تعریف و تمجید امام جمعه تهران از خامنه ای و توهین امام جمعه مشهد به مردم

امام جمعه تهران: خامنه‌ای بهترین شخصیت بعد از امام زمان استکاظم صدیقی، امام جمعه تهران، خامنه‌ای را «بهترین شخصیت بعد از امام زمان» خواند و گفت که او «فرمانده کل مستضعفان و جبهه مقاومت، مدیریت عالی جبهه توحید، محور وحدت، امام، رهبر و مدیر الهی» و «الگوی جهاد و از خود گذشتگی است»
توهین امام جمعه مشهد به مردم ایران: دشمن می‌خواهد مردم همانند گوسفند باشند
احمد علم‌‌الهدی، امام جمعه مشهد، با توهین به شهروندان ایران گفت: «دشمن می‌خواهد حاکمیت و حکمرانی دینی نباشد و مردم همانند گوسفند باشند تا با یک دسته علف آنها را به هر جهت که می‌خواهد ببرد.»
+3
رأی دهید
-79

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  چرا این مردک صدیقی داره چرا میگه؟خامنه ای خود امام رمانه!!!۱.از نژاد عربه۲.مثل خود محمد و علی و بقیه اجدادش خون غیر هم دین رو حلال میدونه۳.در بین مردم زندگی میکنه ولی هیچ کس هنوز از نزدیک ندیده تش عیر از اصحاب و خواص نزدیک.۴.با تمام اصحاب و یارانش در کل کره زمین به صورت پنهانی در تماسه)برای آدم ربایی.بمب گذاری و ...).چند تا دلیل دیگه میخوای تا حرفمو باور کنی؟؟؟هاهاها
  1
  22
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  فقط باید پسرشو بعد از خودش امام کنه تا دقیقآ مثل علی و حسین و بقیه شون تا پادشاهان عرب همین امروز سنت پادشاهی موروثی رو تو قبیله نشکسته باشه..
  1
  21
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  عکس بالا روباه خبیث خاویار مال و عکس پایین بشکه لجن پست فطرت دلال محبت.
  2
  23
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  PARSA2023 - لندن، انگلستان
  چرا نباید از خامنه ای تعریف و تمجید کنند؟ چرا نباید برایش جان دهند؟ اگر وی نبود کی می تونست به این دله دزدهای بی ارزش مفتخور که همین الانش هم پخی نیستند، بها و مال و مکنت بده؟ مگر فراموش کردین که تا امثال اون مصباح و یزدی گور به گور شده آمدن بر علیه این علی گدا سر و صدا کنن، که این اصلا آیت الله نیست و غیره، با پول هنگفت مردم خفه شون کرد؟. غیر از خامنه ای، که بطور ذاتی فاسد و ریا کار است و از روز اول هم بصراحت گفت باید خون گریه کرد که من بشم رهبر، کی میتونست به جماعت آخوند بی ارزش جایگاه بده . پس هنوز هم باید پایش بایستند.
  0
  8
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  خیلی از شیعه های که در جهان هستند اعتقادشان به وجود امام زمان خیلی کم شده و خیلیها هم امام زمان را یک افسانه میدانن که شیعه های خرافاتی درستش کردن و بخرد مردمش میدهند. حالا فرض محل خامنه ای بشود معاون و یا جانشین امام زمان و دومین شخصیت جهان بعداز امام زمان افسانه ای باشد یعنی خامنه ای هیچی نیست و هیچ ارزشی ندارد. چون به اعتقاد بیشتر مسلمانان که در دنیا هسند و دیگر مذاهب اصلا" امام زمانی وجود ندارد تا خامنه ای شخصیت بعداز او باشد.
  0
  4
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.