رو سردرمقازشون.بعدم کنارش مینویسن آرایشگا زیبا یاآرایشگا پارادایز.اینم ازهمون نوعه.فقط نمیفهمم فاعقه آتشی کجاش زیباست?
  20
  7
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  elnazpishu - لندن، انگلستان
  رهبران جنبش باید علیه این ارایشگاه اقامه دعوا کنند. حتی گروه ریبیلیون که اساسا با رفتارهای ضدمدنی و قل و زنجیر کردن به قطار مبارزه میکنه هم استفادت تجاری از نمادهاش رو ممنوع کرده. رهبران بیعرضه ای داریم. خودشان را کشتند بیانیه صادر کردند. کلهم دنبال امریکا و کانادا و اروپا میدوند که بودجه مبارزه بگیرند و بخورند و بخوابند . ملت ساده لوح ایران
  15
  3
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  نباید زود قضاوت کرد شاید واقعا گوگوش خبر نداره
  6
  22
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Cocoo - ونکوور، کانادا
  paksan - ایران، ایران
  اتفاقا عطر داره گوگوش و تو گوگل بزنید میاد براتون این خبر صحیح هست ولی‌ سؤ استفاده از شعار زن زندگی‌ آزادی برای فروشش واقعا خیلی‌ رو می‌خواد
  3
  9
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  Lincoln - کورنوال، انگلستان
  به این حرکت میگن از گ. کره گرفتن،کم اهمیت و مضحک کردن جنبشی که راه افتاده،هزاران جوان بیگناه جونشون از دست دادند و ناقص شدند.احتمال داره این شعار به سر در مکان های مذهبی هم اضافه کنند.جمهوری ا.سهالی همه چی که به نفع خودش مصادره میکند.
  6
  2
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  پنج اکانت اول کاملا مشخصه با برنامه کامنت گذاشتند انگار منتظر و مطلع بودند که این اتفاق میافته. وزارت اطلاعات و نفوذی ها رو دست کم نگیرید. اینا فقط در حال ایجاد اختلاف و بلوا برای درگیر کردن فکر و وقت مردم به این چیزها هستند. امیدوارم همه آگاه باشیم و بفهمیم که اینا چطور با این همه بی عرضگی و این همه بیسواد 40 ساله حاکمند فقط با جدا کردن مردم و اختلاف انداختن بین مردم و گروهها. الان بسیجی ها دو گروه شدن یک گروه شدن مجاهدین یک گروه شدن سلطنت طلب و با اکانتهای مختلف یکی در میون بعنوان طرفدار یک طرف مطلب میذارند. قبل لایک کردن هر حرفی دقیق بخونید و کمی فکر کنید که هدف این کامنت چی هستش.
  3
  3
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  دوستان عزیز و لذیذ! بذارین روشنتون کنم. این ارایشگاه رو (Giva Bahar) رو توی تورنتو سرچ کنید. پیج فیسبوکشون میاد بالا. عکس دو تا پرستو رو میبینن. یکی از اونها از فامیلهای نزدیک رفیقدوست هست و یکی دیگه هم از تک پرونهای یکی از پاسدارها توی ایران هست. اگر اسم و تفصیلات و ادرس هم میخواهین میدم خدمتتون! فقط بدونین پرونده این والده به خطاها زیر بغل اطرافیان هست و به موقعش همشیره اشون رو جلوی چشمشون میاریم. یه بار سر بسته عرض کردم، ما اینجا بیکار ننشستیم، خیلی از اینها توی همین شهر پرونده اشون رو آبه و براشون نقشه داریم.
  2
  9
  ‌پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  خانم گوگوش با شکایت از این سالن آرایش,هم خودش را تبره کرده و هم از این ببعد بکسی اجازه سواستفاده را نمیدهد
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.