عطاءالله مهاجرانی: مواضع علی کریمی سازماندهی شده علیه نظام و امنیت کشور است

فرارو؛ سید عطاالله مهاجرانی، وزیر فرهنگ دولت اصلاحات در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های ایرانی به چالش‌های پیش‌روی ایران پرداخته و در بخشی از این صحبت‌ها هم به نحوه برخورد با سلبریتی‌ها اشاره کرده است.

سال ۱۴۰۱ با چالش‌ها و اتفاقات زیادی به پایان رسید. با پایان این سال پرتنش حالا بسیاری از تحلیل‌گران درباره وقایع این سال و همچنین چالش‌های پیش‌روی ایران در سال ۱۴۰۲ سخن می‌گویند.

به گزارش فرارو، یکی از این چهره‌ها که حالا در میانه رسانه‌های ایرانی بار دیگر محبوبیت پیدا کرده و مصاحبه‌هایش در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شود «عطاالله مهاجرانی» است. وزیر فرهنگ دولت «سید محمد خاتمی» که همین چند وقت پیش در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصویرش در کنار چند چهره جنجالی دیگر روی تابوتی نقش بسته بود. اما مواضع مهاجرانی در خصوص گروه مخالفان خارج نیشین ایران در یک ماه گذشته او را به چهره‌ای محبوب برای رسانه‌های ایرانی تبدیل کرده و توئیت‌ها و مصاحبه‌هایش در صداوسیما و رسانه‌های اصولگرا بانشر شد.

مهاجرانی به تازگی با «جماران» هم گفت‌وگوی مفصلی انجام داده و در آن از «ابرچالش‌»های پیش‌روی ایران سخن گفته است. او در بخشی از این گفت‌وگو به وقایع پاییز و زمستان ۱۴۰۱ هم اشاره می‌کند. بخشی از این صحبت‌ها به مسئله برخورد با سلبریتی‌ها در چند ماه گذشته اختصاص دارد. او در این زمینه می‌گوید:

هنرمندان یا به اصطلاح سلبریتی‌ها واکنش‌های مختلف و متفاوتی انجام دادند، به نظرم کسانی که در محدوده حرف مطالبی عنوان کرده باشند، هر چند تند و تیز، دولت می‌بایست تحمل کند، اما اگر در یک سازماندهی برنامه‌ریزی شده علیه نظام قرار گرفته باشند؛ مانند یکی از هنرپیشه‌ها و یک فوتبالیست که البته به آمریکا مهاجرت کردند، موضوع متفاوت خواهد بود. برخوردهای فردی را دولت و دستگاه قضایی باید با تسامح و تجاهل از کنارش بگذرند، اما برخورد‌های مدیریت شده و سازماندهی شده علیه نظام و امنیت کشور و ملت موضوع دیگری است و باید پاسخگوی رفتار خود باشند.
+11
رأی دهید
-136

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  انسان باشیم - هیفا، اسرائیل

  معرفی میکنم سگ نظام فاسد و بچه کش جهت دفاع و واکنش به موقع نسبت به تهدیدات علیه ملایان قالتاق ، اینا فکر میکنن این بیشرف نزد ملت مقبولیت و احترامی داره ، غافل از اینکه سالهاست ملت ایشون به عنوان سنگر دجالان در سرزمین حامیان ملاها برای واق واق به موقع و هدفمند میشناسم.
  6
  112
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  به هر حال به خود ایرانیها ربط داره در مورد کشور و رهبراشون تصمیم بگیرن.ما فقط به اندازه ای باید نظر بدیم‌که منافع کشورمون با نظراتمون تطابق کنه.بیشتر به من ربط نداره
  32
  3
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  آشنا شوید عطاالله مهاجرانی خوک طویله اسلام
  2
  56
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران

  کثافت پفیوز تو خجالت نمیکشی ؟تو رفتی بغل دشمن 700ساله ایران و ایرانی جا خشک کردی و بنمایندگی از طرف رژیم منحوس جوانان وطن را میکوبی و صحبت از امنیت کشور میکنی؟مرتیکه امنیت کی ؟امنیت تو و زالو صفتان؟امیدوارم آنقدر زنده باشم و شاهد محاکمه امثال شما مزدوران در دادگاه مردمی ایران ببینم.
  10
  52
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  Afshin Namvar - تبریز، ایران

  امنیت کشور بلکه امنیت یاغیان و یزدانی مثل شما شما ز مردم نیستید
  10
  42
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  خیلی دوست دارم بدونم این مزدور پفیوز واسه این بمال و بمال و استخون لیسی چقدر میگیره !؟ ابله ، امنیت مملکت معیشت و رفاه مردمه ، که توسط رهبر و مسئولین بی بُته و بی رگ و ریشه تر از خودت روز از روز بدتر و باعث اعتراضات میشه ! امنیت مملکت ، خوشنامی در دنیا و نبود فساد و جنایت توسط حکام خودکامه است ! امنیت مملکت احساس امنیت قلبی شهروندان از کار و زندگی در کشوره !
  3
  46
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  با هر ابعادی اندازه می گیرم می بینم که این ادم خیلی نکبت است
  1
  32
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Persian2600 - استکهلم، سوئد
  یعنی یک ایرانی باغیرت تو انگلیس پیدا نمیشه دهن این ابنهی رو صاف کنه تا شیر گ. خوری برای همیشه بسته بشه؟
  2
  21
  یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  لیاقت این را که اراجیفت را بخوانم نداشتی مهاجرانی پفیوز فقط خفه شو.
  2
  14
  یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران
  این بدبخت رو خارج تحویل نمیگیرن مجبوره ساز مخالف بزنه. اگه مثل اون رئیس پارلمان نروژ که ایرانیه تحویلش میگرفتن حالا قضیه عوض شده بود، البته اون از کوچکی رفت خوک میخوره یعنی دلی نروژیه، اما این حالا بیاد شروع کنه به خوک خوردن که نمیشه، بدبخت اینطوری میخواد خودی نشون بده
  1
  6
  یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.