ماجرای خانم آمر به معروف سرشناس یزد که همیشه مدعی است بی هیچ گناهی مورد حمله تذکر گیرندگان قرار گرفته

معاون دادستان یزد درباره انتشار خبری مبنی بر ضرب و شتم آمران به معروف در باغ دولت آباد یزد، ضمن رد این ادعا، گفت: متاسفانه روایت ناقص و مصادره به مطلوب از سوی یکی از عزیزان صورت گرفت، حسب بررسی‌هایی که با قاضی کشیک و قاضی پرونده انجام دادیم، هیچگونه ضرب و جرحی نسبت به همسر شهید قاسم سامیه‌زرگر انجام نشده بود.
ادعای آمر به معروف به اینکه از دست اعضای خانواده ای که به آنها تذکر داده، کتک خورده استبه گزارش اعتمادآنلاین، او که در یک گفت‌وگوی ویدئویی صحبت می‌کرد، افزود: پس از بحث و جدل میان چند نفر از آمرین به معروف با اعضای یک خانواده، خانمی که اصطلاحا آمر به معروف بود، به سمت یکی از آقایان که به فیلمبرداری این خانم معترض بوده، حمله‌ور می‌شود و درگیری متقابلی رخ می‌دهد.

معاون دادستان یزد ادامه داد: گرچه دادگستری مطابق قانون از آمرین به معروف حمایت می‌کند لیکن در این قضیه بی‌تدبیری مشهود است و مراتب قانونی و شرعی امر به معروف و نهی از منکر رعایت نشده است.

این مقام قضایی تاکید کرد: طبق قانون صرفا مرحله زبانی و نوشتاری امر به معروف و نهی از منکر با آحاد مردم است و مرتبه عملی آن تنها وظیفه حاکمیت است.

وبسایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر، در خبری مدعی شده بود که در پی تذکر «لسانی» یکی از آمران به معروف نسبت به یکی از بازدیدکنندگان از باغ دولت‌آباد یزد، فرد تذکرگیرنده با آمر به معروف درگیر شده که از سوی نیروی انتظامی بازداشت شده و تحویل مقامات قضایی شده‌اند.
سابقه درگیری آمر به معروف یزد
این خانم البته سابقه درگیری بر سر حجاب را مدتها قبل نیز داشته است که در قطار با خانم دیگری برخورد کرده بود.لینک مرتبط:ستاد امر به معروف از زنی که بر سر حجاب در قطار با دیگران درگیر شده بود، تقدیر کرد
+9
رأی دهید
-150

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  میگه متاسفانه روایت ناقص و مصادره به مطلوب از سوی یکی از عزیزان صورت گرفت. یعنی اونی که میزنت عزیز دل برادره پس مردم حق دارند که سیر بزنندتون. دیگه دوره برن و در رو لات بازی تموم شده مخصوصا با این دهه ۸۰ ها.
  3
  96
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا

  با درود. از قدیم گفتند میمون هر چی زشت تره بازیش بیشتره و حالا حکایت این امران امر بمعروف لاشی هستش.
  2
  116
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  برجعلی - کلن، آلمان

  به قول ایرج میرزا : دو دست او همه بر پیچه اش بود..دو دست بنده در ماهیچه اش بود.
  3
  101
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  زنک‌ سبک اگر میخواهی امر به معروف کنی برو سراغ یک مملکت مسئول دزد و اختلاسچی. برو سراغ دیکتاتوری که مملکت رو به گند کشیده، برو سراغ اون مسئولی که با نه کلاس سواد مثل خر تو گل مونده و اگر ذره ای تقوا در وجودش بود تا به حال صد بار استعفا کرده بود. برو سراغ اون برادران دزد و قاچاقچی که راه نان یک مملکت رو بسته اند. رفتی تو کار مردم دخالت و فضولی کنی، کتک خوردی و نوش جونت. از این کتکها حالا حالا باید بخوری بلکه دو زار عقل بیاد تو کله پوکت.
  2
  94
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  عجب سرگذشتی داشتی کَل زینب اخلالگر .....!؟ آفرین به مسئولین ترن که این لکاته خانوم رو عامل بی نظمی معرفی کرده اند ، عجیب اینجاست ، این آشغال‌های کثافت و بدبو که در اقلیت کامل هستند از رو نمیرن ، ولی بزودی طومار لجن همشون با سرنگونی رژیم و برای همیشه بسته خواهد شد .
  2
  90
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  شک نکنید فردا اخراج میشه این معاون. مسئولین حکومت ولایت فقیه اولین شاخصه اخلاقیشون باید دروغگویی باشه بعد هرچی فسادهات و شهوت های قدرت و ثروت و نوکری و بندگی غیر خدا بیشتر باشه مقام بالاتری بهت میدن و در دزدی های بزرگتری شریکت میکنند.
  3
  73
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  فضولی مذهبی یک عده عقب افتاده ی بیسواد
  4
  86
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Rozbeh Azad - کشمیر، هندوستان

  من سخت از اون خانمهای بی حجاب گله دارم. چرا؟ خوب یه جوری می زدید که نطق این صیغه ای برای همیشه کور می شد . خوب نزدید. و برای این خانم با حجاب بگم تا وقت هست همه شما بیشتر صیغه بشید. حتی چند تا چند تا با هم . چون به زودی مردم حوزه عملیه قم و دیگر حوزه های صیغه را بر سر آخوندها خراب می کنند و شماها فرصت رو از دست می دید. چیکار داری خانم با حجاب به کار مردم. پولتو بگیر و صیغه شو.
  3
  50
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Rozbeh Azad - کشمیر، هندوستان

  میلیاردها هاها پول و ثروت کشور ایران به باد رفت و این صیغه ای ها دنبال چی افتادن. از زیر آخوندها بیائید بیرون و ببینید چی به سر ایران اومده و بیزاری عموم مردم وطن دوست رو از غارتگران ، همون ها که شما ها صیغه می کنند، ببینید.توصیه می کنم فیلم دینامیت رو ببینید ای صیغه ای های ذلیل و بی سواد. امر به معروف واقعی باید در برابر کاخ غارتگران مملکت باشه نا درگیری با مردم.
  3
  51
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  هر چه آدم با غیرت بود یا توی جنگ کشته شد،یا معتاد و افسرده شد و یا هم گذاشت از این خراب شده رفت.آخه یه شهر بزرگ یکی نیست این پتیاره را ادب کنه
  1
  57
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران

  همه جای دنیا همینه فقط اسمش عوض شده، توی سوئیس هم یه شماره برای خبرچینی گذاشتن همون همسایه ات اگه ببینه تو درآمدی رو از چشم دولت پنهان کردی بتونه خبر بده به اداره مالیات. هیچ جا ایده آل نیست،این از اون بدتر اون ازاین بدتر، هر دو از هم بدتر.
  39
  2
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  برای نفوذ در بدنه بسته فاسد و سپس طبقه بالاتر حاکم این رژیم باید همچین رزومه ای درست کرد. یک گروه مشخصی تلاش زیادی میکنند با مذهبی نشان دادن خودشون و با ایجاد بلوا و کشمکش و بعد رسانه ای کردن به خواسته هایی برسند حالا یا استخدام در سپاه و مراکز قدرت مذهبی یا گرفتن پست در شرکت گاز گرفته تا کارخانجات وابسته به سپاه و حتی شهرداری و شورای شهر و دفاتر امام جمعه ها. الان یک طیف خاصی با ظواهر خاص میدونند که برای نفوذ به این مراکز نیاز دارن که وارد این جو دو قطبی های خودساخته حکومت شوند و با ایجاد خشونت و بعد کمی مظلوم نمایی به راحتی میتوانند وارد حلقه حمایتی که عموما سپاه و رسانه های سپاه و نیروی افتضاحی رژیم به قولی مثلا تکریم و تعریف شوند و بعد از آن میتونند با همین رزومه فشار بیاورند تا پستی یا مقامی یا حتی پرداختی ماهیانه جداگانه ای داشته باشند برای فعالیت های اینچنینی و البته رصد و جاسوسی از داخل بدنه بسته رژیم فاسد. موضوع کشته شدن شهید وطن مهسا امینی هم دقیقا همین بود که یک گروه چند نفره باعث شدند جوانی ضربه مغزی بشه و بعد مردم حق داشتند به پایمال شدن خون یک بی گناه اعتراض کنند.
  2
  14
  دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.